БФС - Зонален съвет Велико Търново

Трета Лига - Северозападна 2018/2019

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 15 12 1 2 36 - 6 30 37
2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 15 11 2 2 46 - 18 28 35
3 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 15 10 2 3 37 - 14 23 32
4 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 15 9 3 3 21 - 13 8 30
5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 15 7 4 4 23 - 14 9 25
6 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 15 7 3 5 20 - 16 4 24
7 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 15 7 2 6 25 - 25 0 23
8 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 15 7 1 7 31 - 31 0 22
9 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 15 6 4 5 19 - 15 4 22
10 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 15 6 1 8 31 - 26 5 19
11 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 15 5 3 7 19 - 29 -10 18
12 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 15 4 4 7 16 - 27 -11 16
13 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 15 4 2 9 17 - 32 -15 14
14 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 15 2 7 6 13 - 19 -6 13
15 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 15 2 0 13 13 - 44 -31 6
16 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 15 1 1 13 7 - 45 -38 4

Забележка: ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата   

Класиране от предишни кръгове
Кръг 9 - 18-11-2018 14:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 6 - 17-11-2018 14:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 15 - 11-11-2018 14:30
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 2 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 4 : 3 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 1 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 2 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 14 - 04-11-2018 14:30
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 3 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 5 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 0 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
Кръг 13 - 28-10-2018 14:30
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 1 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 2 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 5 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 6 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 8 - 24-10-2018 16:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 12 - 21-10-2018 16:00
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 12 - 20-10-2018 16:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 11 - 14-10-2018 16:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 5 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 3 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 0 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 10 - 11-10-2018 16:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 5 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 3 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 7 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 10 - 10-10-2018 16:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 9 - 07-10-2018 16:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 7 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 3 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 8 - 30-09-2018 17:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 1 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 0 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 3 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 8 - 30-09-2018 11:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 7 - 24-09-2018 17:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 7 - 23-09-2018 17:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 0 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 1 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 6 - 16-09-2018 17:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 4 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 6 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 2 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 3 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 5 - 09-09-2018 17:00
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 2 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 3 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 5 - 08-09-2018 17:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 4 - 02-09-2018 17:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 3 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 9 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 1 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 4 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
Кръг 3 - 26-08-2018 18:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 2 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 4 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 2 - 19-08-2018 18:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 4 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 1 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 4 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 1 - 12-08-2018 18:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 5 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 2 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ