БФС - Зонален съвет Велико Търново

"Елитна" ОФГ- мъже - Сезон 2023/2024

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 20 17 2 1 79 - 16 63 53
2 ФК"Земеделец-93" с. Козловец 20 17 1 2 67 - 20 47 52
3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 20 12 3 5 53 - 33 20 39
4 ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново 20 12 2 6 46 - 29 17 38
5 ФК"Недан" с.Недан 20 10 2 8 33 - 33 0 32
6 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 20 8 2 10 30 - 32 -2 26
7 ФК"Бъдеще" с.Бутово 20 6 4 10 38 - 53 -15 22
8 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 20 5 2 13 48 - 62 -14 17
9 ФК"Левски 1986" гр. Стражица 20 5 1 14 31 - 63 -32 16
10 ФК"Удар" гр.Бяла Черква 20 5 1 14 30 - 84 -54 16
11 ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш 20 2 2 16 31 - 61 -30 8
12 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

Забележка: ФК"Земеделец-93" с. Козловец и ФК"Удар" гр. Бяла Черква играят домакинските си срещи в събота. Срещите на ОФК"Локомотив 2" гр. Горна Оряховица, ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново и ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш се провеждат в различен ден от този , на който играе "Основния" отбор. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата  

Класиране от предишни кръгове
Кръг 22 - 02-06-2024 18:00
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 1 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 4 : 0 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 3 ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
ФК"Недан" с.Недан 2 : 0 ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 4 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
Кръг 21 - 26-05-2024 18:00
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 4 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 8 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Бъдеще" с.Бутово 2 : 2 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново 1 : 5 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 0 : 1 ФК"Недан" с.Недан
Кръг 20 - 19-05-2024 18:00
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 9 : 2 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 2 : 1 ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 4 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Недан" с.Недан 2 : 4 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш 2 : 4 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 19 - 12-05-2024 18:00
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 1 : 6 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 3 : 0 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Бъдеще" с.Бутово 3 : 3 ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 0 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново 1 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 18 - 28-04-2024 17:00
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш 2 : 3 ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 5 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 5 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 1 : 2 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 7 : 2 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
Кръг 17 - 21-04-2024 17:00
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново 5 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Недан" с.Недан 0 : 2 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 3 : 2 ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 5 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 1 : 0 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
Кръг 16 - 14-04-2024 17:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 5 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш 2 : 4 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 6 : 1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 1 : 0 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Бъдеще" с.Бутово 3 : 2 ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново
Кръг 15 - 07-04-2024 17:00
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 5 : 1 ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
ФК"Недан" с.Недан 1 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 1 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 4 : 0 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 3 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 14 - 31-03-2024 15:00
ФК"Бъдеще" с.Бутово 1 : 9 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново 5 : 0 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 6 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш 2 : 1 ФК"Недан" с.Недан
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 5 : 2 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 13 - 24-03-2024 15:00
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 2 : 0 ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 1 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 4 : 2 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Недан" с.Недан 1 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 3 : 0 ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
Кръг 12 - 17-03-2024 15:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 3 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Бъдеще" с.Бутово 1 : 2 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново 5 : 2 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш 1 : 0 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 2 : 7 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
Кръг 8 - 02-12-2023 14:00
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 7 : 1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 4 : 0 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш 1 : 2 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Недан" с.Недан 3 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 8 - 01-12-2023 14:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 4 ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново
Кръг 11 - 26-11-2023 14:30
ФК"Бъдеще" с.Бутово 1 : 4 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 0 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш 2 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 4 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново 1 : 0 ФК"Недан" с.Недан
Кръг 10 - 19-11-2023 14:30
ФК"Недан" с.Недан 6 : 3 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 0 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 4 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 0 : 2 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 0 : 0 ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново
Кръг 9 - 12-11-2023 14:30
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 3 : 0 ФК"Недан" с.Недан
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 0 ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 0 : 9 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново 3 : 1 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Бъдеще" с.Бутово 3 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 7 - 22-10-2023 16:00
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново 4 : 2 ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 2 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Бъдеще" с.Бутово 1 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 3 : 0 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
Кръг 7 - 21-10-2023 16:00
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 3 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 6 - 15-10-2023 16:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 1 ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 4 : 1 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш 2 : 3 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 2 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
Кръг 6 - 15-10-2023 15:30
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 2 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 5 - 08-10-2023 16:00
ФК"Недан" с.Недан 2 : 1 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново 3 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 4 : 6 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 3 : 0 ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 1 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 4 - 01-10-2023 16:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 4 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш 1 : 2 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 4 : 5 ФК"Недан" с.Недан
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 0 : 4 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Бъдеще" с.Бутово 4 : 0 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
Кръг 3 - 24-09-2023 17:00
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 1 : 4 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 2 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 4 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 2 : 0 ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново
ФК"Недан" с.Недан 4 : 3 ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
Кръг 2 - 17-09-2023 17:00
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш 1 : 5 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново 4 : 1 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 2 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Бъдеще" с.Бутово 7 : 3 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 1 ФК"Недан" с.Недан
Кръг 1 - 10-09-2023 17:00
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 2 : 1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 3 : 1 ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 2 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Недан" с.Недан 1 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 3 ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново

ФК"Ресен", ФК"Земеделец-Елит" и ФК"Атлетик" играят домакинските си срещи в събота. ФК"Чумерна" играе само като домакин през пролетния сезон в гр. Златарица.  ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.