БФС - Зонален съвет Велико Търново

Деца - подзона В. Търново - Сезон 2020/2021

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 30 28 0 2 162 - 30 132 84
2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 30 26 2 2 178 - 17 161 80
3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 30 23 4 3 150 - 27 123 73
4 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 30 24 1 5 120 - 22 98 73
5 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 30 18 2 10 92 - 57 35 56
6 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 30 18 1 11 89 - 53 36 55
7 ФК"Чумерна" гр. Елена 30 16 1 13 66 - 50 16 49
8 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 30 14 2 14 60 - 68 -8 44
9 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 30 12 3 15 78 - 85 -7 39
10 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 30 9 4 17 76 - 95 -19 31
11 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 30 10 0 20 82 - 127 -45 30
12 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 30 9 2 19 55 - 173 -118 29
13 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 30 8 4 18 36 - 96 -60 28
14 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 30 5 4 21 56 - 118 -62 19
15 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 30 4 0 26 39 - 161 -122 12
16 ФК"Ботев" гр. Златарица 30 1 0 29 20 - 180 -160 3

Забележка: ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.       

Класиране от предишни кръгове
Кръг 30 - 29-05-2021 10:30
ФК"Ботев" гр. Златарица 1 : 9 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 5 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 6 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Чумерна" гр. Елена 3 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 5 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
Кръг 29 - 22-05-2021 10:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 8 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 0 ФК"Ботев" гр. Златарица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 8 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 28 - 15-05-2021 10:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 9 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Ботев" гр. Златарица 3 : 6 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 8 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 3 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 27 - 11-05-2021 17:00
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 7 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 4 : 1 ФК"Ботев" гр. Златарица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 9 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 7 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 26 - 08-05-2021 10:30
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 8 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 0 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ФК"Ботев" гр. Златарица 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 25 - 01-05-2021 10:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 7 : 0 ФК"Ботев" гр. Златарица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 8 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 6 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 6 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 5 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 24 - 24-04-2021 10:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 3 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 6 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 8 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Ботев" гр. Златарица 0 : 5 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 23 - 20-04-2021 16:00
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 8 : 0 ФК"Ботев" гр. Златарица
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 10 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 6 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 5 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 22 - 17-04-2021 10:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Ботев" гр. Златарица 0 : 5 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 9 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 8 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 5 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 3 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 21 - 10-04-2021 10:30
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 0 ФК"Ботев" гр. Златарица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 8 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Чумерна" гр. Елена 4 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 12 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 0 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 6 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 20 - 06-04-2021 16:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Ботев" гр. Златарица 2 : 5 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 12 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 5 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 8 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 19 - 27-03-2021 10:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 12 : 0 ФК"Ботев" гр. Златарица
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 4 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 5 : 3 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 6 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 6 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Чумерна" гр. Елена 4 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 18 - 23-03-2021 13:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 18 - 22-03-2021 15:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
Кръг 18 - 20-03-2021 10:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 10 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Ботев" гр. Златарица 1 : 3 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 17 - 13-03-2021 10:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 6 : 1 ФК"Ботев" гр. Златарица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 3 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 16 - 06-03-2021 10:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 0 ФК"Ботев" гр. Златарица
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 3 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 8 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 3 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 7 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 15 - 21-11-2020 10:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 6 : 3 ФК"Ботев" гр. Златарица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 6 : 4 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 4 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 10 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 4 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 14 - 14-11-2020 10:30
ФК"Ботев" гр. Златарица 0 : 10 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 2 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 4 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 4 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 13 - 07-11-2020 10:30
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 5 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 5 ФК"Ботев" гр. Златарица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 3 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 7 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 5 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 5 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 12 - 31-10-2020 10:30
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 4 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ФК"Ботев" гр. Златарица 0 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 7 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 6 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 11 - 24-10-2020 10:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 11 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 0 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 9 : 0 ФК"Ботев" гр. Златарица
ФК"Чумерна" гр. Елена 4 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 8 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 10 - 22-10-2020 15:00
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 4 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Ботев" гр. Златарица 0 : 11 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 6 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 5 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 6 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 9 - 17-10-2020 10:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 4 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Чумерна" гр. Елена 5 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 8 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 13 : 0 ФК"Ботев" гр. Златарица
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 4 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 8 - 10-10-2020 10:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Ботев" гр. Златарица 0 : 7 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 4 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 7 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 4 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 7 - 08-10-2020 15:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Чумерна" гр. Елена 9 : 0 ФК"Ботев" гр. Златарица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 15 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 5 : 4 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 7 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 6 - 03-10-2020 10:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Ботев" гр. Златарица 1 : 5 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 3 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 10 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 0 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 10 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 5 - 26-09-2020 10:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 8 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 5 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 3 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 0 ФК"Ботев" гр. Златарица
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 9 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 4 - 24-09-2020 16:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 5 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ФК"Ботев" гр. Златарица 0 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 4 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 9 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 13 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 4 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 3 - 19-09-2020 10:30
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 5 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 7 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 6 : 0 ФК"Ботев" гр. Златарица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 9 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 2 - 17-09-2020 16:00
ФК"Ботев" гр. Златарица 0 : 6 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 6 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 0 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 10 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 1 - 12-09-2020 10:30
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 1 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 15 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 11 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 6 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Ботев" гр. Златарица 1 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен

Забележка: ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.