БФС - Зонален съвет Велико Търново

Среща Съдии
Трета Лига - Северозападна
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН - ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
2021-04-11 - 17:00
ВЕНИСЛАВ ЖИВКОВ МН  ИЛИЯН МАРИНОВ ВР  ВЕСЕЛИН НАЙДЕНОВ МН  
4-ти: НИКОЛАЙ МАЛДЖАНСКИ МН  Делегат:  РАДОЙ ХРИСТОВ МН
Трета Лига - Северозападна
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
2021-04-11 - 17:00
МИХАЕЛ ПАВЛОВ ВТ  ВЕНЦИСЛАВ БАНЧЕВ ЛЧ  ДОЧО МИХОВ ЛЧ  
4-ти: ГЕОРГИ ГИНЧЕВ ВТ  Делегат:  СВЕТОСЛАВ СТЕФАНОВ ВТ
Трета Лига - Северозападна
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО - ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
2021-04-11 - 17:00
МИРОСЛАВ МИХАЙЛОВ ПЛ  ДЕНИС ХРИСТОВ ПЛ  СВЕТОСЛАВ МОЛЛОВ ПЛ  
4-ти: СТАНИСЛАВ СТАВРОВ ВТ  Делегат:  ИЛИЯН КИРЯКОВ ВТ
Трета Лига - Северозападна
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
2021-04-11 - 17:00
Николай Недков Вд  НИКОЛАЙ ЩИРКОВ ВД  НИКОЛАЙ ЧОКОВ ВД  
4-ти: ДАНИЕЛ ИВАНОВ ВД  Делегат:  ИВАН МАРИНОВ ВД
Трета Лига - Северозападна
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
2021-04-11 - 17:00
Петър Иванов Мн  НИКИФОР ВЕЛКОВ  ДИМИТЪР ВЪРБАНОВ ГБ  
4-ти: СЕВАСТИЯН ЧАВДАРОВ ГБ  Делегат:  КРАСИМИР ЕКИМОВ ГБ
Трета Лига - Северозападна
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
2021-04-12 - 17:00
ВЕНЦИСЛАВ КОЗНИЧКИ ВТ  АЛЕКСАНДЪР АПОСТОЛОВ ВТ  ЙОРДАНКА КОРЧЕВА ВТ  
4-ти: ГАЛЯ ЕЧЕВА ВТ  Делегат:  ГЕОРГИ ТРЕНДАФИЛОВ ГБ
Трета Лига - Северозападна
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
2021-04-11 - 17:00
АЛЕКСАНДЪР МАРКОВ ВТ  ЗДРАВКО НИКОЛОВ ВТ  ДАНИЕЛ ЙОРДАНОВ ВТ  
4-ти: ВЛАДИМИР КИРИЛОВ ПЛ  Делегат:  АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ ПЛ
Трета Лига - Северозападна
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
2021-04-11 - 17:00
НИКОЛА ПЕТРОВ ЛЧ  ИВАЙЛО ПЕТРОВ ЛЧ  ИВАЙЛО ХРИСТОВ ПЛ  
4-ти: НИКОЛАЙ ИВАНОВ ЛЧ  Делегат:  НИКОЛАЙ НИКОЛОВ ЛЧ
Трета Лига - Северозападна
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ
2021-04-11 - 17:00
ГЕОРГИ ДАВИДОВ ВТ  НЕДЯЛКО МАТАНОВ ВТ  БОРИСЛАВ БОРИСОВ ВТ  
4-ти: ГЕОРГИ АНАНИЕВ ВТ  Делегат:  ИГОР БАКЬОВ ВТ
"Елитна" ОФГ-мъже
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - ФК"Недан" с.Недан
2021-04-11 - 17:00
"Елитна" ОФГ-мъже
ФК"Чумерна" гр. Елена - ФК"Удар" гр.Бяла Черква
2021-04-11 - 17:00
"Елитна" ОФГ-мъже
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол - ФК"Ресен 2012" с. Ресен
2021-04-11 - 17:00
"Елитна" ОФГ-мъже
ФК"Левски" гр. Лясковец - ФК"Левски 1986" гр. Стражица
2021-04-11 - 17:00
Областна Футболна Група - "Юг"
ФК"Спортист" с.Козаревец - ФК"Владислав" с.Джулюница
2021-04-10 - 17:00
Областна Футболна Група - "Юг"
Фк"Ботев" гр. Дебелец - ФК"Първомайци" с.Първомайци
2021-04-10 - 17:00
Областна Футболна Група - "Юг"
ФК"Рудановски" с.Константин - ФК"Олимпиакос" с. Никюп
2021-04-10 - 17:00
Областна Футболна Група - "Юг"
ФК"Победа" с.Кесарево - ФК"Янтра" с.Драганово
2021-04-10 - 17:00
Областна Футболна Група - "Юг"
ФК"Росица" с.Поликраище - ФК"Ботев" с. Горско Ново Село
2021-04-10 - 17:00
Областна Футболна Група - "Север"
ФК"Бъдеще" с.Бутово - ФК"Светкавица" с.Михалци
2021-04-10 - 17:00
Областна Футболна Група - "Север"
ФК"Земеделец-93" с. Козловец - ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
2021-04-10 - 17:00
Областна Футболна Група - "Север"
ФК"Устрем" с.Масларево - ФК"Челси" с. Вързулица
2021-04-10 - 17:00
Областна Футболна Група - "Север"
ФК"Пробив" с. Овча Могила - ФК"Вихър" с. Раданово
2021-04-10 - 17:00
Областна Футболна Група - "Север"
ФК"Атлетик" гр. Свищов - ФК"Стрела" с.Ореш
2021-04-10 - 17:00
Деца - подзона В. Търново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - ФК"Ботев" гр. Златарица
2021-04-10 - 10:30
Деца - подзона В. Търново
ФК"Чумерна" гр. Елена - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
2021-04-10 - 10:30
Деца - подзона В. Търново
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
2021-04-10 - 10:30
Деца - подзона В. Търново
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
2021-04-10 - 10:30
Деца - подзона В. Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
2021-04-10 - 10:30
Деца - подзона В. Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
2021-04-10 - 10:30
Първенство на Футбол 7
ФК"Лато" с. Алеково - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
2021-04-15 - 14:00
Първенство на Футбол 7
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново
2021-04-11 - 14:00
Първенство на Футбол 7
ФК"Левски" гр. Лясковец - Почива
2021-04-11 - 14:00
Първенство на Футбол 7
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
2021-04-11 - 14:00
Първенство на Футбол 7
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново - ФК"Лато" с. Алеково
2021-04-11 - 14:00
Юноши младша възраст - зона В. Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
2021-04-11 - 10:30
Юноши младша възраст - зона В. Търново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
2021-04-11 - 10:30
Юноши младша възраст - зона В. Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
2021-04-11 - 10:30
Юноши младша възраст - зона В. Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
2021-04-11 - 10:30
Юноши старша възраст "А" група - зона В. Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
2021-04-14 - 16:00
Юноши старша възраст "А" група - зона В. Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
2021-04-14 - 16:00
Юноши старша възраст "А" група - зона В. Търново
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
2021-04-14 - 16:00
Юноши старша възраст "А" група - зона В. Търново
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
2021-04-14 - 16:00
Първенство на Футбол 7
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
2021-04-15 - 14:00
Първенство на Футбол 7
Почива - ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
2021-04-15 - 14:00
Първенство на Футбол 7
ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново - ФК"Левски" гр. Лясковец
2021-04-15 - 14:00
Първенство на Футбол 7
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
2021-04-15 - 14:00
Първенство на Футбол 7
Фк"Ботев" гр. Дебелец - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
2021-04-15 - 14:00
Първенство на Футбол 7
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица - Фк"Ботев" гр. Дебелец
2021-04-11 - 14:00
Първенство на Футбол 7
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
2021-04-11 - 14:00
Деца - подзона В. Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
2021-04-10 - 10:30
Деца - подзона В. Търново
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
2021-04-10 - 10:30
Първенство на Футбол 9
ФК"Чумерна" гр. Елена - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
2021-04-11 - 15:00
Първенство на Футбол 9
почива - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
2021-04-11 - 15:00
Първенство на Футбол 9
почива - ФК"Левски 1986" гр. Стражица
2021-04-11 - 15:00
Първенство на Футбол 9
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - Почива
2021-04-11 - 15:00
Първенство на Футбол 9
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
2021-04-11 - 15:00
Първенство на Футбол 9
почива - Фк"Ботев" гр. Дебелец
2021-04-11 - 15:00
Първенство на Футбол 9
почива - ФК"Чумерна" гр. Елена
2021-04-15 - 15:00
Първенство на Футбол 9
Фк"Ботев" гр. Дебелец - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
2021-04-15 - 15:00
Първенство на Футбол 9
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
2021-04-15 - 15:00
Първенство на Футбол 9
Почива - почива
2021-04-15 - 15:00
Първенство на Футбол 9
ФК"Левски 1986" гр. Стражица - почива
2021-04-15 - 15:00
Първенство на Футбол 9
ФК"Лато" с. Алеково - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
2021-04-15 - 15:00