БФС - Зонален съвет Велико Търново

Юноши младша възраст - зона В. Търново - Сезон 2017/2018

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 12 9 2 1 46 - 11 35 29
2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 12 9 1 2 37 - 7 30 28
3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 12 7 4 1 38 - 8 30 25
4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 12 7 3 2 46 - 20 26 24
5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 12 7 3 2 35 - 12 23 24
6 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 12 6 4 2 20 - 12 8 22
7 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 12 7 1 4 39 - 17 22 22
8 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 12 3 3 6 18 - 22 -4 12
9 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 12 3 0 9 14 - 38 -24 9
10 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 12 2 2 8 16 - 37 -21 8
11 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 12 2 1 9 15 - 44 -29 7
12 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 12 2 0 10 9 - 81 -72 6
13 ФК"Чардафон" гр. Габрово 12 1 2 9 9 - 33 -24 5
14 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
15 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
16 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
17 почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

ФК"Спартак 1919" гр. Плевен няма да участват с юноши младша възраст в първенство 2017-2018 г.  Футболните клубове, участващи с една възрастова група започват срещите си в 10:30/15:00 ч.  

Класиране от предишни кръгове
Кръг 17 - 09-12-2017 09:45
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 3 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 5 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 16 - 02-12-2017 09:45
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 12 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 7 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 6 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 15 - 25-11-2017 09:45
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 3 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 7 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 14 - 18-11-2017 09:45
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 4 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 9 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 13 - 11-11-2017 09:45
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 4 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 5 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
Кръг 12 - 04-11-2017 09:45
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 0 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 4 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 1 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 11 - 01-11-2017 09:45
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 17 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 6 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 5 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 0 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
Кръг 10 - 28-10-2017 09:45
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 8 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 0 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 9 - 21-10-2017 09:45
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 12 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 8 - 18-10-2017 15:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 2 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 7 - 14-10-2017 09:45
ФК"Чардафон" гр. Габрово 3 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 8 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 6 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 0 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
Кръг 6 - 07-10-2017 09:45
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 1 : 7 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 5 - 30-09-2017 09:45
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 0 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 4 - 23-09-2017 09:45
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 1 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 1 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 3 - 16-09-2017 09:45
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 4 : 1 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 2 - 13-09-2017 15:30
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 1 - 09-09-2017 09:45
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 0 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО

ФК"Спартак 1919" гр. Плевен няма да участват с юноши младша възраст в първенство 2017-2018 г.  Футболните клубове, участващи с една възрастова група започват срещите си в 10:30/15:00 ч.