БФС - Зонален съвет Велико Търново

Юноши младша възраст - зона В. Търново - Сезон 2020/2021

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 16 12 2 2 40 - 10 30 38
2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 16 12 1 3 45 - 18 27 37
3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 16 12 1 3 48 - 25 23 37
4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 16 10 0 6 56 - 27 29 30
5 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 16 9 2 5 60 - 29 31 29
6 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 16 6 0 10 35 - 48 -13 18
7 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 16 6 0 10 33 - 55 -22 18
8 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 16 1 0 15 18 - 73 -55 3
9 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 16 1 0 15 20 - 70 -50 3
10 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

Забележка:  ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.    

Класиране от предишни кръгове
Кръг 18 - 23-05-2021 10:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 5 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 17 - 16-05-2021 10:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 7 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 16 - 09-05-2021 10:30
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 5 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 7 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 15 - 04-05-2021 17:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 7 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 5 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 4 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 14 - 25-04-2021 10:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 6 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 13 - 18-04-2021 10:30
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 7 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 12 - 11-04-2021 10:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 8 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 11 - 28-03-2021 10:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 10 - 23-03-2021 10:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 9 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 10 - 21-03-2021 10:30
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 9 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 9 - 08-11-2020 10:30
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 12 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 4 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 8 - 01-11-2020 10:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 7 - 25-10-2020 10:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 6 - 18-10-2020 10:30
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 5 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 5 - 11-10-2020 10:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 10 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 4 - 04-10-2020 10:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 3 - 27-09-2020 10:30
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 7 : 3 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 2 - 20-09-2020 10:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 8 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 1 - 13-09-2020 10:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 8 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 0 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 4 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ

Забележка:  ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.