БФС - Зонален съвет Велико Търново

Деца - подзона В. Търново - Сезон 2022/2023

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ДФК"Прециз" гр. Монтана 22 20 0 2 185 - 10 175 60
2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 22 18 1 3 94 - 16 78 55
3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 22 18 1 3 120 - 14 106 55
4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 22 17 0 5 58 - 25 33 51
5 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 22 14 0 8 59 - 26 33 42
6 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 22 9 1 12 68 - 55 13 28
7 ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово 22 8 1 13 52 - 82 -30 25
8 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 22 7 3 12 35 - 53 -18 24
9 ФК"Чавдар" гр. Троян 22 7 0 15 26 - 70 -44 21
10 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 22 6 2 14 34 - 122 -88 20
11 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 22 3 1 18 22 - 120 -98 10
12 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 22 0 0 22 7 - 167 -160 0

           

Класиране от предишни кръгове
Кръг 14 - 03-06-2023 12:00
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 11 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 7 : 4 ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 3 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Чавдар" гр. Троян 6 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 5 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 0 ДФК"Прециз" гр. Монтана
Кръг 22 - 27-05-2023 12:00
ДФК"Прециз" гр. Монтана 3 : 0 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 5 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 4 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 2 ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово
Кръг 21 - 20-05-2023 12:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово 0 : 5 ДФК"Прециз" гр. Монтана
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 5 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Чавдар" гр. Троян 2 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 9 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 20 - 13-05-2023 12:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 2 ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 2 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 1 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 5 : 0 ФК"Чавдар" гр. Троян
ДФК"Прециз" гр. Монтана 25 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 19 - 06-05-2023 12:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 5 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 9 ДФК"Прециз" гр. Монтана
ФК"Чавдар" гр. Троян 0 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 0 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово 9 : 4 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 18 - 02-05-2023 16:00
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 1 : 9 ДФК"Прециз" гр. Монтана
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 0 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 6 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 9 : 0 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 6 : 3 ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово
Кръг 17 - 29-04-2023 12:00
ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово 0 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 4 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Чавдар" гр. Троян 0 : 1 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 6 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ДФК"Прециз" гр. Монтана 24 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 0 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 16 - 22-04-2023 12:00
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 7 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 10 : 0 ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 9 ДФК"Прециз" гр. Монтана
ФК"Чавдар" гр. Троян 0 : 4 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 8 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 15 - 08-04-2023 12:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 9 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово 4 : 0 ФК"Чавдар" гр. Троян
ДФК"Прециз" гр. Монтана 4 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 2 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
Кръг 13 - 25-03-2023 12:00
ДФК"Прециз" гр. Монтана 5 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 9 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 4 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово 2 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
Кръг 12 - 18-03-2023 12:00
ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово 3 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 7 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 2 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 0 : 7 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Чавдар" гр. Троян 0 : 8 ДФК"Прециз" гр. Монтана
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 13 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 11 - 19-11-2022 12:00
ФК"Чавдар" гр. Троян 4 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 1 : 2 ДФК"Прециз" гр. Монтана
ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово 1 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 4 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 11 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 10 - 12-11-2022 12:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 0 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ДФК"Прециз" гр. Монтана 12 : 0 ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 0 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 5 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 1 ФК"Чавдар" гр. Троян
Кръг 9 - 05-11-2022 12:00
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 7 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово 9 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 6 ДФК"Прециз" гр. Монтана
ФК"Чавдар" гр. Троян 2 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 4 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
Кръг 8 - 29-10-2022 12:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 0 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 0 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 5 : 2 ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 0 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ДФК"Прециз" гр. Монтана 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 7 - 22-10-2022 12:00
ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово 1 : 5 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Чавдар" гр. Троян 0 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 12 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ДФК"Прециз" гр. Монтана 4 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
Кръг 6 - 15-10-2022 12:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 12 ДФК"Прециз" гр. Монтана
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 4 : 0 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 10 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 3 : 0 ФК"Чавдар" гр. Троян
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 6 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 2 ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово
Кръг 5 - 08-10-2022 12:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 4 : 0 ФК"Чавдар" гр. Троян
ДФК"Прециз" гр. Монтана 19 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово 0 : 5 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 3 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
Кръг 4 - 24-09-2022 12:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 7 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Чавдар" гр. Троян 3 : 0 ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 0 ДФК"Прециз" гр. Монтана
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 1 : 2 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 14 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 3 - 20-09-2022 14:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 8 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ДФК"Прециз" гр. Монтана 10 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово 1 : 3 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 10 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 1 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 0 ФК"Чавдар" гр. Троян
Кръг 2 - 17-09-2022 12:00
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 12 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 4 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 2 : 2 ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 2 ДФК"Прециз" гр. Монтана
ФК"Чавдар" гр. Троян 2 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 1 - 10-09-2022 12:00
ДФК"Прециз" гр. Монтана 14 : 0 ФК"Чавдар" гр. Троян
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 11 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 5 ДЮФК"Янтра Габрово 2022" гр. Габрово
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ

Забележка: ФК"Боруна Царева ливада" играят домакинските си срещи на стадиона в гр. Дебелец. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.