БФС - Зонален съвет Велико Търново

Областна Футболна Група - "Юг" - Сезон 2018/2019

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Янтра" с.Драганово 7 5 2 0 19 - 2 17 17
2 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 6 5 0 1 33 - 9 24 15
3 Фк"Ботев" гр. Дебелец 6 5 0 1 25 - 4 21 15
4 ФК"Рудановски" с.Константин 7 5 0 2 17 - 17 0 15
5 ФК"Владислав" с.Джулюница 6 4 1 1 18 - 15 3 13
6 ФК"Росица" с.Поликраище 7 4 1 2 18 - 12 6 13
7 ФК"Спортист" с.Козаревец 7 3 0 4 20 - 26 -6 9
8 ФК"Първомайци" с.Първомайци 6 2 0 4 17 - 9 8 6
9 ФК"Ботев" с. Горско Ново Село 6 2 0 4 9 - 16 -7 6
10 ФК"Победа" с.Кесарево 7 1 2 4 10 - 11 -1 5
11 ФК"Юнак" с.Мерданя 6 1 1 4 6 - 17 -11 4
12 ФК"Олимпиакос" с. Никюп 7 1 1 5 9 - 31 -22 4
13 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
14 ФК"Вихър" с.Добри Дял 6 0 0 6 2 - 34 -32 0

Забележка: ФК"Първомайци", ФК"Янтра" с. Драганово и ФК"Рудановски" играят домакинските си срещи в неделя. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. 

Класиране от предишни кръгове
Кръг 7 - 20-10-2018 16:00
ФК"Победа" с.Кесарево 0 : 2 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 4 : 0 ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Вихър" с.Добри Дял 1 : 3 ФК"Олимпиакос" с. Никюп
ФК"Росица" с.Поликраище 3 : 0 ФК"Юнак" с.Мерданя
ФК"Спортист" с.Козаревец 1 : 4 ФК"Владислав" с.Джулюница
ФК"Първомайци" с.Първомайци 1 : 2 ФК"Янтра" с.Драганово
Кръг 6 - 13-10-2018 16:00
ФК"Янтра" с.Драганово 9 : 0 ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Владислав" с.Джулюница 4 : 2 ФК"Росица" с.Поликраище
ФК"Олимпиакос" с. Никюп 1 : 6 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"Юнак" с.Мерданя 1 : 0 ФК"Победа" с.Кесарево
Кръг 8 - 27-10-2018 15:00
Почива - : - ФК"Олимпиакос" с. Никюп
ФК"Юнак" с.Мерданя - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Рудановски" с.Константин - : - ФК"Вихър" с.Добри Дял
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Росица" с.Поликраище
ФК"Янтра" с.Драганово - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"Ботев" с. Горско Ново Село - : - ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Владислав" с.Джулюница - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
Кръг 9 - 03-11-2018 14:30
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ФК"Ботев" с. Горско Ново Село
ФК"Вихър" с.Добри Дял - : - ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Олимпиакос" с. Никюп - : - ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - ФК"Юнак" с.Мерданя
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица - : - ФК"Владислав" с.Джулюница
ФК"Победа" с.Кесарево - : - Почива
Кръг 10 - 10-11-2018 14:30
ФК"Владислав" с.Джулюница - : - ФК"Вихър" с.Добри Дял
ФК"Победа" с.Кесарево - : - ФК"Росица" с.Поликраище
ФК"Юнак" с.Мерданя - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
Почива - : - ФК"Рудановски" с.Константин
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
ФК"Янтра" с.Драганово - : - ФК"Олимпиакос" с. Никюп
ФК"Ботев" с. Горско Ново Село - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
Кръг 11 - 17-11-2018 14:30
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Вихър" с.Добри Дял - : - ФК"Юнак" с.Мерданя
ФК"Росица" с.Поликраище - : - Почива
ФК"Олимпиакос" с. Никюп - : - ФК"Владислав" с.Джулюница
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Рудановски" с.Константин - : - ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - ФК"Ботев" с. Горско Ново Село
Кръг 12 - 24-11-2018 14:30
Почива - : - ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"Ботев" с. Горско Ново Село - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"Владислав" с.Джулюница - : - ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Победа" с.Кесарево - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
ФК"Юнак" с.Мерданя - : - ФК"Олимпиакос" с. Никюп
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Вихър" с.Добри Дял
Кръг 13 - 01-12-2018 14:30
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - ФК"Росица" с.Поликраище
ФК"Рудановски" с.Константин - : - ФК"Юнак" с.Мерданя
ФК"Янтра" с.Драганово - : - ФК"Владислав" с.Джулюница
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица - : - ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Вихър" с.Добри Дял - : - ФК"Ботев" с. Горско Ново Село
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - Почива
ФК"Олимпиакос" с. Никюп - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец

Забележка: ФК"Първомайци", ФК"Янтра" с. Драганово и ФК"Рудановски" играят домакинските си срещи в неделя. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.