БФС - Зонален съвет Велико Търново

"Елитна" ОФГ- мъже - Сезон 2018/2019

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Земеделец-93" с. Козловец 6 6 0 0 21 - 6 15 18
2 ФК"Левски 1986" гр. Стражица 6 4 1 1 14 - 7 7 13
3 ФК"Лато" с. Алеково 6 4 0 2 11 - 7 4 12
4 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 6 3 0 3 14 - 9 5 9
5 ФК"Левски" гр. Лясковец 6 2 2 2 11 - 11 0 8
6 ФК"Удар" гр.Бяла Черква 5 2 0 3 11 - 12 -1 6
7 ФК"Чумерна" гр. Елена 6 2 0 4 9 - 14 -5 6
8 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 6 2 0 4 11 - 17 -6 6
9 ФК"Вихър" с. Раданово 5 1 1 3 4 - 7 -3 4
10 ФК"Пробив" с. Овча Могила 6 1 0 5 8 - 24 -16 3

Забележка: ФК"Земеделец-93" и ФК"Лато"(играе на стадиона в гр. Свищов) играят домакинските си срещи в събота. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.       

Класиране от предишни кръгове
Кръг 6 - 21-10-2018 16:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 4 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 1 : 0 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Пробив" с. Овча Могила 3 : 7 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Левски" гр. Лясковец 5 : 1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 1 : 0 ФК"Вихър" с. Раданово
Кръг 5 - 14-10-2018 16:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 2 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Вихър" с. Раданово 1 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 3 : 1 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 4 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 1 : 3 ФК"Лато" с. Алеково
Кръг 4 - 07-10-2018 16:00
ФК"Пробив" с. Овча Могила 0 : 3 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 5 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 4 : 1 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
Кръг 3 - 30-09-2018 17:00
ФК"Вихър" с. Раданово 0 : 3 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 4 : 0 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 1 : 5 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 2 ФК"Левски" гр. Лясковец
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 1 ФК"Пробив" с. Овча Могила
Кръг 2 - 23-09-2018 17:00
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 4 : 2 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Левски" гр. Лясковец 1 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 2 : 0 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Пробив" с. Овча Могила 3 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 1 - 16-09-2018 17:00
ФК"Левски" гр. Лясковец 2 : 3 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 6 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Чумерна" гр. Елена 3 : 1 ФК"Лато" с. Алеково
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 0 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
Кръг 7 - 28-10-2018 15:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Лато" с. Алеково - : - ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Вихър" с. Раданово - : - ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Удар" гр.Бяла Черква - : - ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол - : - ФК"Левски" гр. Лясковец
Кръг 8 - 04-11-2018 14:30
ФК"Чумерна" гр. Елена - : - ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Земеделец-93" с. Козловец - : - ФК"Пробив" с. Овча Могила
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Левски" гр. Лясковец - : - ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Левски 1986" гр. Стражица - : - ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
Кръг 9 - 11-11-2018 14:30
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол - : - ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Лато" с. Алеково - : - ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Вихър" с. Раданово - : - ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Пробив" с. Овча Могила - : - ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Удар" гр.Бяла Черква - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец

Забележка: ФК"Земеделец-93" и ФК"Лато"(играе на стадиона в гр. Свищов) играят домакинските си срещи в събота. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.