БФС - Зонален съвет Велико Търново

Северозападна "В" АФГ - Сезон 2015/2016

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 30 27 1 2 100 - 16 84 82
2 ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 30 27 0 3 101 - 17 84 81
3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 30 19 2 9 58 - 34 24 59
4 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 30 14 6 10 48 - 33 15 48
5 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 30 14 5 11 49 - 44 5 47
6 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 30 13 7 10 44 - 38 6 46
7 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 30 15 1 14 39 - 52 -13 46
8 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 30 13 5 12 47 - 40 7 44
9 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 30 13 3 14 49 - 56 -7 42
10 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 30 13 2 15 47 - 56 -9 41
11 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 30 9 9 12 36 - 42 -6 36
12 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 30 11 1 18 48 - 74 -26 34
13 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 30 9 4 17 32 - 62 -30 31
14 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 30 8 5 17 29 - 50 -21 29
15 ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ 30 4 3 23 23 - 65 -42 15
16 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 30 3 2 25 21 - 92 -71 11

ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.

Класиране от предишни кръгове
Кръг 30 - 29-05-2016 18:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 3 : 0 ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 4 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 4 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 6 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 4 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 7 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
Кръг 29 - 22-05-2016 18:00
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 3 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 2 : 3 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 3 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 2 ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 1 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ 5 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 29 - 22-05-2016 15:30
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 3 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 28 - 15-05-2016 18:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 6 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 2 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 5 : 0 ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 1 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 1 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 2 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 27 - 08-05-2016 18:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 4 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 1 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 3 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 5 ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
Кръг 26 - 04-05-2016 18:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 2 ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 6 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 2 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 0 ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 3 : 4 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 0 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
Кръг 25 - 29-04-2016 17:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 1 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ 1 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 2 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 4 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 4 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 25 - 29-04-2016 15:30
ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 24 - 24-04-2016 17:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 4 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 2 ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 1 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 5 : 2 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
Кръг 23 - 17-04-2016 17:00
ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ 0 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 0 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 1 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 23 - 17-04-2016 15:30
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 3 : 2 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
Кръг 22 - 10-04-2016 17:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 2 : 1 ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 0 : 2 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
Кръг 22 - 09-04-2016 15:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 3 ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
Кръг 21 - 03-04-2016 17:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 4 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 0 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 4 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 5 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ 0 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
Кръг 21 - 03-04-2016 14:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 0 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
Кръг 20 - 27-03-2016 17:00
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 3 ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 0 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 2 : 1 ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 3 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 19 - 20-03-2016 14:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 3 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ 4 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 4 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 6 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 18 - 13-03-2016 14:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 3 : 0 ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 3 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 0 : 2 ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 17 - 06-03-2016 14:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 1 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ 0 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
Кръг 17 - 05-03-2016 14:30
ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 6 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
Кръг 16 - 28-02-2016 14:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 0 ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 0 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 0 : 3 ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 16 - 27-02-2016 14:30
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 1 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 15 - 15-11-2015 14:30
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 1 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 1 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ 0 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 1 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 14 - 08-11-2015 14:30
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 1 ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 1 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 0 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 6 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 0 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 4 : 2 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 6 : 1 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
Кръг 14 - 08-11-2015 12:00
ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 13 - 30-10-2015 14:30
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 3 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 1 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ 0 : 2 ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 1 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 12 - 23-10-2015 16:00
ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 4 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 4 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 1 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 2 : 2 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 4 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 12 - 22-10-2015 16:00
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 11 : 1 ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ
Кръг 11 - 18-10-2015 16:00
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 5 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 3 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ 1 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 1 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 4 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 10 - 11-10-2015 16:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 3 : 2 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 5 : 1 ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 1 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 0 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
Кръг 10 - 10-10-2015 14:00
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 1 ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
Кръг 9 - 04-10-2015 16:00
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 1 : 2 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 2 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 5 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 5 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 8 - 27-09-2015 17:00
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 3 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 0 ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 4 : 1 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 1 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
Кръг 7 - 20-09-2015 17:00
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 1 : 2 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 3 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 0 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 5 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 6 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ 1 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
Кръг 7 - 20-09-2015 14:15
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 6 - 16-09-2015 17:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 1 ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 0 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 0 : 2 ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 2 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 3 : 1 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
Кръг 5 - 13-09-2015 17:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 7 : 1 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ 0 : 2 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 6 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 4 - 06-09-2015 17:00
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 2 : 0 ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 2 : 3 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 4 - 05-09-2015 17:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 1 ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 3 - 30-08-2015 18:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ 1 : 2 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 4 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 7 : 0 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 3 - 28-08-2015 18:00
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 4 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 2 - 23-08-2015 18:00
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 0 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 0 : 4 ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 2 - 21-08-2015 18:00
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 0 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 1 - 16-08-2015 18:00
ОФК"БОТЕВ 2008' гр.КОЗЛОДУЙ 3 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 0 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 5 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 0 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 4 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
Кръг 1 - 15-08-2015 18:00
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА