БФС - Зонален съвет Велико Търново

Деца - подзона В. Търново - Сезон 2021/2022

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 26 22 1 3 134 - 21 113 67
2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 26 20 4 2 93 - 20 73 64
3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 26 19 4 3 81 - 27 54 61
4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 26 17 5 4 84 - 24 60 56
5 ФК"Чавдар" гр. Троян 26 14 3 9 70 - 52 18 45
6 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 26 14 1 11 47 - 52 -5 43
7 ФК"Чумерна" гр. Елена 26 13 2 11 67 - 44 23 41
8 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 26 11 3 12 54 - 40 14 36
9 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 26 8 4 14 61 - 58 3 28
10 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 26 7 5 14 47 - 79 -32 26
11 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 26 6 4 16 48 - 102 -54 22
12 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 26 3 4 19 28 - 115 -87 13
13 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 26 4 0 22 46 - 125 -79 12
14 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 26 2 4 20 23 - 124 -101 10

 Забележка: ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. 

Класиране от предишни кръгове
Кръг 26 - 28-05-2022 10:30
ФК"Чавдар" гр. Троян 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Чумерна" гр. Елена 5 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 8 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 4 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 25 - 21-05-2022 10:30
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 2 ФК"Чавдар" гр. Троян
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 7 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 15 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 24 - 17-05-2022 17:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"Чавдар" гр. Троян 7 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 7 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 23 - 14-05-2022 10:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 7 ФК"Чавдар" гр. Троян
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 6 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 22 - 07-05-2022 10:30
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 6 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 10 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Чавдар" гр. Троян 0 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 21 - 30-04-2022 10:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 1 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 13 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 3 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 20 - 19-04-2022 16:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Чавдар" гр. Троян 1 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 4 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 19 - 16-04-2022 10:30
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 7 : 1 ФК"Чавдар" гр. Троян
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 8 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 18 - 09-04-2022 10:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 9 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 6 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Чавдар" гр. Троян 4 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 17 - 02-04-2022 10:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 2 ФК"Чавдар" гр. Троян
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Чумерна" гр. Елена 3 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 16 - 26-03-2022 10:30
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Чавдар" гр. Троян 3 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 10 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 8 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 15 - 19-03-2022 10:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 8 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 4 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 1 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 6 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 14 - 16-03-2022 15:00
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Чавдар" гр. Троян 2 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 8 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 13 - 04-12-2021 10:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 8 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 0 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 3 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 12 - 27-11-2021 10:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Чавдар" гр. Троян 4 : 4 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 5 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 11 - 06-11-2021 10:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 7 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 5 ФК"Чавдар" гр. Троян
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 4 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 10 - 02-11-2021 15:00
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Чавдар" гр. Троян 8 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 7 : 3 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Чумерна" гр. Елена 4 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 9 - 30-10-2021 10:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 10 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Чумерна" гр. Елена 4 : 1 ФК"Чавдар" гр. Троян
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 4 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 8 - 23-10-2021 10:30
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 6 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Чавдар" гр. Троян 3 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 7 - 16-10-2021 10:30
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 1 ФК"Чавдар" гр. Троян
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Чумерна" гр. Елена 6 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 10 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 6 - 09-10-2021 10:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 5 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Чавдар" гр. Троян 0 : 7 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 4 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 6 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 4 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 5 - 02-10-2021 10:30
ФК"Чумерна" гр. Елена 8 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 5 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 4 - 25-09-2021 10:30
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 6 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 5 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Чавдар" гр. Троян 5 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 8 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 6 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 3 - 21-09-2021 16:00
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 5 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 8 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"Чумерна" гр. Елена 7 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 0 ФК"Чавдар" гр. Троян
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 5 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 2 - 18-09-2021 10:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 5 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Чавдар" гр. Троян 4 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 7 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 8 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 8 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 1 - 11-09-2021 10:30
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 3 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"Чумерна" гр. Елена 4 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 6 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица