БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 9 - Сезон 2016/2017

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 22 19 1 2 150 - 14 136 58
2 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 22 15 1 6 107 - 43 64 46
3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 21 15 1 5 90 - 21 69 46
4 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 22 14 4 4 121 - 26 95 46
5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 22 13 1 8 117 - 57 60 40
6 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 21 13 1 7 82 - 45 37 40
7 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 22 11 0 11 65 - 76 -11 33
8 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 22 9 3 10 78 - 48 30 30
9 ФК"Локомотив" гр.Дряново 20 6 1 13 47 - 67 -20 19
10 ФК"Чардафон" гр. Габрово 20 2 2 16 21 - 91 -70 8
11 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 22 2 2 18 19 - 180 -161 8
12 ФК"Орловец-94" гр.Габрово 22 1 1 20 13 - 242 -229 4
Класиране от предишни кръгове
Кръг 22 - 21-05-2017 10:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 7 : 2 ФК"Локомотив" гр.Дряново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 6 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 0 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 16 : 0 ФК"Орловец-94" гр.Габрово
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 9 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 21 - 14-05-2017 10:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 6 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Орловец-94" гр.Габрово 0 : 12 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 1 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 3 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Локомотив" гр.Дряново 1 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 20 - 07-05-2017 10:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 9 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 4 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 1 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 8 : 0 ФК"Орловец-94" гр.Габрово
Кръг 19 - 30-04-2017 10:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 3 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Орловец-94" гр.Габрово 0 : 10 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 1 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 3 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Локомотив" гр.Дряново 1 : 0 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 18 - 23-04-2017 10:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 2 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Чардафон" гр. Габрово 6 : 0 ФК"Орловец-94" гр.Габрово
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 0 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ФК"Локомотив" гр.Дряново
Кръг 17 - 16-04-2017 10:00
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Орловец-94" гр.Габрово 0 : 13 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 3 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"Локомотив" гр.Дряново 1 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 7 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 8 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 16 - 09-04-2017 10:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 4 : 3 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 3 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 3 ФК"Орловец-94" гр.Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 15 - 02-04-2017 10:00
ФК"Орловец-94" гр.Габрово 2 : 13 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 15 : 1 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 6 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Локомотив" гр.Дряново 6 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 15 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 14 - 26-03-2017 10:00
ФК"Чардафон" гр. Габрово 2 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 3 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 0 ФК"Локомотив" гр.Дряново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 6 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Орловец-94" гр.Габрово 1 : 14 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 1 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 13 - 19-03-2017 10:00
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 9 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 4 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"Локомотив" гр.Дряново 9 : 0 ФК"Орловец-94" гр.Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
Кръг 12 - 12-03-2017 10:00
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 6 : 3 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 6 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Орловец-94" гр.Габрово 0 : 16 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 2 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 4 : 0 ФК"Локомотив" гр.Дряново
Кръг 11 - 20-11-2016 10:00
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 1 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Локомотив" гр.Дряново 1 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 3 : 1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Орловец-94" гр.Габрово 1 : 9 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 13 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 10 - 13-11-2016 10:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 12 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 8 : 0 ФК"Орловец-94" гр.Габрово
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 7 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 2 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 11 : 0 ФК"Локомотив" гр.Дряново
Кръг 9 - 06-11-2016 10:00
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 6 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 10 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Локомотив" гр.Дряново 2 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 6 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 4 : 0 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Орловец-94" гр.Габрово 0 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 8 - 30-10-2016 10:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 11 : 0 ФК"Орловец-94" гр.Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 7 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 6 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 5 : 0 ФК"Локомотив" гр.Дряново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 2 : 2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 7 - 23-10-2016 10:00
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Орловец-94" гр.Габрово 5 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 16 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"Локомотив" гр.Дряново 0 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 0 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 6 - 16-10-2016 10:00
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 4 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 1 ФК"Локомотив" гр.Дряново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 16 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 12 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 16 : 0 ФК"Орловец-94" гр.Габрово
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 2 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 5 - 09-10-2016 10:00
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 1 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 2 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Орловец-94" гр.Габрово 1 : 7 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 10 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Локомотив" гр.Дряново 2 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 4 - 02-10-2016 10:00
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 10 : 1 ФК"Локомотив" гр.Дряново
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 9 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 19 : 0 ФК"Орловец-94" гр.Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 12 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 3 - 25-09-2016 10:00
ФК"Локомотив" гр.Дряново 8 : 1 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 1 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 25 : 0 ФК"Орловец-94" гр.Габрово
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 6 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
Кръг 2 - 18-09-2016 10:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 12 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 1 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 7 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 1 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Орловец-94" гр.Габрово 0 : 11 ФК"Локомотив" гр.Дряново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 7 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 1 - 11-09-2016 10:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 13 : 0 ФК"Орловец-94" гр.Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"Локомотив" гр.Дряново 0 : 3 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 5 : 5 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 12 : 1 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново