БФС - Зонален съвет Велико Търново

"Елитна" ОФГ- мъже - Сезон 2015/2016

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Ресен 2012" с. Ресен 20 14 3 3 56 - 22 34 45
2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 20 14 2 4 53 - 25 28 44
3 ФК"Лато" с. Алеково 20 11 3 6 37 - 30 7 36
4 Фк"Ботев" гр. Дебелец 20 11 2 7 36 - 34 2 35
5 ФК"Чумерна" гр. Елена 20 10 4 6 41 - 31 10 34
6 ФК"Левски" гр. Лясковец 20 7 6 7 36 - 36 0 27
7 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 20 7 5 8 40 - 28 12 26
8 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 20 7 4 9 32 - 33 -1 25
9 ФК"Левски 1986" гр. Стражица 20 6 5 9 32 - 42 -10 23
10 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 20 3 3 14 29 - 55 -26 12
11 ФК"Атлетик" гр. Свищов 20 1 1 18 14 - 70 -56 4
12 ФК"Вихър" с. Раданово 0 0 0 0 0 - 0 0 0
Класиране от предишни кръгове
Кръг 22 - 05-06-2016 18:00
ФК"Атлетик" гр. Свищов 0 : 3 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Чумерна" гр. Елена 6 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 4 : 1 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 1 : 1 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
Кръг 21 - 29-05-2016 18:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 2 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 3 : 1 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Левски" гр. Лясковец 2 : 3 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 7 : 2 ФК"Атлетик" гр. Свищов
Фк"Ботев" гр. Дебелец 3 : 2 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец
Кръг 20 - 22-05-2016 18:00
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 8 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Атлетик" гр. Свищов 0 : 3 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 4 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 1 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
Кръг 19 - 15-05-2016 18:00
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 1 : 3 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец
ФК"Левски" гр. Лясковец 2 : 1 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 1 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 5 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 18 - 08-05-2016 18:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 2 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 3 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Левски" гр. Лясковец 2 : 2 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 0 : 3 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Атлетик" гр. Свищов 3 : 2 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 17 - 30-04-2016 17:00
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 3 : 0 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 2 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 2 : 6 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 3 : 0 ФК"Атлетик" гр. Свищов
Кръг 16 - 24-04-2016 17:00
ФК"Атлетик" гр. Свищов 1 : 3 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 1 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 2 : 1 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 2 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец
Кръг 15 - 17-04-2016 17:00
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 3 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 4 ФК"Чумерна" гр. Елена
Фк"Ботев" гр. Дебелец 2 : 0 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 3 : 0 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 1 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
Кръг 14 - 10-04-2016 17:00
ФК"Левски" гр. Лясковец 2 : 2 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 1 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 5 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Чумерна" гр. Елена 4 : 2 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 3 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 13 - 03-04-2016 17:00
ФК"Атлетик" гр. Свищов 0 : 3 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 1 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 0 : 1 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 4 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 3 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 12 - 27-03-2016 16:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 6 : 2 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Левски" гр. Лясковец 1 : 0 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 3 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
Фк"Ботев" гр. Дебелец 3 : 2 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
Кръг 11 - 15-11-2015 14:30
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 4 : 0 ФК"Лато" с. Алеково
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 4 : 0 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец
ФК"Левски" гр. Лясковец 4 : 0 ФК"Атлетик" гр. Свищов
Кръг 10 - 08-11-2015 14:30
ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 2 : 3 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Лато" с. Алеково 1 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 2 : 2 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Атлетик" гр. Свищов 0 : 5 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
Кръг 9 - 01-11-2015 14:30
Фк"Ботев" гр. Дебелец 4 : 0 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 1 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Левски" гр. Лясковец 6 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 0 : 1 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 8 - 24-10-2015 16:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 3 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 1 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 1 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лато" с. Алеково 5 : 2 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 0 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
Кръг 7 - 18-10-2015 16:00
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 0 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 3 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 0 : 3 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 5 : 0 ФК"Атлетик" гр. Свищов
Фк"Ботев" гр. Дебелец 3 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 6 - 11-10-2015 16:00
ФК"Атлетик" гр. Свищов 1 : 3 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 2 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Лато" с. Алеково 4 : 1 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
ФК"Левски" гр. Лясковец 2 : 1 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 5 - 04-10-2015 16:00
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 0 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 5 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 0 : 2 ФК"Лато" с. Алеково
Фк"Ботев" гр. Дебелец 2 : 3 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 4 : 0 ФК"Атлетик" гр. Свищов
Кръг 4 - 27-09-2015 17:00
ФК"Левски" гр. Лясковец 1 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 6 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 6 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 4 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Атлетик" гр. Свищов 1 : 1 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец
Кръг 3 - 20-09-2015 17:00
ФК"Атлетик" гр. Свищов 0 : 2 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 1 : 0 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 2 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 3 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
Кръг 2 - 13-09-2015 17:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 1 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 3 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Чумерна" гр. Елена 5 : 3 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 2 : 2 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Левски" гр. Лясковец 4 : 3 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 1 - 06-09-2015 17:00
ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 2 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 1 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 3 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 7 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Атлетик" гр. Свищов 0 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец

ФК"Ресен", ФК"Земеделец-Елит" и ФК"Атлетик" играят домакинските си срещи в събота. ФК"Чумерна" играе само като домакин през пролетния сезон в гр. Златарица.  ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.