БФС - Зонален съвет Велико Търново

Юноши младша възраст - зона В. Търново - Сезон 2020/2021

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 7 1 0 22 - 8 14 22
2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 8 6 0 2 25 - 16 9 18
3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 8 6 0 2 17 - 6 11 18
4 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 8 5 1 2 37 - 8 29 16
5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 8 4 0 4 18 - 17 1 12
6 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 8 3 0 5 13 - 26 -13 9
7 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 8 3 0 5 18 - 19 -1 9
8 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 8 1 0 7 10 - 32 -22 3
9 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
10 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 8 0 0 8 11 - 39 -28 0

Забележка:  ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.    

Класиране от предишни кръгове
Кръг 9 - 08-11-2020 10:30
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 12 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 4 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 8 - 01-11-2020 10:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 7 - 25-10-2020 10:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 6 - 18-10-2020 10:30
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 5 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 5 - 11-10-2020 10:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 10 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 4 - 04-10-2020 10:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 3 - 27-09-2020 10:30
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 7 : 3 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 2 - 20-09-2020 10:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 8 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 1 - 13-09-2020 10:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 8 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 0 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 4 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ

Забележка:  ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.