БФС - Зонален съвет Велико Търново

Трета Лига - Северозападна 2023/2024

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 28 27 1 0 93 - 14 79 82
2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 28 22 2 4 66 - 13 53 68
3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 28 19 4 5 69 - 22 47 61
4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 28 16 6 6 58 - 32 26 54
5 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 28 15 5 8 58 - 46 12 50
6 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 28 14 2 12 49 - 42 7 44
7 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 28 10 5 13 45 - 44 1 35
8 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 28 9 4 15 43 - 70 -27 31
9 ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ 28 10 1 17 28 - 54 -26 31
10 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 28 8 5 15 40 - 64 -24 29
11 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 28 8 5 15 35 - 63 -28 29
12 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 28 8 2 18 45 - 75 -30 26
13 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 28 7 5 16 31 - 50 -19 26
14 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 28 6 4 18 36 - 53 -17 22
15 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 28 5 1 22 26 - 80 -54 16
16 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

 Забележка: С решение на Зонален съвет на БФС гр. Велико Търново от 20.07.2023 г. , изпада 1/един/ отбор за сезон 2023/2024 г.  на териториален принцип в съответната областна група. Срещите на "Втория отбор" не може да се провеждат в същия ден, на който е срещата на "Основния отбор"- чл.8, т.4. от Наредба за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС за сезон 2023/2024 г. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.               

Класиране от предишни кръгове
Кръг 30 - 01-06-2024 18:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 1 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 1 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 0 : 3 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 5 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 30 - 29-05-2024 19:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 22 - 29-05-2024 18:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 29 - 26-05-2024 18:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 29 - 25-05-2024 18:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 1 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 6 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ 0 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
Кръг 23 - 22-05-2024 20:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 28 - 18-05-2024 18:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 2 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 5 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 2 : 6 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 2 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 27 - 11-05-2024 18:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 7 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 1 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ 0 : 3 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 26 - 03-05-2024 18:00
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 0 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 3 : 0 ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 3 : 5 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 1 : 5 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 25 - 27-04-2024 17:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 4 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ 0 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 4 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 7 : 1 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 1 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 24 - 21-04-2024 17:00
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 4 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 24 - 20-04-2024 17:00
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 0 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 3 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 23 - 13-04-2024 17:00
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 1 : 2 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ 0 : 3 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 4 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 22 - 07-04-2024 17:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 22 - 06-04-2024 17:00
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 1 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 3 : 0 ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 21 - 31-03-2024 16:00
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 3 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 21 - 30-03-2024 16:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 3 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ 0 : 3 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
Кръг 20 - 23-03-2024 14:30
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 3 : 0 ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 4 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 2 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 19 - 17-03-2024 14:30
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 19 - 16-03-2024 14:30
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 7 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 2 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 5 : 2 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ 0 : 3 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 18 - 10-03-2024 14:30
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 18 - 09-03-2024 14:30
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 2 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 0 ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 4 : 2 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 4 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 17 - 03-03-2024 14:30
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 17 - 02-03-2024 14:30
ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ 0 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 2 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 2 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 1 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 16 - 24-02-2024 14:30
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 2 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 1 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 2 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 0 ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ
Кръг 5 - 25-11-2023 14:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 15 - 19-11-2023 14:30
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 15 - 18-11-2023 14:30
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 5 : 2 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 1 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 14 - 11-11-2023 14:30
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 4 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 1 ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 1 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 1 : 3 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 13 - 03-11-2023 14:30
ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 1 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 2 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 12 - 27-10-2023 19:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 12 - 27-10-2023 16:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 1 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 5 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 3 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 0 : 2 ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 11 - 22-10-2023 16:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ 4 : 1 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
Кръг 11 - 21-10-2023 16:00
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 3 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 0 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 0 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
Кръг 10 - 14-10-2023 16:00
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 1 : 6 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 0 : 5 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 0 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 0 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 1 ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ
Кръг 9 - 08-10-2023 16:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 9 - 07-10-2023 18:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 6 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 9 - 07-10-2023 16:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 3 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ 0 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 4 : 2 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
Кръг 8 - 01-10-2023 16:00
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 1 : 2 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 8 - 30-09-2023 17:00
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 1 : 2 ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 5 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 2 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 7 - 24-09-2023 17:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 7 - 23-09-2023 17:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 10 : 0 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ 4 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 6 - 16-09-2023 17:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 3 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 4 ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 3 : 5 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 0 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 6 - 14-09-2023 17:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 5 - 09-09-2023 17:00
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ 4 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 3 : 0 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 4 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 4 - 03-09-2023 17:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 4 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 4 - 02-09-2023 17:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 1 : 4 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 2 ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 1 : 1 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 3 - 26-08-2023 19:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 3 - 26-08-2023 18:00
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 1 : 3 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 8 : 2 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 4 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ 2 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 2 - 20-08-2023 18:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 4 : 3 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 2 - 19-08-2023 18:00
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 0 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 2 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ
Кръг 1 - 13-08-2023 18:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 1 - 12-08-2023 18:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 6 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 6 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 4 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ДУНАВ ЛОМ" ГР. ЛОМ 2 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 1 - 12-08-2023 10:30
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 0 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО

 Забележка: С решение на Зонален съвет на БФС гр. Велико Търново от 20.07.2023 г. , изпада 1/един/ отбор за сезон 2023/2024 г.  на териториален принцип в съответната областна група. Срещите на "Втория отбор" не може да се провеждат в същия ден, на който е срещата на "Основния отбор"- чл.8, т.4. от Наредба за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС за сезон 2023/2024 г. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.