БФС - Зонален съвет Велико Търново

Областна Футболна Група - "Юг" - Сезон 2017/2018

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица 5 4 1 0 14 - 3 11 13
2 ФК"Спортист" с.Козаревец 6 4 0 2 13 - 9 4 12
3 Фк"Ботев" гр. Дебелец 5 3 2 0 15 - 2 13 11
4 ФК"Янтра" с.Драганово 5 3 2 0 6 - 2 4 11
5 ФК"Владислав" с.Джулюница 5 3 0 2 12 - 5 7 9
6 ФК"Рудановски" с.Константин 6 3 0 3 11 - 17 -6 9
7 ФК"Юнак" с.Мерданя 6 2 1 3 10 - 12 -2 7
8 ФК"Първомайци" с.Първомайци 6 2 1 3 6 - 9 -3 7
9 ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял 6 1 1 4 5 - 11 -6 4
10 ФК"Победа" с.Кесарево 5 1 0 4 9 - 23 -14 3
11 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
12 ФК"Росица" с.Поликраище 5 0 0 5 4 - 12 -8 0

Забележка: ФК"Първомайци", ФК"Янтра" с. Драганово и ФК"Рудановски" играят домакинските си срещи в неделя. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.   

Класиране от предишни кръгове
Кръг 6 - 14-10-2017 16:00
ФК"Победа" с.Кесарево 5 : 3 ФК"Юнак" с.Мерданя
ФК"Рудановски" с.Константин 4 : 2 ФК"Росица" с.Поликраище
ФК"Владислав" с.Джулюница 1 : 0 ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
ФК"Спортист" с.Козаревец 0 : 2 ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 1 ФК"Първомайци" с.Първомайци
Кръг 5 - 07-10-2017 16:00
ФК"Росица" с.Поликраище 0 : 1 ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял 4 : 2 ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Юнак" с.Мерданя 1 : 1 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Първомайци" с.Първомайци 2 : 1 ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица 6 : 1 ФК"Рудановски" с.Константин
Кръг 7 - 21-10-2017 16:00
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял - : - Почива
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Юнак" с.Мерданя - : - ФК"Владислав" с.Джулюница
ФК"Янтра" с.Драганово - : - ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
Кръг 8 - 28-10-2017 14:30
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Росица" с.Поликраище
ФК"Победа" с.Кесарево - : - ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица
ФК"Владислав" с.Джулюница - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
Почива - : - ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял - : - ФК"Юнак" с.Мерданя
Кръг 9 - 04-11-2017 14:30
ФК"Юнак" с.Мерданя - : - Почива
ФК"Янтра" с.Драганово - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
ФК"Рудановски" с.Константин - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица - : - ФК"Владислав" с.Джулюница
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ФК"Победа" с.Кесарево
Кръг 10 - 11-11-2017 14:30
ФК"Победа" с.Кесарево - : - ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"Владислав" с.Джулюница - : - ФК"Росица" с.Поликраище
Почива - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял - : - ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Юнак" с.Мерданя - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
Кръг 11 - 18-11-2017 14:30
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - Почива
ФК"Рудановски" с.Константин - : - ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица - : - ФК"Юнак" с.Мерданя
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
ФК"Янтра" с.Драганово - : - ФК"Владислав" с.Джулюница

Забележка: ФК"Първомайци", ФК"Янтра" с. Драганово и ФК"Рудановски" играят домакинските си срещи в неделя. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.