БФС - Зонален съвет Велико Търново

Деца - подзона В. Търново - Сезон 2016/2017

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 17 14 2 1 83 - 16 67 44
2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 16 12 0 4 49 - 20 29 36
3 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 15 10 1 4 35 - 19 16 31
4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 17 10 0 7 62 - 51 11 30
5 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 15 8 1 6 45 - 49 -4 25
6 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 16 8 1 7 46 - 42 4 25
7 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 14 7 0 7 46 - 41 5 21
8 ФК"Чардафон" гр. Габрово 16 4 1 11 25 - 53 -28 13
9 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 16 3 0 13 32 - 67 -35 9
10 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
11 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
12 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 16 0 0 16 8 - 73 -65 0

ФК"Литекс Ловеч" гр. Ловеч играе само с юноши младша възраст. Срещите започват в 10:30 ч. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.

Класиране от предишни кръгове
Кръг 20 - 20-05-2017 11:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 7 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 19 - 13-05-2017 11:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 10 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 9 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 18 - 06-05-2017 11:30
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 3 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 17 - 29-04-2017 11:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 9 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 8 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 5 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 16 - 22-04-2017 11:30
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 7 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 4 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 15 - 15-04-2017 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 10 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 5 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 6 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 14 - 08-04-2017 11:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 6 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 13 - 01-04-2017 11:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 5 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 12 - 25-03-2017 11:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 7 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 11 - 19-11-2016 11:30
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 5 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 10 - 12-11-2016 11:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 4 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 7 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 3 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 9 - 05-11-2016 11:30
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 6 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 9 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 8 - 29-10-2016 11:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 10 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 4 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 3 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 3 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 7 - 22-10-2016 11:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 4 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Чардафон" гр. Габрово 4 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 6 - 15-10-2016 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 5 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 2 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 5 - 08-10-2016 11:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 0 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 4 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 4 - 01-10-2016 11:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 7 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 6 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 3 - 24-09-2016 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 4 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 2 - 17-09-2016 11:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 6 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 1 - 10-09-2016 11:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 6 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 3 : 3 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 21 - 27-05-2017 11:30
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - Почива
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Почива - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 22 - 03-06-2017 11:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - Почива
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Почива - : - ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА