БФС - Зонален съвет Велико Търново

Деца - подзона В. Търново - Сезон 2016/2017

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 18 15 2 1 87 - 17 70 47
2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 18 13 0 5 52 - 24 28 39
3 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 18 12 2 4 41 - 22 19 38
4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 18 10 0 8 64 - 56 8 30
5 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 18 9 2 7 51 - 54 -3 29
6 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 18 9 1 8 51 - 48 3 28
7 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 18 9 0 9 60 - 49 11 27
8 ФК"Чардафон" гр. Габрово 18 4 1 13 26 - 59 -33 13
9 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 18 3 0 15 34 - 80 -46 9
10 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 18 2 0 16 16 - 73 -57 6
11 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
12 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

ФК"Литекс Ловеч" гр. Ловеч играе само с юноши младша възраст. Срещите започват в 10:30 ч. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.

Класиране от предишни кръгове
Кръг 22 - 03-06-2017 11:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 3 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 21 - 27-05-2017 11:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 5 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 11 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 20 - 20-05-2017 11:30
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 7 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 19 - 13-05-2017 11:30
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 9 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 10 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 18 - 06-05-2017 11:30
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 3 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 17 - 29-04-2017 11:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 9 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 8 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 5 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 16 - 22-04-2017 11:30
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 4 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 7 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 15 - 15-04-2017 11:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 6 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 10 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 5 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 14 - 08-04-2017 11:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 6 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 13 - 01-04-2017 11:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 5 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 12 - 25-03-2017 11:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 7 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 11 - 19-11-2016 11:30
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 5 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 10 - 12-11-2016 11:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 4 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 7 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 3 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 9 - 05-11-2016 11:30
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 6 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 9 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 8 - 29-10-2016 11:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 10 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 4 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 3 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 3 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 7 - 22-10-2016 11:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 4 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Чардафон" гр. Габрово 4 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 6 - 15-10-2016 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 5 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 2 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 5 - 08-10-2016 11:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 0 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 4 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 4 - 01-10-2016 11:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 7 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 6 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 3 - 24-09-2016 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 4 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 2 - 17-09-2016 11:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 6 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 1 - 10-09-2016 11:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 6 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 3 : 3 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА

ФК"Литекс Ловеч" гр. Ловеч играе само с юноши младша възраст. Срещите започват в 10:30 ч. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.