БФС - Зонален съвет Велико Търново

Областна Футболна Група - "Север" - Сезон 2021/2022

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Бъдеще" с.Бутово 20 16 4 0 95 - 7 88 52
2 ФК"Атлетик" гр. Свищов 20 13 1 6 47 - 29 18 40
3 ФК"Стрела" с.Ореш 20 12 3 5 59 - 29 30 39
4 ФК"Удар" гр.Бяла Черква 20 10 5 5 45 - 25 20 35
5 ФК"Комита" с. Алеково 20 11 1 8 45 - 28 17 34
6 ФК"ВИХЪР" с. Раданово 20 9 4 7 52 - 41 11 31
7 ФК"Светкавица" с.Михалци 20 7 6 7 30 - 28 2 27
8 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 20 6 2 12 25 - 56 -31 20
9 ФК"Пробив" с. Овча Могила 20 4 3 13 17 - 64 -47 15
10 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 20 4 1 15 20 - 56 -36 13
11 ФК"Челси" с. Вързулица 20 3 0 17 25 - 97 -72 9
12 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

 Забележка: ФК"Комита" с. Алеково играят домакинските си срещи в с. Козловец, ФК"Осъм-1946"

с. Деляновци играят домакинските си срещи в с. Козар Белене. ФК"Вихър" с. Раданово играят домакинските си срещи в неделя. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.

Класиране от предишни кръгове
Кръг 17 - 04-06-2022 18:00
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 4 : 0 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Атлетик" гр. Свищов 3 : 0 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци
ФК"Светкавица" с.Михалци 1 : 1 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"ВИХЪР" с. Раданово 5 : 2 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Пробив" с. Овча Могила 0 : 5 ФК"Бъдеще" с.Бутово
Кръг 22 - 28-05-2022 18:00
ФК"Бъдеще" с.Бутово 4 : 0 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Пробив" с. Овча Могила 0 : 0 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Челси" с. Вързулица 4 : 12 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Атлетик" гр. Свищов 4 : 1 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 2 : 1 ФК"Комита" с. Алеково
Кръг 21 - 21-05-2022 18:00
ФК"ВИХЪР" с. Раданово 6 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 6 : 0 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Комита" с. Алеково 1 : 2 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 1 : 2 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци
ФК"Светкавица" с.Михалци 6 : 0 ФК"Атлетик" гр. Свищов
Кръг 20 - 14-05-2022 18:00
ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 1 : 3 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Бъдеще" с.Бутово 5 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Челси" с. Вързулица 0 : 5 ФК"Комита" с. Алеково
ФК"Атлетик" гр. Свищов 3 : 0 ФК"ВИХЪР" с. Раданово
ФК"Стрела" с.Ореш 4 : 1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
Кръг 19 - 07-05-2022 18:00
ФК"Светкавица" с.Михалци 1 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"ВИХЪР" с. Раданово 5 : 2 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци
ФК"Комита" с. Алеково 0 : 3 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Пробив" с. Овча Могила 0 : 3 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 3 : 0 ФК"Челси" с. Вързулица
Кръг 18 - 30-04-2022 17:00
ФК"Стрела" с.Ореш 7 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 1 : 2 ФК"Комита" с. Алеково
ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 1 : 2 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Бъдеще" с.Бутово 5 : 0 ФК"ВИХЪР" с. Раданово
ФК"Челси" с. Вързулица 1 : 0 ФК"Светкавица" с.Михалци
Кръг 16 - 16-04-2022 17:00
ФК"Челси" с. Вързулица 6 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Стрела" с.Ореш 3 : 2 ФК"ВИХЪР" с. Раданово
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 0 : 0 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Бъдеще" с.Бутово 3 : 0 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Комита" с. Алеково 3 : 1 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
Кръг 15 - 09-04-2022 17:00
ФК"Пробив" с. Овча Могила 2 : 4 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Атлетик" гр. Свищов 7 : 3 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Светкавица" с.Михалци 1 : 3 ФК"Комита" с. Алеково
ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 1 : 3 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"ВИХЪР" с. Раданово 1 : 1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
Кръг 14 - 02-04-2022 17:00
ФК"Комита" с. Алеково 5 : 1 ФК"ВИХЪР" с. Раданово
ФК"Челси" с. Вързулица 2 : 3 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 3 : 0 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Стрела" с.Ореш 3 : 0 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 7 : 1 ФК"Пробив" с. Овча Могила
Кръг 13 - 26-03-2022 15:00
ФК"ВИХЪР" с. Раданово 4 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Бъдеще" с.Бутово 8 : 0 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Пробив" с. Овча Могила 0 : 3 ФК"Комита" с. Алеково
ФК"Атлетик" гр. Свищов 0 : 1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 2 : 2 ФК"Стрела" с.Ореш
Кръг 12 - 19-03-2022 15:00
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 3 : 0 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци
ФК"Комита" с. Алеково 4 : 0 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 2 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Стрела" с.Ореш 1 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Светкавица" с.Михалци 1 : 1 ФК"ВИХЪР" с. Раданово
Кръг 11 - 04-12-2021 14:00
ФК"Комита" с. Алеково 2 : 0 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 0 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Стрела" с.Ореш 8 : 0 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Светкавица" с.Михалци 3 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 : 3 ФК"Атлетик" гр. Свищов
Кръг 10 - 27-11-2021 14:30
ФК"Атлетик" гр. Свищов 6 : 0 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Челси" с. Вързулица 1 : 6 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Пробив" с. Овча Могила 2 : 2 ФК"ВИХЪР" с. Раданово
ФК"Бъдеще" с.Бутово 4 : 1 ФК"Комита" с. Алеково
ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 1 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
Кръг 9 - 06-11-2021 14:30
ФК"ВИХЪР" с. Раданово 5 : 0 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 3 : 0 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Светкавица" с.Михалци 0 : 1 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 : 6 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Комита" с. Алеково 2 : 1 ФК"Челси" с. Вързулица
Кръг 8 - 30-10-2021 16:00
ФК"Челси" с. Вързулица 4 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Бъдеще" с.Бутово 3 : 0 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 2 : 5 ФК"ВИХЪР" с. Раданово
ФК"Атлетик" гр. Свищов 3 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Стрела" с.Ореш 3 : 0 ФК"Комита" с. Алеково
Кръг 7 - 23-10-2021 16:00
ФК"Светкавица" с.Михалци 3 : 0 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 1 : 2 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Пробив" с. Овча Могила 1 : 1 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци
ФК"Комита" с. Алеково 2 : 2 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"ВИХЪР" с. Раданово 1 : 5 ФК"Бъдеще" с.Бутово
Кръг 6 - 16-10-2021 16:00
ФК"Бъдеще" с.Бутово 6 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 4 : 1 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 1 : 3 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Стрела" с.Ореш 2 : 0 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Челси" с. Вързулица 0 : 3 ФК"ВИХЪР" с. Раданово
Кръг 5 - 09-10-2021 16:00
ФК"Атлетик" гр. Свищов 1 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 : 4 ФК"Комита" с. Алеково
ФК"Пробив" с. Овча Могила 5 : 1 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"ВИХЪР" с. Раданово 2 : 1 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Светкавица" с.Михалци 1 : 1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
Кръг 4 - 02-10-2021 16:00
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 2 : 1 ФК"ВИХЪР" с. Раданово
ФК"Стрела" с.Ореш 0 : 1 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Челси" с. Вързулица 0 : 3 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Бъдеще" с.Бутово 15 : 0 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци
ФК"Комита" с. Алеково 1 : 2 ФК"Светкавица" с.Михалци
Кръг 3 - 25-09-2021 17:00
ФК"Пробив" с. Овча Могила 0 : 4 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"ВИХЪР" с. Раданово 3 : 0 ФК"Комита" с. Алеково
ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 5 : 0 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Светкавица" с.Михалци 3 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Атлетик" гр. Свищов 4 : 0 ФК"Стрела" с.Ореш
Кръг 2 - 18-09-2021 17:00
ФК"Стрела" с.Ореш 3 : 0 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 2 : 2 ФК"ВИХЪР" с. Раданово
ФК"Челси" с. Вързулица 0 : 13 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Комита" с. Алеково 6 : 1 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 1 : 3 ФК"Атлетик" гр. Свищов
Кръг 1 - 11-09-2021 17:00
ФК"ВИХЪР" с. Раданово 3 : 5 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Бъдеще" с.Бутово 5 : 0 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 0 : 2 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Атлетик" гр. Свищов 1 : 0 ФК"Комита" с. Алеково
ФК"Пробив" с. Овча Могила 2 : 1 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово

 Забележка: ФК"Комита" с. Алеково играят домакинските си срещи в с. Козловец, ФК"Осъм-1946"

с. Деляновци играят домакинските си срещи в с. Козар Белене. ФК"Вихър" с. Раданово играят домакинските си срещи в неделя. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.