БФС - Зонален съвет Велико Търново

Областна Футболна Група - "Север" - Сезон 2016/2017

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква 22 20 2 0 98 - 16 82 62
2 ФК"Недан" с.Недан 22 17 2 3 67 - 22 45 53
3 ФК"Светкавица" с.Михалци 22 14 4 4 57 - 24 33 46
4 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 22 13 3 6 50 - 24 26 42
5 ФК"Вихър" с. Раданово 22 12 2 8 76 - 39 37 38
6 ФК"Атлетик" гр. Свищов 22 12 1 9 70 - 43 27 37
7 ФК"Спортист" с.Върбовка 22 8 3 11 49 - 57 -8 27
8 ФК"Стрела" с.Ореш 22 7 5 10 55 - 58 -3 26
9 ФК"Морава" с.Морава 22 6 6 10 39 - 39 0 24
10 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 22 6 1 15 46 - 71 -25 19
11 ФК"Устрем" с.Масларево 22 1 1 20 30 - 108 -78 4
12 ФК"Бъдеще" с.Бутово 22 1 0 21 14 - 150 -136 3

ФК"Стрела" с. Ореш, ФК"Недан" с. Недан и ФК"Вихър" с. Раданово играят домакинските си срещи в неделя. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.

Класиране от предишни кръгове
Кръг 22 - 03-06-2017 17:00
ФК"Атлетик" гр. Свищов 7 : 1 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 2 : 0 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Стрела" с.Ореш 2 : 2 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 1 : 1 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Спортист" с.Върбовка 5 : 0 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Бъдеще" с.Бутово 4 : 0 ФК"Устрем" с.Масларево
Кръг 21 - 27-05-2017 17:00
ФК"Устрем" с.Масларево 0 : 9 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Морава" с.Морава 2 : 2 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Вихър" с. Раданово 12 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Недан" с.Недан 6 : 3 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Светкавица" с.Михалци 3 : 0 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 : 3 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
Кръг 20 - 20-05-2017 17:00
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 2 : 2 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Стрела" с.Ореш 3 : 8 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 9 : 1 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Бъдеще" с.Бутово 1 : 8 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Атлетик" гр. Свищов 0 : 1 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Устрем" с.Масларево 4 : 8 ФК"Вихър" с. Раданово
Кръг 19 - 13-05-2017 17:00
ФК"Недан" с.Недан 3 : 0 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
ФК"Вихър" с. Раданово 1 : 2 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Спортист" с.Върбовка 0 : 2 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Светкавица" с.Михалци 6 : 0 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 9 : 2 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Морава" с.Морава 0 : 0 ФК"Стрела" с.Ореш
Кръг 18 - 06-05-2017 17:00
ФК"Стрела" с.Ореш 3 : 5 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Бъдеще" с.Бутово 0 : 8 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 4 : 1 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Устрем" с.Масларево 1 : 5 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 3 : 0 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Вихър" с. Раданово 3 : 3 ФК"Светкавица" с.Михалци
Кръг 17 - 29-04-2017 16:00
ФК"Светкавица" с.Михалци 0 : 3 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Спортист" с.Върбовка 3 : 0 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 1 : 4 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Атлетик" гр. Свищов 3 : 1 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
ФК"Морава" с.Морава 1 : 1 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Недан" с.Недан 7 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
Кръг 16 - 22-04-2017 16:00
ФК"Бъдеще" с.Бутово 2 : 9 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Устрем" с.Масларево 0 : 5 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Вихър" с. Раданово 1 : 0 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 1 : 0 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
ФК"Светкавица" с.Михалци 6 : 1 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Стрела" с.Ореш 2 : 4 ФК"Атлетик" гр. Свищов
Кръг 15 - 15-04-2017 16:00
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 1 : 6 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Атлетик" гр. Свищов 3 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Морава" с.Морава 2 : 2 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 5 : 1 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Недан" с.Недан 5 : 0 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Спортист" с.Върбовка 5 : 1 ФК"Устрем" с.Масларево
Кръг 14 - 08-04-2017 16:00
ФК"Устрем" с.Масларево 1 : 7 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Вихър" с. Раданово 9 : 0 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 10 : 1 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Светкавица" с.Михалци 0 : 1 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Бъдеще" с.Бутово 0 : 6 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 3 : 2 ФК"Морава" с.Морава
Кръг 13 - 01-04-2017 16:00
ФК"Морава" с.Морава 0 : 2 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 3 : 1 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Стрела" с.Ореш 12 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Недан" с.Недан 4 : 3 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Спортист" с.Върбовка 1 : 2 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Атлетик" гр. Свищов 0 : 3 ФК"Вихър" с. Раданово
Кръг 12 - 18-03-2017 14:30
ФК"Вихър" с. Раданово 4 : 0 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
ФК"Светкавица" с.Михалци 6 : 1 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 13 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 2 : 2 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Устрем" с.Масларево 0 : 7 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Морава" с.Морава 1 : 1 ФК"Недан" с.Недан
Кръг 11 - 19-11-2016 14:30
ФК"Недан" с.Недан 0 : 4 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Вихър" с. Раданово 2 : 1 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Морава" с.Морава 3 : 0 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Устрем" с.Масларево 9 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 : 5 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Светкавица" с.Михалци 1 : 0 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
Кръг 10 - 12-11-2016 14:30
ФК"Стрела" с.Ореш 0 : 0 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 3 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 6 : 1 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Атлетик" гр. Свищов 6 : 1 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Бъдеще" с.Бутово 1 : 8 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Спортист" с.Върбовка 1 : 3 ФК"Недан" с.Недан
Кръг 9 - 05-11-2016 14:30
ФК"Спортист" с.Върбовка 1 : 4 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Светкавица" с.Михалци 3 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Недан" с.Недан 3 : 0 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Вихър" с. Раданово 3 : 0 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Морава" с.Морава 0 : 3 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 2 : 3 ФК"Стрела" с.Ореш
Кръг 8 - 29-10-2016 16:00
ФК"Бъдеще" с.Бутово 1 : 4 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Стрела" с.Ореш 2 : 1 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 1 : 0 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 4 : 1 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Атлетик" гр. Свищов 3 : 0 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Устрем" с.Масларево 3 : 5 ФК"Светкавица" с.Михалци
Кръг 7 - 22-10-2016 16:00
ФК"Атлетик" гр. Свищов 3 : 7 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 6 : 2 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Спортист" с.Върбовка 1 : 1 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
ФК"Светкавица" с.Михалци 2 : 1 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Недан" с.Недан 3 : 1 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Морава" с.Морава 3 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
Кръг 6 - 15-10-2016 16:00
ФК"Устрем" с.Масларево 1 : 6 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Бъдеще" с.Бутово 1 : 9 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 2 : 0 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Стрела" с.Ореш 3 : 1 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Вихър" с. Раданово 5 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 3 : 0 ФК"Атлетик" гр. Свищов
Кръг 5 - 08-10-2016 16:00
ФК"Морава" с.Морава 3 : 1 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 1 : 2 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 : 2 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Атлетик" гр. Свищов 3 : 0 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Спортист" с.Върбовка 8 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Недан" с.Недан 4 : 1 ФК"Устрем" с.Масларево
Кръг 4 - 01-10-2016 16:00
ФК"Вихър" с. Раданово 1 : 2 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Устрем" с.Масларево 1 : 2 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 3 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Бъдеще" с.Бутово 0 : 8 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Светкавица" с.Михалци 4 : 1 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Стрела" с.Ореш 3 : 3 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
Кръг 3 - 24-09-2016 17:00
ФК"Стрела" с.Ореш 2 : 2 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Недан" с.Недан 0 : 1 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 3 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Морава" с.Морава 2 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Атлетик" гр. Свищов 9 : 2 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Спортист" с.Върбовка 3 : 2 ФК"Вихър" с. Раданово
Кръг 2 - 17-09-2016 17:00
ФК"Светкавица" с.Михалци 1 : 1 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Вихър" с. Раданово 4 : 2 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Устрем" с.Масларево 1 : 4 ФК"Овча Могила" с.Овча Могила
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 2 : 1 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Бъдеще" с.Бутово 0 : 6 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 : 3 ФК"Недан" с.Недан
Кръг 1 - 10-09-2016 17:00
ФК"Бъдеще" с.Бутово 0 : 2 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Спортист" с.Върбовка 2 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Стрела" с.Ореш 3 : 0 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Недан" с.Недан 1 : 0 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Овча Могила" с.Овча Могила 3 : 1 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Атлетик" гр. Свищов 1 : 2 ФК"Светкавица" с.Михалци

ФК"Стрела" с. Ореш, ФК"Недан" с. Недан и ФК"Вихър" с. Раданово играят домакинските си срещи в неделя. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.