БФС - Зонален съвет Велико Търново

Деца - подзона В. Търново - Сезон 2023/2024

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 15 14 1 0 76 - 11 65 43
2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 14 10 2 2 67 - 8 59 32
3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 14 10 1 3 52 - 20 32 31
4 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 15 9 3 3 59 - 17 42 30
5 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 13 9 0 4 37 - 21 16 27
6 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 15 8 3 4 57 - 15 42 27
7 ПОФК"Монтана" гр.Монтана 13 8 1 4 46 - 13 33 25
8 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 13 8 0 5 47 - 20 27 24
9 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 14 6 2 6 47 - 32 15 20
10 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 9 4 3 2 32 - 14 18 15
11 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 14 5 0 9 23 - 45 -22 15
12 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 13 3 0 10 32 - 72 -40 9
13 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 13 2 2 9 17 - 54 -37 8
14 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 13 1 1 11 10 - 77 -67 4
15 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 14 1 0 13 17 - 102 -85 3
16 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 14 0 1 13 8 - 106 -98 1

Забележка: ФК"Боруна Царева ливада" играят домакинските си срещи на стадиона в гр. Дебелец. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.           

Класиране от предишни кръгове
Кръг 15 - 25-11-2023 11:00
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 3 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 0 : 4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 2 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Кръг 11 - 21-11-2023 13:00
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 4 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 6 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 6 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 0 : 10 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 7 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 0 : 1 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Кръг 14 - 18-11-2023 13:00
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 0 : 2 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 6 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 1 : 7 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 4 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 5 : 0 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 12 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 13 - 11-11-2023 13:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 2 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 0 : 0 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 1 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 3 : 1 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 1 : 4 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Кръг 12 - 07-11-2023 13:00
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 1 : 7 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 5 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 0 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 3 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 5 : 1 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 7 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 10 - 31-10-2023 13:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 1 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 8 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 0 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 1 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 4 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 4 : 1 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 9 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 9 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
Кръг 9 - 21-10-2023 13:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 0 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 4 : 2 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 1 : 4 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 0 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 4 : 4 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 12 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 8 - 14-10-2023 13:00
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 1 : 1 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 0 : 5 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 10 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 6 : 3 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 0 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 7 - 10-10-2023 13:00
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 10 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 6 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 0 : 0 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 4 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 6 - 07-10-2023 13:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 5 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 6 : 1 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 0 : 7 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 12 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 1 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 8 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 1 : 1 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 5 - 30-09-2023 13:00
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 3 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 10 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 8 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 0 : 1 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 6 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 1 : 7 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 4 - 23-09-2023 13:00
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 6 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 12 : 2 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 11 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 13 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 0 : 11 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 3 - 19-09-2023 13:00
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 9 : 1 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 9 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 11 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 3 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 1 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 2 : 3 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 7 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 13 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 2 - 16-09-2023 13:00
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 2 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 0 : 9 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 2 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 1 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 3 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 5 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 13 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 1 - 09-09-2023 13:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 13 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 2 : 2 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 0 : 9 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 0 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 1 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 2 : 4 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 16 - 02-03-2024 12:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА - : - ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ПОФК"Монтана" гр.Монтана - : - ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА - : - ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО - : - ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
Кръг 17 - 09-03-2024 12:00
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО - : - ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА - : - ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Кръг 18 - 16-03-2024 12:00
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА - : - ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ПОФК"Монтана" гр.Монтана - : - ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 19 - 23-03-2024 12:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО - : - ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ - : - ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 20 - 30-03-2024 12:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА - : - ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ПОФК"Монтана" гр.Монтана - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 21 - 06-04-2024 12:00
ПОФК"Монтана" гр.Монтана - : - ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ - : - ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО - : - ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 22 - 13-04-2024 12:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА - : - ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 23 - 16-04-2024 16:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО - : - ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ПОФК"Монтана" гр.Монтана - : - ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА - : - ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
Кръг 24 - 20-04-2024 12:00
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново - : - ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ - : - ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
Кръг 25 - 27-04-2024 12:00
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА - : - ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ПОФК"Монтана" гр.Монтана - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 26 - 04-05-2024 12:00
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА - : - ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново - : - ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ - : - ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 27 - 11-05-2024 12:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО - : - ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ПОФК"Монтана" гр.Монтана - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
Кръг 28 - 14-05-2024 16:00
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ - : - ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново - : - ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА - : - ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 29 - 18-05-2024 12:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ПОФК"Монтана" гр.Монтана - : - ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО - : - ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 30 - 25-05-2024 12:00
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА - : - ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА - : - ПОФК"Монтана" гр.Монтана

Забележка: ФК"Боруна Царева ливада" играят домакинските си срещи на стадиона в гр. Дебелец. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.