БФС - Зонален съвет Велико Търново

Областна Футболна Група - "Север" - Сезон 2015/2016

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Светкавица" с.Михалци 18 14 2 2 69 - 20 49 44
2 ФК"Удар" гр.Бяла Черква 18 12 3 3 79 - 19 60 39
3 ФК"Недан" с.Недан 18 12 1 5 55 - 22 33 37
4 ФК"Стрела" с.Ореш 18 10 3 5 60 - 37 23 33
5 ФК"Морава" с.Морава 18 10 1 7 45 - 27 18 31
6 ФК"Спортист" с.Върбовка 18 9 1 8 37 - 31 6 28
7 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 18 9 0 9 36 - 25 11 27
8 ФК"Устрем" с.Масларево 18 3 1 14 25 - 76 -51 10
9 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 18 2 1 15 31 - 69 -38 7
10 ФК"Бъдеще" с.Бутово 18 2 1 15 19 - 130 -111 7
11 ФК"Дунав" с.Вардим 0 0 0 0 0 - 0 0 0
12 ФК"Димча" с.Димча 0 0 0 0 0 - 0 0 0

ФК"Стрела" с.Ореш , ФК"Недан "с. Недан и ФК"Бенковски"играят домакинските си срещи в неделя. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. Отборите на ФК"Дунав" с. Вардим и ФК"Димчка" с. Димча участници в Областна група "Север" се изваждат от състава на групата на основание чл.24, ал.2, буква "в" от Наредба за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС за сезон 2015/2016 година. Резултати на двата отбора получени от срещите се анулират.

Класиране от предишни кръгове
Кръг 22 - 04-06-2016 18:00
ФК"Светкавица" с.Михалци 4 : 1 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 8 : 4 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Устрем" с.Масларево 1 : 3 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
ФК"Морава" с.Морава 1 : 1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
Кръг 21 - 28-05-2016 18:00
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 2 : 1 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Бъдеще" с.Бутово 3 : 0 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Спортист" с.Върбовка 3 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 4 : 1 ФК"Светкавица" с.Михалци
Кръг 20 - 21-05-2016 18:00
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 2 : 3 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Устрем" с.Масларево 1 : 6 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Стрела" с.Ореш 1 : 1 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Морава" с.Морава 9 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Светкавица" с.Михалци 2 : 0 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
Кръг 19 - 14-05-2016 18:00
ФК"Недан" с.Недан 4 : 1 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 4 : 0 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 3 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Бъдеще" с.Бутово 0 : 7 ФК"Светкавица" с.Михалци
Кръг 18 - 07-05-2016 18:00
ФК"Спортист" с.Върбовка 1 : 2 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Светкавица" с.Михалци 1 : 0 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 6 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Стрела" с.Ореш 1 : 0 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
Кръг 17 - 30-04-2016 17:00
ФК"Устрем" с.Масларево 0 : 4 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 2 : 0 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Бъдеще" с.Бутово 0 : 7 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Недан" с.Недан 8 : 1 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
Кръг 16 - 23-04-2016 17:00
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 4 : 0 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
ФК"Светкавица" с.Михалци 8 : 1 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Стрела" с.Ореш 4 : 0 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Спортист" с.Върбовка 3 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
Кръг 15 - 16-04-2016 17:00
ФК"Морава" с.Морава 1 : 3 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Бъдеще" с.Бутово 0 : 7 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Недан" с.Недан 5 : 2 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Устрем" с.Масларево 4 : 3 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
Кръг 14 - 09-04-2016 17:00
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 11 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 1 : 7 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Стрела" с.Ореш 7 : 0 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 1 : 1 ФК"Недан" с.Недан
Кръг 13 - 02-04-2016 17:00
ФК"Светкавица" с.Михалци 4 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Недан" с.Недан 2 : 0 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
ФК"Устрем" с.Масларево 1 : 5 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Морава" с.Морава 5 : 1 ФК"Стрела" с.Ореш
Кръг 12 - 26-03-2016 15:00
ФК"Бъдеще" с.Бутово 1 : 6 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Стрела" с.Ореш 4 : 4 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Спортист" с.Върбовка 0 : 1 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 11 : 0 ФК"Устрем" с.Масларево
Кръг 11 - 14-11-2015 14:30
ФК"Стрела" с.Ореш 3 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 4 : 0 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 4 : 1 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Спортист" с.Върбовка 1 : 3 ФК"Светкавица" с.Михалци
Кръг 10 - 07-11-2015 14:30
ФК"Устрем" с.Масларево 10 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 : 1 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Светкавица" с.Михалци 1 : 1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Морава" с.Морава 3 : 0 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
Кръг 9 - 31-10-2015 14:30
ФК"Спортист" с.Върбовка 4 : 2 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Недан" с.Недан 3 : 0 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Бъдеще" с.Бутово 3 : 2 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 1 : 2 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 6 : 2 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
Кръг 8 - 24-10-2015 16:00
ФК"Стрела" с.Ореш 3 : 0 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 1 : 2 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
ФК"Светкавица" с.Михалци 12 : 2 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Морава" с.Морава 3 : 0 ФК"Недан" с.Недан
Кръг 7 - 17-10-2015 16:00
ФК"Недан" с.Недан 4 : 1 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Бъдеще" с.Бутово 4 : 4 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 1 : 3 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 6 : 2 ФК"Спортист" с.Върбовка
Кръг 6 - 10-10-2015 16:00
ФК"Спортист" с.Върбовка 1 : 0 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
ФК"Стрела" с.Ореш 11 : 2 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 1 : 6 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Морава" с.Морава 3 : 0 ФК"Устрем" с.Масларево
Кръг 5 - 03-10-2015 16:00
ФК"Устрем" с.Масларево 0 : 3 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Недан" с.Недан 1 : 2 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Бъдеще" с.Бутово 0 : 7 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 1 : 0 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
Кръг 4 - 26-09-2015 17:00
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 19 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Спортист" с.Върбовка 2 : 1 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 1 : 2 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Светкавица" с.Михалци 3 : 0 ФК"Морава" с.Морава
Кръг 3 - 19-09-2015 17:00
ФК"Бъдеще" с.Бутово 0 : 6 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
ФК"Морава" с.Морава 2 : 1 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Устрем" с.Масларево 3 : 3 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Недан" с.Недан 2 : 1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
Кръг 2 - 12-09-2015 17:00
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 : 6 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 0 : 3 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Спортист" с.Върбовка 3 : 2 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Стрела" с.Ореш 4 : 0 ФК"Морава" с.Морава
Кръг 1 - 05-09-2015 17:00
ФК"Недан" с.Недан 3 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Светкавица" с.Михалци 4 : 0 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Морава" с.Морава 1 : 0 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Устрем" с.Масларево 0 : 5 ФК"Удар" гр.Бяла Черква

ФК"Стрела" с.Ореш , ФК"Недан "с. Недан и ФК"Бенковски"играят домакинските си срещи в неделя. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. Отборите на ФК"Дунав" с. Вардим и ФК"Димчка" с. Димча участници в Областна група "Север" се изваждат от състава на групата на основание чл.24, ал.2, буква "в" от Наредба за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС за сезон 2015/2016 година. Резултати на двата отбора получени от срещите се анулират.