БФС - Зонален съвет Велико Търново

Деца - подзона В. Търново - Сезон 2018/2019

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 11 8 3 0 46 - 7 39 27
2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 11 9 0 2 45 - 8 37 27
3 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 11 8 1 2 32 - 9 23 25
4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 11 8 1 2 20 - 5 15 25
5 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 11 6 1 4 37 - 24 13 19
6 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 11 5 2 4 31 - 22 9 17
7 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 11 5 0 6 24 - 36 -12 15
8 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 11 4 1 6 28 - 34 -6 13
9 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 11 3 3 5 17 - 28 -11 12
10 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 11 2 0 9 17 - 39 -22 6
11 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 11 1 1 9 10 - 49 -39 4
12 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 11 0 1 10 6 - 52 -46 1
13 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
14 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
15 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
16 почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

Забележка: Футболните клубове, участващи с една възрастова група започват 10:30/15:00 ч. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.       

Класиране от предишни кръгове
Кръг 15 - 24-11-2018 11:30
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 4 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 5 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 14 - 17-11-2018 11:30
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 5 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 3 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 13 - 13-11-2018 13:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 9 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 7 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 12 - 10-11-2018 11:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 5 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 10 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 11 - 03-11-2018 11:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
Кръг 10 - 27-10-2018 11:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 6 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 2 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 9 - 20-10-2018 11:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 8 - 13-10-2018 11:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 7 - 09-10-2018 14:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 3 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 5 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 6 - 06-10-2018 11:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 5 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 5 - 29-09-2018 11:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 7 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 8 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 4 - 22-09-2018 11:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 1 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 3 - 15-09-2018 11:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 4 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 2 - 11-09-2018 15:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 4 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 2 : 4 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 1 - 08-09-2018 11:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 10 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 5 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 4 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 8 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО

Забележка: Футболните клубове, участващи с една възрастова група започват 10:30/15:00 ч. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.