БФС - Зонален съвет Велико Търново

Юноши младша възраст - зона В. Търново - Сезон 2022/2023

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ПОФК"Монтана" гр.Монтана 26 24 1 1 129 - 15 114 73
2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 26 22 2 2 102 - 32 70 68
3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 26 19 0 7 99 - 37 62 57
4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 26 17 1 8 79 - 24 55 52
5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 26 15 4 7 88 - 38 50 49
6 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 26 14 1 11 41 - 53 -12 43
7 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 26 8 7 11 42 - 69 -27 31
8 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 26 8 5 13 40 - 55 -15 29
9 ФК"Чавдар" гр. Троян 26 7 6 13 34 - 68 -34 27
10 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 26 8 1 17 47 - 90 -43 25
11 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 25 7 2 16 23 - 74 -51 23
12 ФК"Чумерна" гр. Елена 26 5 4 17 26 - 70 -44 19
13 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 25 4 4 17 26 - 88 -62 16
14 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 26 3 2 21 25 - 88 -63 11

Забележка: ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.    

Класиране от предишни кръгове
Кръг 18 - 04-06-2023 16:00
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 1 : 5 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 5 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 4 : 2 ФК"Чавдар" гр. Троян
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 3 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"Чумерна" гр. Елена 3 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 26 - 28-05-2023 14:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 1 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Чавдар" гр. Троян 3 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 1 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 25 - 21-05-2023 14:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 3 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 2 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 4 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 9 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 24 - 14-05-2023 14:00
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 0 : 6 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Чавдар" гр. Троян 1 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 14 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 5 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 23 - 11-05-2023 14:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 4 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 0 ФК"Чавдар" гр. Троян
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 6 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 22 - 07-05-2023 14:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 2 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 9 : 0 ФК"Чавдар" гр. Троян
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 21 - 30-04-2023 14:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 7 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 5 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Чавдар" гр. Троян 1 : 5 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 3 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
Кръг 20 - 23-04-2023 14:00
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 12 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 9 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 0 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 1 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 19 - 09-04-2023 14:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 4 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 6 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Чавдар" гр. Троян 2 : 1 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
Кръг 17 - 30-03-2023 14:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Чавдар" гр. Троян 1 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 0 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 1 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 16 - 26-03-2023 14:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 1 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 3 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 13 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 15 - 19-03-2023 14:00
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 1 : 4 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Чавдар" гр. Троян 0 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 14 - 12-03-2023 14:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 7 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Чумерна" гр. Елена 3 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 2 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 9 : 0 ФК"Чавдар" гр. Троян
Кръг 13 - 20-11-2022 14:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 3 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 1 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 4 ФК"Чавдар" гр. Троян
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 2 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 12 - 13-11-2022 14:00
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 7 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Чавдар" гр. Троян 0 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 1 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 11 - 06-11-2022 14:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 5 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 2 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 1 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 8 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
Кръг 10 - 30-10-2022 14:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 6 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Чавдар" гр. Троян 3 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 5 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 3 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 4 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 9 - 23-10-2022 14:00
ФК"Чавдар" гр. Троян 2 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 5 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 7 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 3 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
Кръг 8 - 20-10-2022 14:00
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 15 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 4 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 5 : 2 ФК"Чавдар" гр. Троян
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 6 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 7 - 16-10-2022 14:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 1 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 6 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 8 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Чавдар" гр. Троян 0 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 6 - 09-10-2022 14:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 1 : 1 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 8 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 6 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 5 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 5 - 25-09-2022 14:00
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 8 : 1 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Чавдар" гр. Троян 1 : 2 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 4 - 18-09-2022 14:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 3 ФК"Чавдар" гр. Троян
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 5 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 0 : 6 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 3 - 11-09-2022 14:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Чавдар" гр. Троян 4 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 2 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 6 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
Кръг 2 - 08-09-2022 14:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 6 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 4 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 3 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 : 0 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 8 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 1 - 04-09-2022 14:00
ФК"Чавдар" гр. Троян 0 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 3 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 0 : 9 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 6 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ

Забележка: ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.