БФС - Зонален съвет Велико Търново

"Елитна" ОФГ- мъже - Сезон 2022/2023

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 18 15 2 1 66 - 18 48 47
2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 18 12 2 4 59 - 26 33 38
3 ФК"Земеделец-93" с. Козловец 18 9 5 4 61 - 30 31 32
4 ФК"Левски 1986" гр. Стражица 18 10 2 6 45 - 30 15 32
5 ФК"Бъдеще" с.Бутово 18 10 1 7 43 - 41 2 31
6 ФК"Недан" с.Недан 18 7 2 9 29 - 27 2 23
7 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 18 6 3 9 43 - 44 -1 21
8 ФК"Чумерна" гр. Елена 18 6 0 12 18 - 47 -29 18
9 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 18 5 3 10 28 - 45 -17 18
10 ФК"Рудановски" с.Константин 18 0 0 18 12 - 96 -84 0

Забележка: ФК"Земеделец-93" с.Козловец, ФК"Чумерна" гр. Елена, ФК"Бъдеще-2010" с.Бутово играят домакинските си срещи в събота. ФК"Рудановски" с.Константин играят на стадиона в град Елена, ФК"Недан" с.Недан играят на стадиона в гр. Павликени. Срещита на ОФК"Локомотив 2" гр. Горна Оряховица се провеждат в различен ден от този , на който играе "Основния" отбор. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.   

Класиране от предишни кръгове
Кръг 11 - 04-06-2023 18:00
ФК"Недан" с.Недан 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Рудановски" с.Константин 2 : 6 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 0 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 1 : 5 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 2 : 6 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
Кръг 18 - 28-05-2023 18:00
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 4 : 0 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Рудановски" с.Константин 0 : 4 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
Кръг 18 - 28-05-2023 12:00
ФК"Недан" с.Недан 1 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 18 - 27-05-2023 18:00
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 3 : 2 ФК"Бъдеще" с.Бутово
Кръг 17 - 21-05-2023 18:00
ФК"Бъдеще" с.Бутово 4 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 0 : 1 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 3 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 4 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 17 - 21-05-2023 15:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 10 : 3 ФК"Рудановски" с.Константин
Кръг 16 - 14-05-2023 18:00
ФК"Рудановски" с.Константин 0 : 3 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 4 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 4 : 2 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 0 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Бъдеще" с.Бутово 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 15 - 08-05-2023 18:00
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 1 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 15 - 07-05-2023 18:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 3 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Недан" с.Недан 4 : 2 ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 4 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 2 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
Кръг 14 - 30-04-2023 17:00
ФК"Бъдеще" с.Бутово 2 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 6 : 0 ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 6 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 3 : 0 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 6 : 1 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
Кръг 13 - 23-04-2023 17:00
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 3 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Рудановски" с.Константин 1 : 3 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 3 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Недан" с.Недан 2 : 1 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
Кръг 12 - 09-04-2023 17:00
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 10 : 0 ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Бъдеще" с.Бутово 0 : 3 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 1 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 3 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 10 - 26-03-2023 16:00
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 3 : 0 ФК"Недан" с.Недан
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 4 : 3 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 2 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Бъдеще" с.Бутово 4 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Чумерна" гр. Елена 4 : 2 ФК"Рудановски" с.Константин
Кръг 9 - 20-11-2022 14:30
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 2 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Бъдеще" с.Бутово 2 : 1 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 1 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 10 : 0 ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 8 - 13-11-2022 14:30
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 5 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 1 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Рудановски" с.Константин 1 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Недан" с.Недан 5 : 2 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 6 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
Кръг 7 - 06-11-2022 14:30
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 3 : 3 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Недан" с.Недан 1 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Чумерна" гр. Елена 3 : 2 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 5 : 0 ФК"Рудановски" с.Константин
Кръг 6 - 30-10-2022 14:30
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 3 : 2 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 7 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Рудановски" с.Константин 0 : 3 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Бъдеще" с.Бутово 2 : 2 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 4 : 5 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 5 - 23-10-2022 16:00
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Рудановски" с.Константин 0 : 8 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Недан" с.Недан 2 : 4 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 1 : 2 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 4 ФК"Бъдеще" с.Бутово
Кръг 4 - 16-10-2022 16:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Бъдеще" с.Бутово 5 : 1 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 2 : 2 ФК"Недан" с.Недан
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 3 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 8 : 1 ФК"Рудановски" с.Константин
Кръг 3 - 09-10-2022 16:00
ФК"Недан" с.Недан 1 : 2 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 0 : 3 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 4 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 4 : 5 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Рудановски" с.Константин 0 : 4 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
Кръг 2 - 25-09-2022 17:00
ФК"Бъдеще" с.Бутово 3 : 0 ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 1 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 5 : 0 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 0 ФК"Недан" с.Недан
Кръг 1 - 18-09-2022 17:00
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 1 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 2 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 7 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Рудановски" с.Константин 0 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Недан" с.Недан 0 : 1 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол

Забележка: ФК"Земеделец-93" с.Козловец, ФК"Чумерна" гр. Елена, ФК"Бъдеще-2010" с.Бутово играят домакинските си срещи в събота. ФК"Рудановски" с.Константин играят на стадиона в град Елена, ФК"Недан" с.Недан играят на стадиона в гр. Павликени. Срещита на ОФК"Локомотив 2" гр. Горна Оряховица се провеждат в различен ден от този , на който играе "Основния" отбор. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.