БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 9 - Сезон 2020/2021

  1. Резултати
  2. Предстоящи Мачове
Кръг 7 - 20-10-2020 14:00
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 3 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 2 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 6 - 18-10-2020 14:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 5 - 11-10-2020 14:00
ФК"Лато" с. Алеково 7 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 7 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Фк"Ботев" гр. Дебелец 3 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 4 - 06-10-2020 14:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 3 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 3 - 04-10-2020 14:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 2 - 27-09-2020 14:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 3 : 6 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 1 - 20-09-2020 14:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 11 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 8 - 25-10-2020 14:00
ФК"Чумерна" гр. Елена - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
почива - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Лато" с. Алеково - : - Почива
почива - : - почива
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Почива - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
Кръг 9 - 27-10-2020 14:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - почива
Почива - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - почива
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"Лато" с. Алеково
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
почива - : - Почива
ФК"Левски 1986" гр. Стражица - : - ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 10 - 01-11-2020 14:00
Почива - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Левски 1986" гр. Стражица - : - Почива
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - почива
ФК"Чумерна" гр. Елена - : - почива
ФК"Лато" с. Алеково - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
почива - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 11 - 08-11-2020 14:00
почива - : - ФК"Лато" с. Алеково
Почива - : - ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - Почива
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
почива - : - почива
Кръг 12 - 15-11-2020 14:00
ФК"Чумерна" гр. Елена - : - почива
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - почива
Почива - : - почива
ФК"Левски 1986" гр. Стражица - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Почива - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Лато" с. Алеково - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 13 - 22-11-2020 14:00
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - Почива
почива - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
почива - : - ФК"Левски 1986" гр. Стражица
почива - : - Почива
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"Лато" с. Алеково

Забележка: ФК"Етър ВТ" гр. Велико Търново  играят домакинските си срещи в събота.

ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. Футболните клубове, участващи само с една възрастова група започват в 13:30 ч.