БФС - Зонален съвет Велико Търново

Среща Съдии
Трета Лига - Северозападна
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
2018-10-24 - 16:00
ВЛАДИМИР ВЕЛЕВ ВТ  ТИХОМИР КОЛЕВ ГБ  МИХАЕЛ ДЕНЧЕВ ГБ  
4-ти: ГАЛЯ ЕЧЕВА ВТ  Делегат:  ИГОР БАКЬОВ ВТ
Трета Лига - Северозападна
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
2018-10-21 - 16:00
НИКОЛАЙ МАЛДЖАНСКИ МН  ДАНИЕЛ ЦОЛОВ МН  ВЕСЕЛИН НАЙДЕНОВ МН  
4-ти: НИКОЛАЙ НЕДКОВ ВД  Делегат:  ТОШКО БОРИСОВ ВД
Трета Лига - Северозападна
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
2018-10-21 - 16:00
ГЕОРГИ ГИНЧЕВ ВТ  МИЛЕН АРАБАДЖИЕВ ВТ  РЕНЕТА ДИМИТРОВА ВТ  
4-ти: ДОЧО МИХОВ ЛЧ  Делегат:  НИКОЛАЙ НИКОЛОВ ЛЧ
Трета Лига - Северозападна
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
2018-10-21 - 16:00
ИВАЙЛО ЖИВКОВ ВР  НИКОЛАЙ МИХАЙЛОВ МН  СТИЛИЯН ИВАНОВ МН  
4-ти: СЛАВЯН ДОБРЕВ ВР  Делегат:  МИЛЕН БЕЛЬОВ ВР
Трета Лига - Северозападна
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
2018-10-21 - 16:00
ИВАЙЛО БЛАГОЕВ ПЛ  МАРТИН МАЧЕВ ПЛ  ДЕНИС ХРИСТОВ ПЛ  
4-ти: ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ПЛ  Делегат:  АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ ПЛ
Трета Лига - Северозападна
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
2018-10-21 - 16:00
МИРОСЛАВ МИХАЙЛОВ ПЛ  ИЛИЯН МАРИНОВ ВР  Георги Бенчовски Вр  
4-ти: ВЕНИСЛАВ ЖИВКОВ МН  Делегат:  ТОНИ ВАШКОВ ПЛ
Трета Лига - Северозападна
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
2018-10-21 - 16:00
СТИЛЯН КОЛЕВ ВТ  НИКИФОР ВЕЛКОВ  КАЛИН КИНОВ ГБ  
4-ти: НИКОЛАЙ ИВАНОВ ЛЧ  Делегат:  АЛЕКСАНДЪР МАРИНОВ ГБ
Трета Лига - Северозападна
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
2018-10-21 - 16:00
СТАНИМИР ТОДОРОВ ГБ  ИВЕЛИН КОНОВ ГБ  ТИХОМИР ПАПАЗОВ ГБ  
4-ти: ИВАЙЛО ТОДОРОВ МН  Делегат:  РАДОЙ ХРИСТОВ МН
Трета Лига - Северозападна
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
2018-10-20 - 16:00
ИВАЙЛО ПЕТРОВ ЛЧ  ВЕНЦИСЛАВ БАНЧЕВ ЛЧ  ПЛАМЕН ХИНКОВ ЛЧ  
4-ти: СТИЛЯН КОЛЕВ ВТ  Делегат:  АЛEКСАНДЪР ПЕТКОВ ВТ
Първенство на Футбол 7
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
2018-10-21 - 11:30
Първенство на Футбол 7
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
2018-10-21 - 11:30
Първенство на Футбол 7
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
2018-10-21 - 11:30
Първенство на Футбол 7
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
2018-10-21 - 11:30
Първенство на Футбол 7
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево - ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
2018-10-21 - 11:30
Първенство на Футбол 7
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
2018-10-21 - 11:30
Първенство на Футбол 7
ФК"СПАРТА"с.Самоводене - ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
2018-10-21 - 11:30
Първенство на Футбол 7
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - Фк"Ботев" гр. Дебелец
2018-10-21 - 11:30
Първенство на Футбол 9
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
2018-10-21 - 10:00
Първенство на Футбол 9
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
2018-10-21 - 10:00
Първенство на Футбол 9
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
2018-10-21 - 10:00
Първенство на Футбол 9
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
2018-10-21 - 10:00
Първенство на Футбол 9
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево - ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
2018-10-21 - 10:00
Първенство на Футбол 9
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
2018-10-21 - 10:00
Първенство на Футбол 9
Почива - ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
2018-10-21 - 10:00
Първенство на Футбол 9
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - Фк"Ботев" гр. Дебелец
2018-10-21 - 10:00
Деца - подзона В. Търново
Почива - почива
2018-10-20 - 11:30
Деца - подзона В. Търново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
2018-10-20 - 11:30
Деца - подзона В. Търново
Почива - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
2018-10-20 - 11:30
Деца - подзона В. Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
2018-10-20 - 11:30
Деца - подзона В. Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
2018-10-20 - 11:30
Деца - подзона В. Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
2018-10-20 - 11:30
Деца - подзона В. Търново
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
2018-10-20 - 11:30
Юноши младша възраст - зона В. Търново
ФК"Чардафон" гр. Габрово - почива
2018-10-20 - 09:45
Юноши младша възраст - зона В. Търново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - Почива
2018-10-20 - 09:45
Юноши младша възраст - зона В. Търново
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
2018-10-20 - 09:45
Юноши младша възраст - зона В. Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
2018-10-20 - 09:45
Юноши младша възраст - зона В. Търново
почива - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
2018-10-20 - 09:45
Юноши младша възраст - зона В. Търново
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
2018-10-20 - 09:45
Юноши младша възраст - зона В. Търново
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
2018-10-20 - 09:45
Първенство на Футбол 11
Почива - ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
2018-10-25 - 13:30
Първенство на Футбол 11
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
2018-10-25 - 13:30
Първенство на Футбол 11
ФК"Пегас-Спорт" гр. Видин - ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
2018-10-25 - 13:30
Първенство на Футбол 11
Почива - ПОФК"Монтана" гр.Монтана
2018-10-25 - 13:30
Първенство на Футбол 11
ПОФК"Монтана" гр.Монтана - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
2018-10-18 - 13:30
Първенство на Футбол 11
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен - Почива
2018-10-18 - 13:30
Първенство на Футбол 11
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - ФК"Пегас-Спорт" гр. Видин
2018-10-18 - 13:30
Първенство на Футбол 11
ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА - ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
2018-10-18 - 13:30
Областна Футболна Група - "Юг"
ФК"Победа" с.Кесарево - Фк"Ботев" гр. Дебелец
2018-10-20 - 16:00
Областна Футболна Група - "Юг"
ФК"Росица" с.Поликраище - ФК"Юнак" с.Мерданя
2018-10-20 - 16:00
Областна Футболна Група - "Юг"
ФК"Спортист" с.Козаревец - ФК"Владислав" с.Джулюница
2018-10-20 - 16:00
Областна Футболна Група - "Юг"
ФК"Първомайци" с.Първомайци - ФК"Янтра" с.Драганово
2018-10-20 - 16:00
Областна Футболна Група - "Юг"
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица - ФК"Рудановски" с.Константин
2018-10-20 - 16:00
Областна Футболна Група - "Юг"
ФК"Вихър" с.Добри Дял - ФК"Олимпиакос" с. Никюп
2018-10-20 - 16:00
"Елитна" ОФГ-мъже
ФК"Земеделец-93" с. Козловец - ФК"Лато" с. Алеково
2018-10-21 - 16:00
"Елитна" ОФГ-мъже
ФК"Пробив" с. Овча Могила - ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
2018-10-21 - 16:00
"Елитна" ОФГ-мъже
ФК"Левски" гр. Лясковец - ФК"Удар" гр.Бяла Черква
2018-10-21 - 16:00
"Елитна" ОФГ-мъже
ФК"Левски 1986" гр. Стражица - ФК"Вихър" с. Раданово
2018-10-21 - 16:00
"Елитна" ОФГ-мъже
ФК"Чумерна" гр. Елена - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
2018-10-21 - 16:00
Областна Футболна Група - "Север"
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово - ФК"Морава" с.Морава
2018-10-20 - 16:00
Областна Футболна Група - "Север"
ФК"Стрела" с.Ореш - ФК"Бъдеще" с.Бутово
2018-10-20 - 16:00
Областна Футболна Група - "Север"
ФК"Светкавица" с.Михалци - ФК"Недан" с.Недан
2018-10-20 - 16:00
Областна Футболна Група - "Север"
ФК"Спортист" с.Върбовка - ФК"Атлетик" гр. Свищов
2018-10-20 - 16:00
U-15
почива - ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
2018-10-18 - 15:00
U-15
ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА - ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
2018-10-18 - 15:00
U-15
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - ФК"Пегас-Спорт" гр. Видин
2018-10-18 - 15:00
U-15
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
2018-10-18 - 15:00
U-15
ПОФК"Монтана" гр.Монтана - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
2018-10-18 - 15:00
U-15
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - почива
2018-10-25 - 15:00
U-15
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - ПОФК"Монтана" гр.Монтана
2018-10-25 - 15:00
U-15
ФК"Пегас-Спорт" гр. Видин - ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
2018-10-25 - 15:00
U-15
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
2018-10-25 - 15:00
U-15
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН - ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
2018-10-25 - 15:00
Юноши старша възраст "А" група - зона В. Търново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
2018-10-24 - 15:00
Юноши старша възраст "А" група - зона В. Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
2018-10-25 - 15:00
Юноши старша възраст "А" група - зона В. Търново
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
2018-10-24 - 15:00