БФС - Зонален съвет Велико Търново

Юноши младша възраст - зона В. Търново - Сезон 2016/2017

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 13 11 0 2 49 - 9 40 33
2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 13 10 1 2 29 - 11 18 31
3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 14 8 3 3 30 - 17 13 27
4 ФК"Чардафон" гр. Габрово 14 7 4 3 17 - 5 12 25
5 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 15 7 1 7 27 - 18 9 22
6 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 14 5 2 7 17 - 30 -13 17
7 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 12 3 1 8 12 - 32 -20 10
8 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 15 3 1 11 18 - 44 -26 10
9 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 14 1 1 12 9 - 42 -33 4
10 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
11 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
12 почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

ОФК"Трявна" гр. Трявна и ОФК"Павликени" гр. Павликени играят само с деца. Срещите започват в 10:30 ч. Срещите на ФК"Литекс Ловеч" гр. Ловеч започват в 10:30 ч. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.

Класиране от предишни кръгове
Кръг 20 - 20-05-2017 09:45
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 19 - 13-05-2017 09:45
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 18 - 06-05-2017 09:45
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 5 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 3 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 17 - 29-04-2017 09:45
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 16 - 22-04-2017 09:45
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 2 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 15 - 15-04-2017 09:45
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 14 - 08-04-2017 09:45
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 5 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 3 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 13 - 01-04-2017 09:45
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 12 - 25-03-2017 09:45
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 6 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 11 - 19-11-2016 09:45
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 7 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 10 - 12-11-2016 09:45
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 9 - 05-11-2016 09:45
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 8 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 5 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 8 - 29-10-2016 09:45
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 7 - 22-10-2016 09:45
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 5 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 7 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 6 - 15-10-2016 09:45
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 5 - 08-10-2016 09:45
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 3 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 3 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 4 - 01-10-2016 09:45
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 3 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 3 - 24-09-2016 09:45
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 2 - 17-09-2016 09:45
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 6 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 1 - 10-09-2016 09:45
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 3 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 21 - 27-05-2017 09:45
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - Почива
почива - : - Почива
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 22 - 03-06-2017 09:45
Почива - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Почива - : - ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - почива

ОФК"Трявна" гр. Трявна и ОФК"Павликени" гр. Павликени играят само с деца. Срещите започват в 10:30 ч. Срещите на ФК"Литекс Ловеч" гр. Ловеч започват в 10:30 ч. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.