БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 9 - Сезон 2020/2021

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Лато" с. Алеково 14 14 0 0 50 - 3 47 42
2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 14 8 1 5 33 - 22 11 25
3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 14 7 2 5 45 - 19 26 23
4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 14 6 2 6 27 - 27 0 20
5 Фк"Ботев" гр. Дебелец 11 6 1 4 23 - 18 5 19
6 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 15 6 1 8 28 - 40 -12 19
7 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 12 6 0 6 19 - 20 -1 18
8 ФК"Чумерна" гр. Елена 14 3 1 10 15 - 37 -22 10
9 ФК"Левски 1986" гр. Стражица 14 1 0 13 4 - 58 -54 3
10 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
11 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
12 почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
13 почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
14 почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

Забележка: ФК"Етър ВТ" гр. Велико Търново  играят домакинските си срещи в събота.

ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. Футболните клубове, участващи само с една възрастова група започват в 13:30 ч.      

Класиране от предишни кръгове
Кръг 26 - 30-05-2021 15:00
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Чумерна" гр. Елена 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 1 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 25 - 23-05-2021 15:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 8 ФК"Лато" с. Алеково
Фк"Ботев" гр. Дебелец 3 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 24 - 20-05-2021 15:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 23 - 16-05-2021 15:00
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 1 ФК"Лато" с. Алеково
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 22 - 13-05-2021 15:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 3 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 1 Фк"Ботев" гр. Дебелец
Кръг 21 - 09-05-2021 15:00
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 20 - 29-04-2021 15:00
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 19 - 25-04-2021 15:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 2 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ФК"Лато" с. Алеково
Кръг 18 - 18-04-2021 15:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 2 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 4 Фк"Ботев" гр. Дебелец
Кръг 17 - 15-04-2021 15:00
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 16 - 11-04-2021 15:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 15 - 28-03-2021 15:00
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 14 - 21-03-2021 15:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 3 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 13 - 22-11-2020 14:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 2 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 3 ФК"Лато" с. Алеково
Кръг 12 - 15-11-2020 14:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Лато" с. Алеково 6 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 11 - 08-11-2020 14:00
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 5 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 10 - 01-11-2020 14:00
ФК"Лато" с. Алеково 4 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 9 - 27-10-2020 14:00
Фк"Ботев" гр. Дебелец 2 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 1 : 3 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 8 - 25-10-2020 14:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 14 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 7 - 20-10-2020 14:00
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 3 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 2 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 6 - 18-10-2020 14:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 5 - 11-10-2020 14:00
ФК"Лато" с. Алеково 7 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 7 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Фк"Ботев" гр. Дебелец 3 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 4 - 06-10-2020 14:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 3 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 3 - 04-10-2020 14:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 2 - 27-09-2020 14:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 3 : 6 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 1 - 20-09-2020 14:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 11 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново

Забележка: ФК"Етър ВТ" гр. Велико Търново  играят домакинските си срещи в събота.

ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. Футболните клубове, участващи само с една възрастова група започват в 13:30 ч.