БФС - Зонален съвет Велико Търново

"Елитна" ОФГ- мъже - Сезон 2018/2019

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Земеделец-93" с. Козловец 18 14 3 1 51 - 14 37 45
2 ФК"Лато" с. Алеково 18 12 1 5 47 - 17 30 37
3 ФК"Удар" гр.Бяла Черква 18 11 4 3 44 - 27 17 37
4 ФК"Левски" гр. Лясковец 18 11 3 4 47 - 19 28 36
5 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 18 8 2 8 38 - 26 12 26
6 ФК"Левски 1986" гр. Стражица 18 8 1 9 32 - 31 1 25
7 ФК"Чумерна" гр. Елена 18 8 1 9 37 - 40 -3 25
8 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 18 6 1 11 31 - 51 -20 19
9 ФК"Вихър" с. Раданово 18 2 2 14 14 - 49 -35 8
10 ФК"Пробив" с. Овча Могила 18 1 0 17 15 - 82 -67 3

Забележка: ФК"Земеделец-93" и ФК"Лато"(играе на стадиона в гр. Свищов) играят домакинските си срещи в събота. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.       

Класиране от предишни кръгове
Кръг 18 - 02-06-2019 18:00
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 1 : 5 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 3 : 0 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Левски" гр. Лясковец 3 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 4 : 7 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Чумерна" гр. Елена 3 : 0 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
Кръг 17 - 19-05-2019 18:00
ФК"Пробив" с. Овча Могила 1 : 9 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Вихър" с. Раданово 0 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Лато" с. Алеково 1 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 3 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 4 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 16 - 12-05-2019 18:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 5 : 1 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Левски" гр. Лясковец 8 : 0 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Пробив" с. Овча Могила 1 : 8 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 2 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 15 - 05-05-2019 18:00
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 2 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Вихър" с. Раданово 0 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 0 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 5 : 2 ФК"Пробив" с. Овча Могила
Кръг 14 - 27-04-2019 17:00
ФК"Пробив" с. Овча Могила 1 : 3 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Лато" с. Алеково 4 : 1 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 2 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Левски" гр. Лясковец 4 : 1 ФК"Вихър" с. Раданово
Кръг 13 - 21-04-2019 17:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 4 : 2 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 1 : 1 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 1 : 0 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Вихър" с. Раданово 1 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
Кръг 12 - 14-04-2019 17:00
ФК"Левски" гр. Лясковец 5 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Пробив" с. Овча Могила 1 : 6 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Лато" с. Алеково 4 : 0 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 2 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 2 : 3 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
Кръг 11 - 07-04-2019 17:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 0 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Чумерна" гр. Елена 7 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 0 : 0 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 2 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Вихър" с. Раданово 0 : 4 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
Кръг 10 - 31-03-2019 16:00
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 1 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 1 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 6 : 2 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Пробив" с. Овча Могила 1 : 4 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лато" с. Алеково 5 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 9 - 11-11-2018 14:30
ФК"Вихър" с. Раданово 0 : 3 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Пробив" с. Овча Могила 0 : 3 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 1 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 2 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Лато" с. Алеково 1 : 3 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 8 - 04-11-2018 14:30
ФК"Левски" гр. Лясковец 3 : 1 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 3 : 0 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 5 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 0 ФК"Вихър" с. Раданово
Кръг 7 - 28-10-2018 15:00
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 2 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 1 : 6 ФК"Левски" гр. Лясковец
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 1 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Лато" с. Алеково 4 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Вихър" с. Раданово 3 : 4 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 6 - 21-10-2018 16:00
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 1 : 0 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Чумерна" гр. Елена 4 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 1 : 0 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Пробив" с. Овча Могила 3 : 7 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Левски" гр. Лясковец 5 : 1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
Кръг 5 - 14-10-2018 16:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 4 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 1 : 3 ФК"Лато" с. Алеково
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 2 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Вихър" с. Раданово 1 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 3 : 1 ФК"Пробив" с. Овча Могила
Кръг 4 - 07-10-2018 16:00
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Пробив" с. Овча Могила 0 : 3 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 5 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 4 : 1 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 3 - 30-09-2018 17:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 1 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Вихър" с. Раданово 0 : 3 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 4 : 0 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 1 : 5 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 2 ФК"Левски" гр. Лясковец
Кръг 2 - 23-09-2018 17:00
ФК"Пробив" с. Овча Могила 3 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 4 : 2 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Левски" гр. Лясковец 1 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 2 : 0 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 1 - 16-09-2018 17:00
ФК"Левски" гр. Лясковец 2 : 3 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Вихър" с. Раданово 2 : 2 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 6 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Чумерна" гр. Елена 3 : 1 ФК"Лато" с. Алеково
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 0 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол

Забележка: ФК"Земеделец-93" и ФК"Лато"(играе на стадиона в гр. Свищов) играят домакинските си срещи в събота. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.