БФС - Зонален съвет Велико Търново

"Елитна" ОФГ- мъже - Сезон 2022/2023

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 9 7 2 0 33 - 11 22 23
2 ФК"Левски 1986" гр. Стражица 9 6 1 2 29 - 12 17 19
3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 9 5 2 2 32 - 15 17 17
4 ФК"Бъдеще" с.Бутово 9 5 1 3 22 - 24 -2 16
5 ФК"Чумерна" гр. Елена 9 5 0 4 12 - 19 -7 15
6 ФК"Земеделец-93" с. Козловец 9 3 4 2 23 - 15 8 13
7 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 9 4 0 5 22 - 22 0 12
8 ФК"Недан" с.Недан 9 2 1 6 15 - 16 -1 7
9 ФК"Левски" гр. Лясковец 9 2 1 6 15 - 25 -10 7
10 ФК"Рудановски" с.Константин 9 0 0 9 2 - 46 -44 0

Забележка: ФК"Земеделец-93" с.Козловец, ФК"Чумерна" гр. Елена, ФК"Бъдеще-2010" с.Бутово играят домакинските си срещи в събота. ФК"Рудановски" с.Константин играят на стадиона в град Елена, ФК"Недан" с.Недан играят на стадиона в гр. Павликени. Срещита на ОФК"Локомотив 2" гр. Горна Оряховица се провеждат в различен ден от този , на който играе "Основния" отбор. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.   

Класиране от предишни кръгове
Кръг 9 - 20-11-2022 14:30
ФК"Левски" гр. Лясковец 2 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Бъдеще" с.Бутово 2 : 1 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 1 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 10 : 0 ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 8 - 13-11-2022 14:30
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 5 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 1 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Рудановски" с.Константин 1 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 6 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Недан" с.Недан 5 : 2 ФК"Левски" гр. Лясковец
Кръг 7 - 06-11-2022 14:30
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 3 : 3 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Недан" с.Недан 1 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Чумерна" гр. Елена 3 : 2 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Левски" гр. Лясковец 5 : 0 ФК"Рудановски" с.Константин
Кръг 6 - 30-10-2022 14:30
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 3 : 2 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Рудановски" с.Константин 0 : 3 ФК"Недан" с.Недан
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 7 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Бъдеще" с.Бутово 2 : 2 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 4 : 5 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 5 - 23-10-2022 16:00
ФК"Рудановски" с.Константин 0 : 8 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Недан" с.Недан 2 : 4 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Левски" гр. Лясковец 1 : 2 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 4 ФК"Бъдеще" с.Бутово
Кръг 4 - 16-10-2022 16:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Бъдеще" с.Бутово 5 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 2 : 2 ФК"Недан" с.Недан
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 3 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 8 : 1 ФК"Рудановски" с.Константин
Кръг 3 - 09-10-2022 16:00
ФК"Недан" с.Недан 1 : 2 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 3 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 4 : 5 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 4 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Рудановски" с.Константин 0 : 4 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
Кръг 2 - 25-09-2022 17:00
ФК"Бъдеще" с.Бутово 3 : 0 ФК"Рудановски" с.Константин
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 1 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 5 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 0 ФК"Недан" с.Недан
Кръг 1 - 18-09-2022 17:00
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 1 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Левски" гр. Лясковец 2 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 7 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Рудановски" с.Константин 0 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Недан" с.Недан 0 : 1 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол

Забележка: ФК"Земеделец-93" с.Козловец, ФК"Чумерна" гр. Елена, ФК"Бъдеще-2010" с.Бутово играят домакинските си срещи в събота. ФК"Рудановски" с.Константин играят на стадиона в град Елена, ФК"Недан" с.Недан играят на стадиона в гр. Павликени. Срещита на ОФК"Локомотив 2" гр. Горна Оряховица се провеждат в различен ден от този , на който играе "Основния" отбор. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.