БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 11 - Сезон 2023/2024

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 22 19 0 3 116 - 21 95 57
2 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 22 17 1 4 170 - 31 139 52
3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 22 17 0 5 145 - 31 114 51
4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 22 14 2 6 96 - 35 61 44
5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 21 14 1 6 83 - 28 55 43
6 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 22 11 1 10 72 - 70 2 34
7 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 22 10 1 11 62 - 58 4 31
8 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 22 8 0 14 69 - 61 8 24
9 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 22 6 3 13 58 - 83 -25 21
10 ФК"Орловец" гр. Габрово 21 6 0 15 46 - 118 -72 18
11 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 22 2 1 19 27 - 162 -135 7
12 ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА 22 2 0 20 17 - 263 -246 6

Първенството на футбол 11 се провежда на турнирен принцип. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.   

Класиране от предишни кръгове
Кръг 22 - 02-06-2024 10:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 8 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 1 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Орловец" гр. Габрово 7 : 2 ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 7 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 21 - 26-05-2024 10:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 9 : 1 ФК"Орловец" гр. Габрово
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА 1 : 6 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 20 - 19-05-2024 10:00
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 14 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 6 : 4 ФК"Орловец" гр. Габрово
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 3 ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА
Кръг 19 - 12-05-2024 10:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 4 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Орловец" гр. Габрово 1 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА 0 : 16 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 18 - 28-04-2024 10:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 11 : 1 ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 8 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 3 ФК"Орловец" гр. Габрово
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 4 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 17 - 21-04-2024 10:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 9 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА 0 : 10 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Орловец" гр. Габрово 2 : 11 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Кръг 16 - 14-04-2024 10:00
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 5 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 10 : 0 ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 8 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 6 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 4 : 0 ФК"Орловец" гр. Габрово
Кръг 15 - 07-04-2024 10:00
ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА 0 : 15 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 3 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Орловец" гр. Габрово 0 : 7 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 14 - 31-03-2024 10:00
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 8 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 9 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 3 ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 13 - 24-03-2024 10:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА 0 : 14 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 11 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Орловец" гр. Габрово 0 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 12 - 17-03-2024 10:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 3 ФК"Орловец" гр. Габрово
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 1 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА 1 : 9 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 11 - 24-11-2023 14:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 9 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 6 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА 0 : 12 ФК"Орловец" гр. Габрово
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 7 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 7 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 10 - 17-11-2023 14:00
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 5 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 14 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 12 : 0 ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Орловец" гр. Габрово 0 : 16 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 9 - 10-11-2023 14:00
ФК"Орловец" гр. Габрово 0 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 4 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА 0 : 22 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 13 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Кръг 8 - 03-11-2023 14:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 3 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 26 : 0 ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 6 : 7 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 4 : 1 ФК"Орловец" гр. Габрово
Кръг 7 - 27-10-2023 14:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 12 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 4 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Орловец" гр. Габрово 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 0 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА 3 : 10 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 6 - 20-10-2023 14:00
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 14 : 0 ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 6 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 13 : 1 ФК"Орловец" гр. Габрово
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 11 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 4 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 5 - 13-10-2023 14:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 7 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА 0 : 13 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 8 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 11 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Орловец" гр. Габрово 2 : 10 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 4 - 06-10-2023 14:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 14 : 0 ФК"Орловец" гр. Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 7 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 3 : 4 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 17 : 0 ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА
Кръг 3 - 29-09-2023 14:00
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 0 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 6 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА 2 : 6 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 6 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Орловец" гр. Габрово 1 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 2 - 22-09-2023 14:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 6 : 0 ФК"Орловец" гр. Габрово
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 10 : 1 ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 19 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 11 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Кръг 1 - 15-09-2023 14:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 4 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Орловец" гр. Габрово 5 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 5 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 23 : 0 ФК"ТРЯВНА 1922" гр. ТРЯВНА
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ

Първенството на футбол 11 се провежда на турнирен принцип. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.