БФС - Зонален съвет Велико Търново

Юноши старша възраст "А" група - зона В. Търново - Сезон 2022/2023

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 10 9 0 1 64 - 4 60 27
2 ПОФК"Монтана" гр.Монтана 8 7 0 1 40 - 9 31 21
3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 9 7 0 2 26 - 11 15 21
4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 10 6 1 3 35 - 14 21 19
5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 9 5 3 1 30 - 9 21 18
6 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 10 5 1 4 21 - 21 0 16
7 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 10 5 0 5 20 - 29 -9 15
8 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 10 2 1 7 11 - 33 -22 7
9 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 10 2 0 8 8 - 28 -20 6
10 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 10 2 0 8 9 - 58 -49 6
11 ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА 10 0 0 10 6 - 54 -48 0

      

Класиране от предишни кръгове
Кръг 11 - 23-11-2022 14:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 2 ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 4 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 10 - 16-11-2022 14:30
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 5 : 0 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА 1 : 6 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 9 - 09-11-2022 14:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 5 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 3 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 8 - 02-11-2022 14:30
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 14 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 7 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 0 ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 7 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 7 - 26-10-2022 15:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 8 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА 2 : 4 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 6 - 19-10-2022 15:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 12 : 0 ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 4 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 5 - 12-10-2022 15:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 6 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 1 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 6 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 4 - 05-10-2022 15:00
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 1 ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 14 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 8 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 3 - 28-09-2022 16:00
ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА 0 : 9 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 2 - 21-09-2022 16:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 4 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 6 : 0 ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 1 - 14-09-2022 16:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 5 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 7 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 5 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА 0 : 4 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ