БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 7 - Сезон 2020/2021

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 21 21 0 0 149 - 22 127 63
2 ФК"Лато" с. Алеково 20 19 0 1 125 - 17 108 57
3 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 22 13 0 9 83 - 40 43 39
4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 21 11 1 9 68 - 71 -3 34
5 Фк"Ботев" гр. Дебелец 19 9 1 9 71 - 48 23 28
6 ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново 21 9 1 11 64 - 63 1 28
7 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 20 8 2 10 53 - 65 -12 26
8 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 22 8 1 13 58 - 65 -7 25
9 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 17 8 1 8 58 - 53 5 25
10 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 20 6 1 13 51 - 78 -27 19
11 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 21 6 0 15 56 - 102 -46 18
12 ФК"Левски" гр. Лясковец 22 1 0 21 16 - 228 -212 3
13 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
14 ФК"Дан Колов" с. Сенник 0 0 0 0 0 - 0 0 0

Забележка: ФК"Етър ВТ" гр. Велико Търново  играят домакинските си срещи в събота.

ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. Футболните клубове, участващи само с една възрастова група започват в 13:30 ч.     

Класиране от предишни кръгове
Кръг 26 - 30-05-2021 14:00
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 3 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново 0 : 3 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Лато" с. Алеково 5 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 15 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
Кръг 25 - 23-05-2021 14:00
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 8 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 2 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 4 ФК"Лато" с. Алеково
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 9 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 24 - 20-05-2021 14:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Лато" с. Алеково 4 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 11 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 3 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 23 - 16-05-2021 14:00
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 2 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 4 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 10 : 1 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Кръг 22 - 13-05-2021 14:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 1 : 5 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 2 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Лато" с. Алеково 4 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Левски" гр. Лясковец 4 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 21 - 09-05-2021 14:00
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 3 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 12 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново 4 : 6 ФК"Лато" с. Алеково
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 20 - 29-04-2021 14:00
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 2 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 6 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 1 ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново
ФК"Левски" гр. Лясковец 2 : 8 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 5 : 3 Фк"Ботев" гр. Дебелец
Кръг 19 - 25-04-2021 14:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец 13 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 2 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 5 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново 7 : 2 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Кръг 18 - 18-04-2021 14:00
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 1 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Левски" гр. Лясковец 1 : 7 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 6 ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 7 : 1 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 7 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 17 - 15-04-2021 14:00
ФК"Лато" с. Алеково 0 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Фк"Ботев" гр. Дебелец 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 5 : 4 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново 13 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 16 - 11-04-2021 14:00
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 5 : 7 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 6 ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 6 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 1 : 8 ФК"Лато" с. Алеково
Кръг 15 - 28-03-2021 14:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 5 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 1 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"Лато" с. Алеково 6 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 14 - 21-03-2021 14:00
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 2 : 3 ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново
ФК"Левски" гр. Лясковец 1 : 5 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 13 - 22-11-2020 13:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 3 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Фк"Ботев" гр. Дебелец 3 : 0 ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 21 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 5 ФК"Лато" с. Алеково
Кръг 12 - 15-11-2020 13:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 8 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 8 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 3 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
ФК"Лато" с. Алеково 4 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 11 - 08-11-2020 13:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 0 : 12 ФК"Лато" с. Алеково
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 0 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Кръг 10 - 01-11-2020 13:00
ФК"Лато" с. Алеково 4 : 1 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 8 : 1 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 5 : 2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 9 - 27-10-2020 13:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 2 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 6 : 4 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Фк"Ботев" гр. Дебелец 3 : 7 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 8 - 25-10-2020 13:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 4 : 1 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 12 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Лато" с. Алеково 7 : 3 ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 11 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 1 : 4 Фк"Ботев" гр. Дебелец
Кръг 7 - 20-10-2020 13:00
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 5 : 3 ФК"Левски" гр. Лясковец
Фк"Ботев" гр. Дебелец 2 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново 1 : 8 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 6 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 6 - 18-10-2020 13:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 14 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Лато" с. Алеково 11 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 : 4 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 3 : 4 ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново
Кръг 5 - 11-10-2020 13:00
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 1 : 10 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Фк"Ботев" гр. Дебелец 2 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 17 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 8 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново 0 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 4 - 06-10-2020 13:00
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 1 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Левски" гр. Лясковец 3 : 0 ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
Кръг 3 - 04-10-2020 13:00
Фк"Ботев" гр. Дебелец 4 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
ФК"Лато" с. Алеково 4 : 0 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново 4 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 2 - 27-09-2020 13:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 0 ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 0 : 7 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 3 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 6 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 17 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 1 - 20-09-2020 13:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Лато" с. Алеково 21 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 5 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Болярчета" 2 гр. Велико Търново 6 : 2 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица

Забележка: ФК"Етър ВТ" гр. Велико Търново  играят домакинските си срещи в събота.

ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. Футболните клубове, участващи само с една възрастова група започват в 13:30 ч.