БФС - Зонален съвет Велико Търново

Деца - подзона В. Търново - Сезон 2018/2019

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 5 1 0 34 - 5 29 16
2 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 6 5 0 1 17 - 4 13 15
3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 6 5 0 1 9 - 2 7 15
4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 5 0 1 27 - 6 21 15
5 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 8 3 2 3 22 - 16 6 11
6 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 7 3 1 3 19 - 20 -1 10
7 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 8 3 1 4 21 - 23 -2 10
8 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 5 2 0 3 13 - 14 -1 6
9 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 6 2 0 4 8 - 17 -9 6
10 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 5 0 3 2 6 - 17 -11 3
11 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 7 0 1 6 6 - 32 -26 1
12 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 6 0 1 5 2 - 28 -26 1
13 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
14 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
15 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
16 почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

Забележка: Футболните клубове, участващи с една възрастова група започват 10:30/15:00 ч. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.       

Класиране от предишни кръгове
Кръг 9 - 20-10-2018 11:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 8 - 13-10-2018 11:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 7 - 09-10-2018 14:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 3 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 5 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 6 - 06-10-2018 11:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 5 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 5 - 29-09-2018 11:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 7 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 8 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 4 - 22-09-2018 11:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 1 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 3 - 15-09-2018 11:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 4 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 2 - 11-09-2018 15:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 4 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 2 : 4 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 1 - 08-09-2018 11:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 10 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 5 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 4 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 8 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 10 - 27-10-2018 11:30
почива - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - Почива
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - : - Почива
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Почива - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 11 - 03-11-2018 11:30
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - почива
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Почива - : - Почива
Почива - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
Кръг 12 - 10-11-2018 11:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
почива - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Почива - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - Почива
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - Почива
Кръг 13 - 13-11-2018 13:30
Почива - : - почива
Почива - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - Почива
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 14 - 17-11-2018 11:30
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - : - Почива
почива - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Почива - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Почива - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 15 - 24-11-2018 11:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - почива
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - Почива
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Почива - : - Почива
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА

Забележка: Футболните клубове, участващи с една възрастова група започват 10:30/15:00 ч. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.