БФС - Зонален съвет Велико Търново

Юноши старша възраст "А" група - зона В. Търново - Сезон 2016/2017

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 14 14 0 0 41 - 8 33 42
2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 14 10 0 4 37 - 21 16 30
3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 14 8 3 3 38 - 18 20 27
4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 14 6 3 5 24 - 28 -4 21
5 ФК"Чардафон" гр. Габрово 14 4 3 7 15 - 25 -10 15
6 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 14 4 1 9 22 - 31 -9 13
7 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 14 3 1 10 13 - 33 -20 10
8 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 14 1 1 12 11 - 37 -26 4

     

Класиране от предишни кръгове
Кръг 14 - 10-05-2017 16:00
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 4 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 13 - 03-05-2017 16:00
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 2 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 3 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 12 - 26-04-2017 16:00
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 11 - 19-04-2017 16:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 10 - 12-04-2017 16:00
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 9 - 05-04-2017 16:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 0 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 5 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
Кръг 8 - 29-03-2017 15:00
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 5 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 4 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 7 - 02-11-2016 14:00
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 4 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 3 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
Кръг 6 - 26-10-2016 16:00
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 1 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 4 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 5 - 19-10-2016 16:00
ФК"Чардафон" гр. Габрово 3 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 5 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 4 - 12-10-2016 16:00
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 1 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 3 - 05-10-2016 16:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 0 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 2 - 28-09-2016 16:00
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 4 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 6 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 2 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 3 : 4 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 1 - 21-09-2016 16:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 4 : 0 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 7 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец

 Забележка: ФК "Чавдар" гр. Бяла Слатина прекратява участие в групата. Съгласно чл. 24 ал. 11 т.б от Наредба за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС за сезон 2015/2016 г., отбор отказал се преди или след започване на втория полусезон- резултати играни от него до този момент се запазват,а за следващите му срещи се присъжда служебен резултат от 3:0 в полза на отборите, с които е следвало да играе по програма. ЗС на БФС гр.Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.