БФС - Зонален съвет Велико Търново

"Елитна" ОФГ- мъже - Сезон 2021/2022

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Земеделец-93" с. Козловец 14 11 0 3 42 - 20 22 33
2 ФК"Чумерна" гр. Елена 14 10 1 3 33 - 21 12 31
3 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 14 10 1 3 43 - 18 25 31
4 ФК"Левски 1986" гр. Стражица 14 7 0 7 36 - 39 -3 21
5 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 14 5 2 7 26 - 22 4 17
6 ФК"Недан" с.Недан 14 5 2 7 28 - 29 -1 17
7 ФК"Левски" гр. Лясковец 14 5 0 9 24 - 31 -7 15
8 ФК"Рудановски" с.Константин 14 0 0 14 19 - 71 -52 0

Забележка: ФК"Земеделец-93" с.Козловец  играят домакинските си срещи в събота. ФК"Рудановски" с. Константин играят срещите си в гр. Елена, ФК"Недан" с. Недан играят срещите си в гр. Павликени. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.   

Класиране от предишни кръгове
Кръг 14 - 22-05-2022 18:00
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 7 : 0 ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 4 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Левски" гр. Лясковец 3 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 3 : 0 ФК"Недан" с.Недан
Кръг 13 - 15-05-2022 18:00
ФК"Недан" с.Недан 1 : 5 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Чумерна" гр. Елена 4 : 2 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Рудановски" с.Константин 3 : 6 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 12 - 08-05-2022 18:00
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 4 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Левски" гр. Лясковец 4 : 2 ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 1 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Недан" с.Недан 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 11 - 01-05-2022 18:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 1 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 4 : 1 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Рудановски" с.Константин 1 : 4 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 3 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
Кръг 10 - 17-04-2022 17:00
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 2 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 4 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Недан" с.Недан 8 : 2 ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 9 - 10-04-2022 17:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 2 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Рудановски" с.Константин 0 : 4 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 1 : 4 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 4 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
Кръг 8 - 03-04-2022 17:00
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 0 : 3 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Недан" с.Недан 2 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Чумерна" гр. Елена 4 : 2 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 7 : 0 ФК"Рудановски" с.Константин
Кръг 7 - 31-10-2021 15:00
ФК"Рудановски" с.Константин 2 : 6 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 4 : 3 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Недан" с.Недан 0 : 3 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
Кръг 6 - 24-10-2021 16:00
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 3 : 2 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 1 : 4 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 5 : 2 ФК"Рудановски" с.Константин
Кръг 5 - 17-10-2021 16:00
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 1 : 4 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Рудановски" с.Константин 1 : 5 ФК"Левски" гр. Лясковец
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 4 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 1 ФК"Недан" с.Недан
Кръг 4 - 10-10-2021 16:00
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 1 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Недан" с.Недан 1 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 6 : 2 ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Левски" гр. Лясковец 1 : 2 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 3 - 03-10-2021 16:00
ФК"Левски" гр. Лясковец 1 : 4 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 2 : 3 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Рудановски" с.Константин 1 : 4 ФК"Недан" с.Недан
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 2 - 26-09-2021 17:00
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 1 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Чумерна" гр. Елена 3 : 2 ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Недан" с.Недан 0 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 4 : 3 ФК"Левски" гр. Лясковец
Кръг 1 - 19-09-2021 17:00
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 0 : 3 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Левски" гр. Лясковец 3 : 1 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 4 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Рудановски" с.Константин 1 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец

Забележка: ФК"Земеделец-93" с.Козловец  играят домакинските си срещи в събота. ФК"Рудановски" с. Константин играят срещите си в гр. Елена, ФК"Недан" с. Недан играят срещите си в гр. Павликени. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.