БФС - Зонален съвет Велико Търново

Юноши старша възраст "А" група - зона В. Търново - Сезон 2017/2018

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 16 13 1 2 51 - 13 38 40
2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 16 12 1 3 62 - 25 37 37
3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 16 11 0 5 44 - 23 21 33
4 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 16 10 1 5 45 - 16 29 31
5 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 16 10 1 5 55 - 34 21 31
6 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 16 5 1 10 21 - 35 -14 16
7 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 16 4 3 9 21 - 41 -20 15
8 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 16 2 0 14 16 - 68 -52 6
9 ФК"Чардафон" гр. Габрово 16 0 2 14 12 - 72 -60 2
10 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

Забележка: ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.    

Класиране от предишни кръгове
Кръг 10 - 21-05-2018 16:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 1 : 7 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"Чардафон" гр. Габрово 2 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 5 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 18 - 16-05-2018 16:00
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 10 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 5 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 6 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
Кръг 17 - 09-05-2018 16:00
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 8 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 7 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 4 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 16 - 02-05-2018 16:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 4 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 3 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 15 - 25-04-2018 16:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 14 - 18-04-2018 16:00
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 5 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 4 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 3 : 5 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 13 - 11-04-2018 16:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 5 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 0 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
Кръг 12 - 04-04-2018 16:00
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 5 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 11 - 28-03-2018 15:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 4 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 2 : 0 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 9 - 08-11-2017 14:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 1 : 3 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 8 - 01-11-2017 14:00
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 10 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 1 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 7 - 25-10-2017 15:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 2 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 2 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
Кръг 6 - 18-10-2017 15:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 1 : 4 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 2 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 5 - 11-10-2017 15:00
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 4 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 4 - 04-10-2017 15:00
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 6 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 2 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 3 - 27-09-2017 16:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 8 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 2 - 20-09-2017 16:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Чардафон" гр. Габрово 3 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 : 6 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 3 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
Кръг 1 - 13-09-2017 16:00
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 4 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 4 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ

Забележка: ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.