БФС - Зонален съвет Велико Търново

Трета Лига - Северозападна 2017/2018

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 2 0 0 8 - 0 8 6
2 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 2 2 0 0 8 - 2 6 6
3 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 2 0 0 4 - 1 3 6
4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 1 1 0 3 - 2 1 4
5 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 2 1 1 0 3 - 2 1 4
6 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 1 0 1 2 - 2 0 3
7 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 1 0 1 3 - 4 -1 3
8 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 1 0 1 6 - 3 3 3
9 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 1 0 1 4 - 3 1 3
10 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 1 0 1 3 - 3 0 3
11 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 1 0 1 3 - 3 0 3
12 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 2 0 1 1 2 - 3 -1 1
13 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 2 0 1 1 2 - 6 -4 1
14 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 0 0 2 2 - 5 -3 0
15 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 0 0 2 1 - 4 -3 0
16 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 0 0 2 1 - 12 -11 0

    

Класиране от предишни кръгове
Кръг 2 - 20-08-2017 18:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 3 ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 5 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 1 ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 1 : 1 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 1 - 13-08-2017 18:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН 5 : 1 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 2 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 7 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 3 - 27-08-2017 18:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 4 - 03-09-2017 17:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО - : - ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ - : - ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 5 - 10-09-2017 17:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН - : - ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 6 - 17-09-2017 17:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ - : - ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 7 - 24-09-2017 17:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО - : - ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА - : - ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
Кръг 8 - 01-10-2017 16:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ - : - ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО - : - ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
Кръг 9 - 08-10-2017 16:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН - : - ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ - : - ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 10 - 15-10-2017 16:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО - : - ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН - : - ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
Кръг 11 - 22-10-2017 16:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ - : - ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - : - ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА - : - ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ - : - ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 12 - 29-10-2017 14:30
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН - : - ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ - : - ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
Кръг 13 - 05-11-2017 14:30
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА - : - ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ - : - ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 14 - 12-11-2017 14:30
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА - : - ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 15 - 19-11-2017 14:30
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО - : - ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ - : - ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ФК"МИЗИЯ 2005" гр. КНЕЖА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - : - ФК"КАРИАНА" с.ЕРДЕН