БФС - Зонален съвет Велико Търново

Областна Футболна Група - "Север" - Сезон 2023/2024

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Стрела" с.Ореш 16 13 1 2 45 - 17 28 40
2 ФК"Вихър" с. Раданово 16 11 1 4 33 - 13 20 34
3 ФК"Комита" с. Алеково 16 9 3 4 36 - 18 18 30
4 ФК"Атлетик" гр. Свищов 16 9 2 5 57 - 24 33 29
5 ФК"Светкавица" с.Михалци 16 7 1 8 39 - 27 12 22
6 ФК"Пробив" с. Овча Могила 16 5 3 8 24 - 34 -10 18
7 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 16 5 1 10 20 - 40 -20 16
8 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 16 3 2 11 16 - 44 -28 11
9 ФК"Челси" с. Вързулица 16 3 0 13 24 - 77 -53 9
10 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

Забележка: ФК"Вихър" с.Раданово и ФК"Комита" с. Алеково играят домакинските си срещи в неделя. ФК"Комита" играят срещите си на стадиона в с. Козловец, ФК"Осъм 1946" с.Деляновци играят на стадиона на с. Козар Белене. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.   

Класиране от предишни кръгове
Кръг 18 - 25-05-2024 18:00
ФК"Пробив" с. Овча Могила 2 : 0 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Светкавица" с.Михалци 3 : 1 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци
ФК"Челси" с. Вързулица 3 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Атлетик" гр. Свищов 5 : 2 ФК"Стрела" с.Ореш
Кръг 17 - 18-05-2024 18:00
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 : 6 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 1 : 3 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Вихър" с. Раданово 2 : 0 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Комита" с. Алеково 3 : 2 ФК"Пробив" с. Овча Могила
Кръг 16 - 11-05-2024 18:00
ФК"Светкавица" с.Михалци 1 : 2 ФК"Комита" с. Алеково
ФК"Челси" с. Вързулица 1 : 3 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Атлетик" гр. Свищов 7 : 0 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци
ФК"Стрела" с.Ореш 3 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
Кръг 15 - 27-04-2024 17:00
ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 2 : 3 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Вихър" с. Раданово 2 : 0 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Комита" с. Алеково 7 : 0 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Пробив" с. Овча Могила 3 : 1 ФК"Светкавица" с.Михалци
Кръг 14 - 20-04-2024 17:00
ФК"Челси" с. Вързулица 2 : 4 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Атлетик" гр. Свищов 0 : 2 ФК"Комита" с. Алеково
ФК"Стрела" с.Ореш 2 : 0 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 3 : 1 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци
Кръг 13 - 13-04-2024 17:00
ФК"Вихър" с. Раданово 3 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Комита" с. Алеково 1 : 2 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Пробив" с. Овча Могила 1 : 1 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Светкавица" с.Михалци 12 : 2 ФК"Челси" с. Вързулица
Кръг 12 - 06-04-2024 17:00
ФК"Атлетик" гр. Свищов 3 : 0 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Стрела" с.Ореш 3 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 : 0 ФК"Комита" с. Алеково
ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 1 : 5 ФК"Вихър" с. Раданово
Кръг 11 - 30-03-2024 15:00
ФК"Комита" с. Алеково 5 : 1 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци
ФК"Пробив" с. Овча Могила 1 : 3 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Светкавица" с.Михалци 2 : 3 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Челси" с. Вързулица 1 : 12 ФК"Атлетик" гр. Свищов
Кръг 10 - 23-03-2024 15:00
ФК"Стрела" с.Ореш 5 : 2 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 3 : 2 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 1 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Вихър" с. Раданово 1 : 0 ФК"Комита" с. Алеково
Кръг 7 - 02-12-2023 14:00
ФК"Вихър" с. Раданово 5 : 0 ФК"Челси" с. Вързулица
Кръг 7 - 25-11-2023 14:30
ФК"Комита" с. Алеково 1 : 1 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 1 : 1 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 : 4 ФК"Стрела" с.Ореш
Кръг 9 - 18-11-2023 14:30
ФК"Вихър" с. Раданово 0 : 1 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 1 : 2 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 4 : 0 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Стрела" с.Ореш 2 : 0 ФК"Атлетик" гр. Свищов
Кръг 8 - 11-11-2023 14:30
ФК"Атлетик" гр. Свищов 5 : 2 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Челси" с. Вързулица 4 : 1 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци
ФК"Светкавица" с.Михалци 1 : 3 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Пробив" с. Овча Могила 2 : 3 ФК"Комита" с. Алеково
Кръг 6 - 21-10-2023 16:00
ФК"Стрела" с.Ореш 4 : 0 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци
ФК"Атлетик" гр. Свищов 2 : 1 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Светкавица" с.Михалци 3 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
Кръг 6 - 21-10-2023 13:30
ФК"Челси" с. Вързулица 1 : 2 ФК"Комита" с. Алеково
Кръг 5 - 15-10-2023 13:30
ФК"Вихър" с. Раданово 1 : 0 ФК"Стрела" с.Ореш
Кръг 5 - 14-10-2023 16:00
ФК"Комита" с. Алеково 6 : 0 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 2 : 1 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
Кръг 5 - 14-10-2023 13:00
ФК"Пробив" с. Овча Могила 3 : 2 ФК"Челси" с. Вързулица
Кръг 4 - 07-10-2023 16:00
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 1 : 3 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Стрела" с.Ореш 3 : 0 ФК"Комита" с. Алеково
ФК"Атлетик" гр. Свищов 6 : 1 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Челси" с. Вързулица 0 : 5 ФК"Светкавица" с.Михалци
Кръг 3 - 30-09-2023 17:00
ФК"Светкавица" с.Михалци 2 : 1 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Пробив" с. Овча Могила 2 : 2 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Комита" с. Алеково 2 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Вихър" с. Раданово 2 : 0 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци
Кръг 2 - 23-09-2023 17:00
ФК"Осъм-1946" с. Деляновци 2 : 0 ФК"Комита" с. Алеково
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 3 : 1 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Стрела" с.Ореш 2 : 0 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Атлетик" гр. Свищов 8 : 1 ФК"Челси" с. Вързулица
Кръг 1 - 16-09-2023 17:00
ФК"Челси" с. Вързулица 2 : 5 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Светкавица" с.Михалци 4 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Пробив" с. Овча Могила 1 : 1 ФК"Осъм-1946" с. Деляновци
ФК"Комита" с. Алеково 2 : 2 ФК"Вихър" с. Раданово

Забележка: ФК"Вихър" с.Раданово и ФК"Комита" с. Алеково играят домакинските си срещи в неделя. ФК"Комита" играят срещите си на стадиона в с. Козловец, ФК"Осъм 1946" с.Деляновци играят на стадиона на с. Козар Белене. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.