БФС - Зонален съвет Велико Търново

Юноши старша възраст "А" група - зона В. Търново - Сезон 2023/2024

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ПОФК"Монтана" гр.Монтана 17 15 1 1 83 - 14 69 46
2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 17 11 2 4 54 - 20 34 35
3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 16 7 1 8 35 - 58 -23 22
4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 17 5 5 7 27 - 37 -10 20
5 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 18 5 3 10 29 - 43 -14 18
6 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 17 4 2 11 31 - 58 -27 14
7 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 16 3 4 9 20 - 49 -29 13
8 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

Забележка: Първенството ще се проведе в три полусезона. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.                

Класиране от предишни кръгове
Кръг 6 - 15-05-2024 16:00
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 2 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 5 - 08-05-2024 16:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 7 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 7 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 3 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 4 - 01-05-2024 16:00
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 7 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 3 - 24-04-2024 16:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 3 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 4 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 2 - 17-04-2024 16:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 6 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 1 - 10-04-2024 16:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 4 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 6 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 14 - 03-04-2024 16:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 6 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
Кръг 13 - 27-03-2024 15:00
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 5 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 12 - 20-03-2024 15:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 5 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 11 - 13-03-2024 15:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 3 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 10 - 06-03-2024 15:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 2 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 4 - 29-02-2024 14:30
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 9 - 15-11-2023 14:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 7 : 3 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 5 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 5 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
Кръг 8 - 08-11-2023 14:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 11 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 7 - 01-11-2023 14:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 12 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 6 - 25-10-2023 15:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 5 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 5 - 18-10-2023 15:00
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 9 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 1 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
Кръг 4 - 11-10-2023 15:00
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 4 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 3 - 04-10-2023 15:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 4 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
Кръг 2 - 27-09-2023 16:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 5 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 5 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 1 - 20-09-2023 16:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО

Забележка: Първенството ще се проведе в три полусезона. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.