БФС - Зонален съвет Велико Търново

ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.      

Северозападна "В" АФГ - Сезон 2016/2017

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 28 25 2 1 114 - 9 105 77
2 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 28 21 4 3 90 - 18 72 67
3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 28 18 4 6 69 - 33 36 58
4 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 28 17 4 7 50 - 26 24 55
5 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 28 16 4 8 82 - 33 49 52
6 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 28 15 5 8 70 - 29 41 50
7 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 28 11 5 12 43 - 41 2 38
8 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 28 10 5 13 43 - 56 -13 35
9 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 28 10 4 14 42 - 49 -7 34
10 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 28 10 4 14 49 - 61 -12 34
11 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 28 8 7 13 35 - 50 -15 31
12 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 28 7 10 11 38 - 59 -21 31
13 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 28 6 5 17 23 - 72 -49 23
14 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 28 2 1 25 20 - 140 -120 7
15 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 28 1 2 25 18 - 110 -92 5
16 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.      

Класиране от предишни кръгове
Кръг 30 - 04-06-2017 18:00
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 6 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 6 : 1 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 6 : 2 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 6 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 2 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 29 - 28-05-2017 18:00
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 0 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 2 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 0 : 10 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 28 - 21-05-2017 18:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 10 : 0 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 3 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 0 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 6 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 10 : 1 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
Кръг 27 - 17-05-2017 18:00
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 0 : 7 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 2 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 9 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 26 - 14-05-2017 18:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 0 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 2 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 6 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 8 : 2 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 25 - 07-05-2017 18:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 7 : 2 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 4 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 1 : 3 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 4 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 25 - 06-05-2017 18:00
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 0 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 24 - 01-05-2017 17:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 0 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
Кръг 24 - 30-04-2017 17:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 5 : 0 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 3 : 1 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 5 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 23 - 23-04-2017 17:00
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 1 : 2 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 11 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 1 : 5 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 4 : 2 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 22 - 14-04-2017 17:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 7 : 1 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 1 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 0 : 1 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
Кръг 21 - 09-04-2017 17:00
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 1 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 4 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
Кръг 21 - 08-04-2017 17:00
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 7 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
Кръг 20 - 02-04-2017 17:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 1 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 1 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 0 : 3 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 20 - 01-04-2017 17:00
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 1 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 6 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 19 - 24-03-2017 14:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 4 : 1 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 4 : 1 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 5 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 2 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 18 - 19-03-2017 14:30
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 0 : 6 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 1 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 0 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 17 - 12-03-2017 14:30
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 3 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 11 : 0 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 6 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 17 - 11-03-2017 14:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 8 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 16 - 05-03-2017 14:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 0 : 6 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 4 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 1 : 1 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
Кръг 15 - 20-11-2016 14:30
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 2 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 1 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 1 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 15 - 19-11-2016 14:30
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 0 : 7 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 14 - 11-11-2016 14:30
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 5 : 0 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 0 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 5 : 0 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
Кръг 13 - 04-11-2016 14:30
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 4 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 1 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 0 : 2 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 0 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 12 - 30-10-2016 14:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 4 : 1 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 1 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 2 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 8 : 0 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 11 - 23-10-2016 16:00
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 6 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 4 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 7 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 2 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 1 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
Кръг 10 - 16-10-2016 16:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 5 : 0 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 0 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 1 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 0 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
Кръг 9 - 09-10-2016 16:00
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 4 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 2 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 1 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 3 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 8 - 02-10-2016 16:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 2 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 8 : 1 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 6 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 1 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 3 : 3 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 7 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 7 - 25-09-2016 17:00
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 6 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 5 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 6 - 18-09-2016 17:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 5 : 1 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 0 : 6 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 6 - 17-09-2016 19:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 9 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 5 - 11-09-2016 17:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 3 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 1 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 0 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
Кръг 4 - 04-09-2016 17:00
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 1 : 3 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 2 : 2 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 3 - 28-08-2016 18:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 1 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 6 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 2 : 1 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
Кръг 1 - 24-08-2016 18:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 5 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
Кръг 2 - 21-08-2016 18:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 0 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 6 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 5 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 0 : 6 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 2 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
Кръг 1 - 14-08-2016 18:00
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 5 : 1 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 9 : 0 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ