БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 7 - Сезон 2021/2022

  1. Резултати
  2. Предстоящи Мачове
Кръг 30 - 05-06-2022 10:30
ФК"Дан Колов" с. Сенник 0 : 8 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 0 : 3 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 0 : 7 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 3 : 8 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 4 : 2 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 0 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 29 - 01-06-2022 16:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 8 : 3 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 13 : 1 ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 1 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Боруна" с. Царева ливада 2 : 0 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 28 - 29-05-2022 10:30
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 0 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 0 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 7 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 11 : 4 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 4 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Дан Колов" с. Сенник 0 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 27 - 25-05-2022 16:00
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 8 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 4 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 5 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Боруна" с. Царева ливада 2 : 1 ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 2 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 26 - 22-05-2022 10:30
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 3 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 8 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 8 : 2 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 4 : 1 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"Дан Колов" с. Сенник 4 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 3 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 25 - 15-05-2022 10:30
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 1 : 15 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 6 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Боруна" с. Царева ливада 0 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 2 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 1 : 5 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 4 : 4 ФК"Дан Колов" с. Сенник
Кръг 24 - 10-05-2022 16:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 13 : 2 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 8 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 3 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"Дан Колов" с. Сенник 1 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 7 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 6 : 0 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 5 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 23 - 08-05-2022 10:30
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 3 : 8 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 4 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 1 : 15 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"Боруна" с. Царева ливада 2 : 5 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 3 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 22 - 01-05-2022 10:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 5 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 5 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 2 : 2 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"Боруна" с. Царева ливада 1 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Дан Колов" с. Сенник 8 : 2 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
Кръг 21 - 26-04-2022 16:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 4 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 4 : 1 ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 4 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 2 : 8 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 1 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 2 : 2 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 20 - 17-04-2022 10:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 6 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"Боруна" с. Царева ливада 0 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Дан Колов" с. Сенник 0 : 5 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 2 : 1 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 13 : 0 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
Кръг 19 - 12-04-2022 16:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 6 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 0 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 9 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 1 : 8 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 5 : 5 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 8 : 0 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 5 : 1 ФК"Дан Колов" с. Сенник
Кръг 18 - 10-04-2022 10:30
ФК"Боруна" с. Царева ливада 9 : 1 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Дан Колов" с. Сенник 0 : 4 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 3 : 6 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 6 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
Кръг 17 - 03-04-2022 10:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 13 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 2 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 4 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 7 : 2 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 9 : 0 ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 0 : 6 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 8 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 16 - 27-03-2022 10:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 2 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 0 : 7 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Боруна" с. Царева ливада 3 : 3 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 5 : 0 ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 4 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 1 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 2 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 15 - 28-11-2021 10:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 2 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 7 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 6 : 1 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"Боруна" с. Царева ливада 0 : 8 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 14 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 5 : 0 ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 13 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 14 - 14-11-2021 10:30
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 16 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Дан Колов" с. Сенник 1 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 8 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 4 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 1 : 11 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 3 : 2 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 1 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 13 - 07-11-2021 10:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"Боруна" с. Царева ливада 1 : 11 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 3 : 10 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 7 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 10 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 3 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ФК"Дан Колов" с. Сенник
Кръг 12 - 31-10-2021 10:30
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 5 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 7 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 7 : 2 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 9 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 6 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Дан Колов" с. Сенник 5 : 4 ФК"Боруна" с. Царева ливада
Кръг 11 - 26-10-2021 15:00
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 1 : 11 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 6 ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 1 : 4 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 10 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 10 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 2 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Боруна" с. Царева ливада 3 : 5 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
Кръг 10 - 24-10-2021 10:30
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 4 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 1 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 2 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 7 : 3 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"Дан Колов" с. Сенник 3 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 8 : 0 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 12 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 9 - 17-10-2021 10:30
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 1 : 7 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 9 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 5 : 0 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"Боруна" с. Царева ливада 0 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 4 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 8 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 1 : 7 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 8 - 12-10-2021 15:00
ФК"Дан Колов" с. Сенник 0 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 2 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 10 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 13 : 2 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 3 : 1 ФК"Боруна" с. Царева ливада
Кръг 7 - 10-10-2021 10:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 8 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 0 : 7 ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 7 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 1 : 4 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 2 : 1 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 6 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 5 : 0 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Кръг 6 - 03-10-2021 10:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 6 : 5 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 5 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Дан Колов" с. Сенник 0 : 2 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"Боруна" с. Царева ливада 6 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 8 : 2 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 8 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 5 - 28-09-2021 16:00
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 9 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 2 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 8 : 1 ФК"Дан Колов" с. Сенник
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 1 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 2 : 10 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 4 : 2 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Кръг 4 - 26-09-2021 10:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 8 : 0 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 6 : 3 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Боруна" с. Царева ливада 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Дан Колов" с. Сенник 0 : 3 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 7 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 2 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 12 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 3 - 19-09-2021 10:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 10 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 9 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 2 : 5 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 8 : 1 ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 1 : 5 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 0 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 8 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 2 - 14-09-2021 16:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 4 : 1 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 4 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 2 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 2 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 11 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Боруна" с. Царева ливада 1 : 3 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"Дан Колов" с. Сенник 0 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 1 - 12-09-2021 10:30
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 3 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 2 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 8 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 9 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 1 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"Дан Колов" с. Сенник 1 : 8 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ