БФС - Зонален съвет Велико Търново

Юноши младша възраст - зона В. Търново - Сезон 2023/2024

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 22 17 3 2 71 - 32 39 54
2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 22 16 2 4 87 - 22 65 50
3 ПОФК"Монтана" гр.Монтана 22 14 5 3 70 - 18 52 47
4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 22 14 3 5 64 - 35 29 45
5 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 22 12 4 6 63 - 46 17 40
6 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 22 11 5 6 46 - 24 22 38
7 ДФК"Прециз" гр. Монтана 22 12 2 8 52 - 38 14 38
8 ФК"Чавдар" гр. Троян 22 6 4 12 39 - 44 -5 22
9 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 22 4 2 16 29 - 67 -38 14
10 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 22 3 3 16 18 - 87 -69 12
11 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 22 2 3 17 19 - 74 -55 9
12 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 22 1 4 17 15 - 86 -71 7

 Забележка: ОФК"Локомотив" гр. Горна Оряховица играят домакинските си срещи в събота. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.      

Класиране от предишни кръгове
Кръг 22 - 26-05-2024 14:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 5 : 0 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 1 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 3 ДФК"Прециз" гр. Монтана
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 0 : 6 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 2 : 5 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 21 - 19-05-2024 14:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 7 : 1 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 0 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ДФК"Прециз" гр. Монтана 0 : 0 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Чавдар" гр. Троян 2 : 3 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
Кръг 20 - 12-05-2024 14:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 4 : 3 ДФК"Прециз" гр. Монтана
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 3 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 0 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 2 : 2 ФК"Чавдар" гр. Троян
Кръг 9 - 09-05-2024 16:00
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 12 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 11 - 08-05-2024 16:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 4 : 1 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
Кръг 19 - 28-04-2024 14:00
ФК"Чавдар" гр. Троян 3 : 1 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 4 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 3 : 3 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ДФК"Прециз" гр. Монтана 4 : 1 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 10 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 1 - 25-04-2024 16:00
ДФК"Прециз" гр. Монтана 2 : 1 ФК"Чавдар" гр. Троян
Кръг 5 - 25-04-2024 16:00
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 3 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 18 - 21-04-2024 14:00
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 2 : 6 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 3 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 2 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 0 : 6 ДФК"Прециз" гр. Монтана
Кръг 17 - 14-04-2024 14:00
ДФК"Прециз" гр. Монтана 6 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Чавдар" гр. Троян 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 3 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 3 : 0 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 5 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 16 - 07-04-2024 14:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 6 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 0 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 2 : 4 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 0 ФК"Чавдар" гр. Троян
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 1 ДФК"Прециз" гр. Монтана
Кръг 15 - 31-03-2024 14:00
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 4 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ДФК"Прециз" гр. Монтана 2 : 6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Чавдар" гр. Троян 1 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 1 : 1 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 5 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 8 : 4 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 14 - 24-03-2024 14:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 8 : 3 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 0 ДФК"Прециз" гр. Монтана
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 1 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 2 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 1 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
Кръг 13 - 17-03-2024 14:00
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 1 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 0 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 4 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ДФК"Прециз" гр. Монтана 0 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 2 : 7 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Чавдар" гр. Троян 10 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 12 - 10-03-2024 14:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"Чавдар" гр. Троян 0 : 2 ДФК"Прециз" гр. Монтана
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 2 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 1 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 12 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
Кръг 9 - 26-11-2023 13:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 0 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"Чавдар" гр. Троян 3 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ДФК"Прециз" гр. Монтана 1 : 1 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 11 - 19-11-2023 13:00
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 1 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Чавдар" гр. Троян 0 : 1 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 9 : 1 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ДФК"Прециз" гр. Монтана 7 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 10 - 12-11-2023 13:00
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 3 : 2 ДФК"Прециз" гр. Монтана
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 7 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 3 : 3 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 0 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 1 : 4 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 8 - 22-10-2023 13:00
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 0 : 2 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 0 : 1 ДФК"Прециз" гр. Монтана
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 0 : 1 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 7 - 15-10-2023 13:00
ФК"Чавдар" гр. Троян 0 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ДФК"Прециз" гр. Монтана 3 : 0 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 0 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 3 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 4 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 5 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 6 - 08-10-2023 13:00
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 0 : 7 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 0 : 6 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 4 ДФК"Прециз" гр. Монтана
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ФК"Чавдар" гр. Троян
Кръг 5 - 01-10-2023 13:00
ДФК"Прециз" гр. Монтана 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 3 : 0 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"Чавдар" гр. Троян 3 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 0 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 4 - 24-09-2023 13:00
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 2 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 1 : 1 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 2 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 0 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 0 ДФК"Прециз" гр. Монтана
Кръг 3 - 21-09-2023 13:00
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 4 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 4 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Чавдар" гр. Троян 0 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 4 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ДФК"Прециз" гр. Монтана 2 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 3 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 2 - 17-09-2023 13:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 5 : 2 ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 4 : 1 ДФК"Прециз" гр. Монтана
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 0 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 1 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 1 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 1 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
Кръг 1 - 10-09-2023 13:00
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 4 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 0 : 6 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 7 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА

ПФК"Литекс" гр. Ловеч играе срещите си в понеделник от 15.30 часа., месец април и май от 16.30 ч.