БФС - Зонален съвет Велико Търново

Трета Лига - Северозападна 2017/2018

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 15 12 3 0 45 - 9 36 39
2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 15 10 2 3 30 - 14 16 32
3 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 15 9 3 3 26 - 10 16 30
4 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 15 8 4 3 36 - 16 20 28
5 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 15 8 2 5 23 - 21 2 26
6 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 15 8 1 6 30 - 23 7 25
7 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 15 7 3 5 22 - 18 4 24
8 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 15 6 5 4 24 - 15 9 23
9 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 15 6 4 5 19 - 18 1 22
10 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 15 5 4 6 19 - 16 3 19
11 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 15 4 5 6 23 - 24 -1 17
12 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 15 4 2 9 13 - 34 -21 14
13 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 15 4 1 10 17 - 34 -17 13
14 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 15 3 2 10 15 - 25 -10 11
15 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 15 2 3 10 11 - 37 -26 9
16 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 15 1 2 12 8 - 47 -39 5

    

Класиране от предишни кръгове
Кръг 15 - 19-11-2017 14:30
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 1 : 4 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 1 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
Кръг 15 - 18-11-2017 14:30
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 3 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
Кръг 14 - 12-11-2017 14:30
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 1 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 0 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 13 - 05-11-2017 14:30
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 0 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 2 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 2 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 5 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 12 - 29-10-2017 14:30
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 7 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 5 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 3 : 0 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
Кръг 11 - 22-10-2017 16:00
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 1 : 4 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 1 : 2 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 1 : 4 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 10 - 15-10-2017 16:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 1 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 6 : 1 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 4 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
Кръг 10 - 15-10-2017 14:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 9 - 08-10-2017 16:00
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 5 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 3 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 1 : 5 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 5 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 8 - 01-10-2017 16:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 6 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 0 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 1 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 1 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
Кръг 7 - 25-09-2017 17:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 7 - 24-09-2017 17:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 2 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 4 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 0 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
Кръг 6 - 17-09-2017 17:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 4 : 0 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 0 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 3 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 6 - 16-09-2017 17:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 0 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
Кръг 5 - 10-09-2017 17:00
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 1 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 3 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 1 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 4 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 5 - 09-09-2017 17:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 4 - 03-09-2017 17:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 4 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 0 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 1 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 3 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 6 : 0 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 3 - 27-08-2017 18:00
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 1 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 0 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 3 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 5 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 2 - 20-08-2017 18:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 3 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 5 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 1 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 1 : 1 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 1 - 13-08-2017 18:00
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 5 : 1 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 2 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 7 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ