БФС - Зонален съвет Велико Търново

Деца - подзона В. Търново - Сезон 2020/2021

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 19 18 0 1 102 - 17 85 54
2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 19 17 1 1 121 - 12 109 52
3 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 20 16 0 4 82 - 16 66 48
4 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 18 14 3 1 96 - 16 80 45
5 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 19 12 1 6 60 - 34 26 37
6 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 19 12 1 6 66 - 37 29 37
7 ФК"Чумерна" гр. Елена 18 9 1 8 43 - 29 14 28
8 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 19 9 0 10 42 - 45 -3 27
9 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 20 8 0 12 62 - 73 -11 24
10 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 20 6 3 11 52 - 68 -16 21
11 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 19 6 1 12 21 - 62 -41 19
12 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 18 5 3 10 50 - 63 -13 18
13 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 19 4 3 12 38 - 69 -31 15
14 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 19 4 1 14 25 - 126 -101 13
15 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 20 3 0 17 29 - 108 -79 9
16 ФК"Ботев" гр. Златарица 20 1 0 19 14 - 128 -114 3

Забележка: ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.       

Класиране от предишни кръгове
Кръг 20 - 06-04-2021 16:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 8 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 12 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ФК"Ботев" гр. Златарица 2 : 5 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 19 - 27-03-2021 10:30
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 6 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 4 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 6 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 12 : 0 ФК"Ботев" гр. Златарица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 5 : 3 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 18 - 22-03-2021 15:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
Кръг 18 - 20-03-2021 10:30
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 10 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Ботев" гр. Златарица 1 : 3 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 17 - 13-03-2021 10:30
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 3 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 6 : 1 ФК"Ботев" гр. Златарица
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 16 - 06-03-2021 10:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 0 ФК"Ботев" гр. Златарица
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 3 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 8 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 3 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 7 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 15 - 21-11-2020 10:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 10 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 4 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 6 : 3 ФК"Ботев" гр. Златарица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 6 : 4 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 4 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 14 - 14-11-2020 10:30
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 4 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Ботев" гр. Златарица 0 : 10 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 2 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 4 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 13 - 07-11-2020 10:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 5 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 5 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 5 ФК"Ботев" гр. Златарица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 3 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 7 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 5 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 12 - 31-10-2020 10:30
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 6 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 4 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ФК"Ботев" гр. Златарица 0 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 7 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 11 - 24-10-2020 10:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 8 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 11 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 0 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 9 : 0 ФК"Ботев" гр. Златарица
ФК"Чумерна" гр. Елена 4 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 10 - 22-10-2020 15:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 6 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 4 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Ботев" гр. Златарица 0 : 11 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 6 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 5 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
Кръг 9 - 17-10-2020 10:30
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 13 : 0 ФК"Ботев" гр. Златарица
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 4 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 4 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Чумерна" гр. Елена 5 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 8 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 8 - 10-10-2020 10:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Ботев" гр. Златарица 0 : 7 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 4 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 7 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 4 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 7 - 08-10-2020 15:00
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 7 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Чумерна" гр. Елена 9 : 0 ФК"Ботев" гр. Златарица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 15 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 5 : 4 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 6 - 03-10-2020 10:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 10 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Ботев" гр. Златарица 1 : 5 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 3 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 10 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 0 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
Кръг 5 - 26-09-2020 10:30
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 8 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 5 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 3 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 0 ФК"Ботев" гр. Златарица
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 9 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 4 - 24-09-2020 16:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 13 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 4 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 5 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ФК"Ботев" гр. Златарица 0 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 4 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 9 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 3 - 19-09-2020 10:30
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 9 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 5 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 7 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 6 : 0 ФК"Ботев" гр. Златарица
Кръг 2 - 17-09-2020 16:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 10 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"Ботев" гр. Златарица 0 : 6 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 6 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 0 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 1 - 12-09-2020 10:30
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 6 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Ботев" гр. Златарица 1 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 1 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 15 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 11 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 22 - 17-04-2021 10:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Ботев" гр. Златарица - : - ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 23 - 20-04-2021 16:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен - : - ФК"Ботев" гр. Златарица
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Чумерна" гр. Елена - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 24 - 24-04-2021 10:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Ботев" гр. Златарица - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 25 - 01-05-2021 10:30
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"Ботев" гр. Златарица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Чумерна" гр. Елена - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 26 - 08-05-2021 10:30
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ФК"Ботев" гр. Златарица - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - : - ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 27 - 11-05-2021 17:00
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ФК"Ботев" гр. Златарица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Чумерна" гр. Елена - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 28 - 15-05-2021 10:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Ботев" гр. Златарица - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 29 - 22-05-2021 10:30
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ФК"Ботев" гр. Златарица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен - : - ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 30 - 29-05-2021 10:30
ФК"Ботев" гр. Златарица - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Чумерна" гр. Елена - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"Спартак 1919" гр. Плевен

Забележка: ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.