БФС - Зонален съвет Велико Търново

Среща Съдии
Трета Лига - Северозападна
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
2021-09-25 - 17:00
Трета Лига - Северозападна
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
2021-09-25 - 17:00
СТАНИСЛАВ СТАВРОВ ВТ  ЗДРАВКО НИКОЛОВ ВТ  ЙОРДАНКА КОРЧЕВА ВТ  
4-ти: ГАЛЯ ЕЧЕВА ВТ  Делегат:  НИКОЛА АТАНАСОВ ВТ
Трета Лига - Северозападна
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
2021-09-25 - 17:00
НИКОЛА ПЕТРОВ ЛЧ  ВЕНЦИСЛАВ БАНЧЕВ ЛЧ  ИВАЙЛО ПЕТРОВ ЛЧ  
4-ти: ХРИСТОФОР ПЕТКОВ ЛЧ  Делегат:  АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ ПЛ
Трета Лига - Северозападна
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
2021-09-25 - 17:30
ВЛАДИМИР КИРИЛОВ ПЛ  ДАНИЕЛ НИКОВ ГБ  МАРТИН МАЧЕВ ПЛ  
4-ти: ХРИСТО МИНЧЕВ ГБ  Делегат:  СВЕТОСЛАВ СТЕФАНОВ ВТ
Трета Лига - Северозападна
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
2021-09-28 - 17:00
МИЛЕН ВЪЖАРСКИ ВТ  НЕДЯЛКО МАТАНОВ ВТ  РЕНЕТА ДИМИТРОВА ВТ  
4-ти: ВЕНЦИСЛАВ КОЗНИЧКИ ВТ  Делегат:  ИГОР БАКЬОВ ВТ
Трета Лига - Северозападна
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
2021-09-25 - 17:00
МИХАЕЛ ПАВЛОВ ВТ  ИЛИЯН КАПАРАШЕВ ВТ  ТИХОМИР КОЛЕВ ГБ  
4-ти: ТИХОМИР ПАПАЗОВ ГБ  Делегат:  ЕМИЛ ГОРАНОВ ГБ
Трета Лига - Северозападна
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА - ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
2021-09-27 - 20:30
НИКОЛАЙ МАЛДЖАНСКИ МН  НИКОЛАЙ МИХАЙЛОВ МН  НИКОЛАЙ ЩИРКОВ ВД  
4-ти: НИКОЛАЙ НЕДКОВ ВД  Делегат:  ИВАЙЛО ИЛИЕВ МН
Трета Лига - Северозападна
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН - ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
2021-09-25 - 17:00
Петър Иванов Мн  ДАНИЕЛ ЦОЛОВ МН  ВЕСЕЛИН НАЙДЕНОВ МН  
4-ти: РОСЕН ГАНОВСКИ ВР  Делегат:  БОЙЧО БОЙЧЕВ ВР
Юноши старша възраст "А" група - зона В. Търново
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
2021-09-29 - 16:00
Юноши старша възраст "А" група - зона В. Търново
ПОФК"Монтана" гр.Монтана - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
2021-09-29 - 16:00
Юноши старша възраст "А" група - зона В. Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
2021-09-29 - 16:00
Юноши старша възраст "А" група - зона В. Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - ФК"Чумерна" гр. Елена
2021-09-29 - 16:00
Юноши старша възраст "А" група - зона В. Търново
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
2021-09-29 - 16:00
"Елитна" ОФГ-мъже
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
2021-09-26 - 17:00
"Елитна" ОФГ-мъже
ФК"Чумерна" гр. Елена - ФК"Рудановски" с.Константин
2021-09-26 - 17:00
"Елитна" ОФГ-мъже
ФК"Недан" с.Недан - ФК"Левски 1986" гр. Стражица
2021-09-26 - 17:00
"Елитна" ОФГ-мъже
ФК"Земеделец-93" с. Козловец - ФК"Левски" гр. Лясковец
2021-09-26 - 17:00
Деца - подзона В. Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
2021-09-25 - 10:30
Деца - подзона В. Търново
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
2021-09-25 - 10:30
Деца - подзона В. Търново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - ФК"Чумерна" гр. Елена
2021-09-25 - 10:30
Деца - подзона В. Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
2021-09-25 - 10:30
Деца - подзона В. Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
2021-09-25 - 10:30
Деца - подзона В. Търново
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
2021-09-25 - 10:30
Деца - подзона В. Търново
ФК"Чавдар" гр. Троян - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
2021-09-25 - 10:30
Областна Футболна Група - "Юг"
ФК"Ботев" с. Горско Ново Село - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
2021-09-25 - 17:00
Областна Футболна Група - "Юг"
ФК"Спортист" с.Козаревец - ФК"Вихър" с.Добри Дял
2021-09-25 - 17:00
Областна Футболна Група - "Юг"
ФК"Ботев-33" с. Крушето - ФК"Росица" с.Поликраище
2021-09-25 - 17:00
Областна Футболна Група - "Юг"
ФК"Янтра" с.Драганово - ФК"Първомайци" с.Първомайци
2021-09-25 - 17:00
Областна Футболна Група - "Юг"
ФК"Победа" с.Кесарево - Фк"Ботев" гр. Дебелец
2021-09-25 - 17:00
Областна Футболна Група - "Север"
ФК"Осъм-1946" с. Деляновци - ФК"Челси" с. Вързулица
2021-09-25 - 17:00
Областна Футболна Група - "Север"
ФК"Атлетик" гр. Свищов - ФК"Стрела" с.Ореш
2021-09-25 - 17:00
Областна Футболна Група - "Север"
ФК"Пробив" с. Овча Могила - ФК"Удар" гр.Бяла Черква
2021-09-25 - 17:00
Областна Футболна Група - "Север"
ФК"ВИХЪР" с. Раданово - ФК"Комита" с. Алеково
2021-09-25 - 17:00
Областна Футболна Група - "Север"
ФК"Светкавица" с.Михалци - ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
2021-09-25 - 17:00
Юноши младша възраст - зона В. Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
2021-09-26 - 14:00
Юноши младша възраст - зона В. Търново
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
2021-09-26 - 14:00
Юноши младша възраст - зона В. Търново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
2021-09-26 - 14:00
Юноши младша възраст - зона В. Търново
ФК"Гигант-1947" гр. Белене - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
2021-09-26 - 14:00
Юноши младша възраст - зона В. Търново
ПОФК"Монтана" гр.Монтана - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
2021-09-26 - 14:00
Юноши младша възраст - зона В. Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
2021-09-26 - 14:00
Първенство на Футбол 9
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
2021-09-23 - 16:00
Първенство на Футбол 9
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - ФК"Боруна" с. Царева ливада
2021-09-23 - 16:00
Първенство на Футбол 9
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - ФК"Левски" гр. Лясковец
2021-09-23 - 16:00
Първенство на Футбол 9
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
2021-09-23 - 16:00
Първенство на Футбол 9
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - ФК"Лато" с. Алеково
2021-09-23 - 16:00
Първенство на Футбол 9
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
2021-09-23 - 16:00
Първенство на Футбол 9
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
2021-09-30 - 16:00
Първенство на Футбол 9
ФК"Лато" с. Алеково - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
2021-09-30 - 16:00
Първенство на Футбол 9
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
2021-09-30 - 16:00
Първенство на Футбол 9
ФК"Левски" гр. Лясковец - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
2021-09-30 - 16:00
Първенство на Футбол 9
ФК"Боруна" с. Царева ливада - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
2021-09-30 - 16:00
Първенство на Футбол 9
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
2021-09-30 - 16:00
Първенство на Футбол 7
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
2021-09-28 - 16:00
Първенство на Футбол 7
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - ФК"Боруна" с. Царева ливада
2021-09-28 - 16:00
Първенство на Футбол 7
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
2021-09-28 - 16:00
Първенство на Футбол 7
ФК"Левски" гр. Лясковец - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
2021-09-28 - 16:00
Първенство на Футбол 7
Фк"Ботев" гр. Дебелец - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
2021-09-28 - 16:00
Първенство на Футбол 7
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - ФК"Дан Колов" с. Сенник
2021-09-28 - 16:00
Първенство на Футбол 7
ФК"Лато" с. Алеково - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
2021-09-28 - 16:00
Първенство на Футбол 7
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово - ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
2021-09-28 - 16:00
Първенство на Футбол 7
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
2021-09-26 - 10:30
Първенство на Футбол 7
ФК"Дан Колов" с. Сенник - ФК"Лато" с. Алеково
2021-09-26 - 10:30
Първенство на Футбол 7
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
2021-09-26 - 10:30
Първенство на Футбол 7
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - Фк"Ботев" гр. Дебелец
2021-09-26 - 10:30
Първенство на Футбол 7
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - ФК"Левски" гр. Лясковец
2021-09-26 - 10:30
Първенство на Футбол 7
ФК"Боруна" с. Царева ливада - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
2021-09-26 - 10:30
Първенство на Футбол 7
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
2021-09-26 - 10:30
Първенство на Футбол 7
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
2021-09-26 - 10:30
Първенство на Футбол 11
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
2021-09-24 - 14:00
Първенство на Футбол 11
ПОФК"Монтана" гр.Монтана - ФК"Лато" с. Алеково
2021-09-24 - 14:00
Първенство на Футбол 11
Фк"Ботев" гр. Дебелец - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
2021-09-24 - 14:00
Първенство на Футбол 11
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
2021-09-24 - 14:00
Първенство на Футбол 11
ФК"Фортуна" гр. Плевен - ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
2021-09-24 - 14:00