БФС - Зонален съвет Велико Търново

Юноши младша възраст - зона В. Търново - Сезон 2017/2018

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 17 14 2 1 63 - 13 50 44
2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 17 13 2 2 46 - 7 39 41
3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 16 11 4 1 61 - 8 53 37
4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 15 9 3 3 53 - 25 28 30
5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 15 7 5 3 38 - 18 20 26
6 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 16 8 2 6 42 - 21 21 26
7 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 19 7 5 7 27 - 22 5 26
8 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 15 5 4 6 22 - 24 -2 19
9 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 18 4 3 11 21 - 53 -32 15
10 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 16 3 4 9 20 - 40 -20 13
11 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 17 4 0 13 17 - 51 -34 12
12 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 17 3 0 14 12 - 105 -93 9
13 ФК"Чардафон" гр. Габрово 18 2 2 14 13 - 48 -35 8
14 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
15 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
16 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
17 почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

ФК"Спартак 1919" гр. Плевен няма да участват с юноши младша възраст в първенство 2017-2018 г.  Футболните клубове, участващи с една възрастова група започват срещите си в 10:30/15:00 ч.  

Класиране от предишни кръгове
Кръг 26 - 17-04-2018 16:00
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 1 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 1 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 25 - 14-04-2018 09:45
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 2 : 1 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 24 - 07-04-2018 09:45
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 2 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 23 - 31-03-2018 09:45
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Чардафон" гр. Габрово 2 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 21 - 21-03-2018 15:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 15 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 20 - 17-03-2018 09:45
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 5 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 1 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 19 - 10-03-2018 09:45
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 17 - 09-12-2017 09:45
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 3 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 5 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 16 - 02-12-2017 09:45
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 12 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 7 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 6 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 15 - 25-11-2017 09:45
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 3 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 7 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 14 - 18-11-2017 09:45
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 4 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 9 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 13 - 11-11-2017 09:45
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 4 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 5 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
Кръг 12 - 04-11-2017 09:45
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 0 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 4 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 1 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 11 - 01-11-2017 09:45
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 17 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 6 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 5 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 0 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
Кръг 10 - 28-10-2017 09:45
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 8 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 0 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 9 - 21-10-2017 09:45
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 12 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 8 - 18-10-2017 15:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 2 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 7 - 14-10-2017 09:45
ФК"Чардафон" гр. Габрово 3 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 8 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 6 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 0 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
Кръг 6 - 07-10-2017 09:45
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 1 : 7 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 5 - 30-09-2017 09:45
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 0 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 4 - 23-09-2017 09:45
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 1 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 1 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 3 - 16-09-2017 09:45
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 4 : 1 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 2 - 13-09-2017 15:30
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 1 - 09-09-2017 09:45
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 0 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 28 - 28-04-2018 09:45
Почива - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - Почива
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово - : - ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Почива - : - почива
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 29 - 05-05-2018 09:45
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Почива - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - Почива
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ФК"Чардафон" гр. Габрово - : - Почива
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
почива - : - ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
Кръг 30 - 12-05-2018 09:45
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - почива
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен - : - ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Почива - : - Почива
Почива - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 31 - 15-05-2018 16:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Чардафон" гр. Габрово - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
почива - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - Почива
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ - : - Почива
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО - : - Почива
Кръг 32 - 19-05-2018 09:45
Почива - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен - : - ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово - : - ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
Почива - : - почива
Почива - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 33 - 26-05-2018 09:45
ФК"Чардафон" гр. Габрово - : - Почива
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - Почива
почива - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово - : - Почива
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 34 - 02-06-2018 09:45
Почива - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Почива - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
Почива - : - почива
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ

ФК"Спартак 1919" гр. Плевен няма да участват с юноши младша възраст в първенство 2017-2018 г.  Футболните клубове, участващи с една възрастова група започват срещите си в 10:30/15:00 ч.