БФС - Зонален съвет Велико Търново

Юноши младша възраст - зона В. Търново - Сезон 2018/2019

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 20 18 2 0 102 - 14 88 56
2 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 20 13 3 4 51 - 31 20 42
3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 20 12 4 4 48 - 29 19 40
4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 20 11 4 5 60 - 38 22 37
5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 20 10 5 5 57 - 24 33 35
6 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 20 11 2 7 50 - 28 22 35
7 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 20 5 4 11 30 - 59 -29 19
8 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 20 3 4 13 20 - 55 -35 13
9 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 20 2 7 11 33 - 69 -36 13
10 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 20 3 3 14 33 - 90 -57 12
11 ФК"Чардафон" гр. Габрово 20 2 2 16 18 - 65 -47 8
12 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
13 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
14 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
15 почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
16 почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

Забележка: Футболните клубове, участващи само с една възрастова група започват в 10:30/15:00 ч. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.        

Класиране от предишни кръгове
Кръг 30 - 22-05-2019 16:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 2 : 2 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
Кръг 29 - 18-05-2019 09:45
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 28 - 15-05-2019 16:30
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 7 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 1 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
Кръг 27 - 11-05-2019 09:45
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 0 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 26 - 04-05-2019 09:45
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 5 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 1 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 25 - 24-04-2019 16:30
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 4 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 24 - 20-04-2019 09:45
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 11 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 9 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 5 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
Кръг 23 - 13-04-2019 09:45
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 0 : 6 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 22 - 10-04-2019 16:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 21 - 06-04-2019 09:45
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 7 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 4 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
Кръг 20 - 30-03-2019 09:45
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 1 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 14 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 19 - 23-03-2019 09:45
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 1 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 18 - 16-03-2019 09:45
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 3 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 2 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 17 - 09-03-2019 09:45
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 6 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
Кръг 16 - 02-03-2019 09:45
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 2 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 5 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 15 - 24-11-2018 09:45
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 5 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 1 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 14 - 17-11-2018 09:45
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 8 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 13 - 13-11-2018 15:00
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 3 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 12 - 10-11-2018 09:45
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Чардафон" гр. Габрово 4 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 11 - 03-11-2018 09:45
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 1 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 10 - 27-10-2018 09:45
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 6 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Чардафон" гр. Габрово 2 : 5 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 5 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
Кръг 9 - 20-10-2018 09:45
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 5 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 8 - 13-10-2018 09:45
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
Кръг 7 - 09-10-2018 16:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 2 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 6 - 06-10-2018 09:45
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 7 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 4 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 5 - 29-09-2018 09:45
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 5 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 9 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 4 - 22-09-2018 09:45
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 6 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 2 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 3 - 15-09-2018 09:45
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 4 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
Кръг 2 - 11-09-2018 17:00
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 5 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 1 - 08-09-2018 09:45
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 7 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 2 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 2 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево

ПФК"Литекс" гр. Ловеч играе срещите си в понеделник от 15.30 часа., месец април и май от 16.30 ч.