БФС - Зонален съвет Велико Търново

"Елитна" ОФГ- мъже - Сезон 2017/2018

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Земеделец-93" с. Козловец 18 14 2 2 50 - 20 30 44
2 ФК"Лато" с. Алеково 18 13 1 4 56 - 28 28 40
3 ФК"Левски" гр. Лясковец 18 12 4 2 38 - 14 24 40
4 ФК"Ресен 2012" с. Ресен 18 11 1 6 40 - 22 18 34
5 ФК"Левски 1986" гр. Стражица 18 8 1 9 53 - 40 13 25
6 ФК"Чумерна" гр. Елена 18 7 2 9 37 - 33 4 23
7 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 18 5 3 10 30 - 43 -13 18
8 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 18 4 4 10 27 - 45 -18 16
9 ФК"ВИХЪР" с. Раданово 18 3 5 10 20 - 41 -21 14
10 ФК"Пробив" с. Овча Могила 18 1 1 16 11 - 76 -65 4

Забележка: ФК"Ресен", ФК"Земеделец-93" и ФК"Лозен 2006" играят домакинските си срещи в събота. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.    

Класиране от предишни кръгове
Кръг 18 - 27-05-2018 18:00
ФК"Левски" гр. Лясковец 4 : 0 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Лато" с. Алеково 7 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Чумерна" гр. Елена 3 : 0 ФК"ВИХЪР" с. Раданово
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 10 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 3 : 0 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
Кръг 17 - 20-05-2018 18:00
ФК"ВИХЪР" с. Раданово 2 : 4 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Пробив" с. Овча Могила 2 : 4 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 0 : 2 ФК"Левски" гр. Лясковец
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 1 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
Кръг 16 - 13-05-2018 18:00
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 3 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Левски" гр. Лясковец 3 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Чумерна" гр. Елена 3 : 2 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
ФК"ВИХЪР" с. Раданово 3 : 3 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Лато" с. Алеково 6 : 2 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 15 - 06-05-2018 18:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Пробив" с. Овча Могила 0 : 4 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 1 : 5 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 2 : 4 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 3 : 0 ФК"ВИХЪР" с. Раданово
Кръг 14 - 29-04-2018 17:00
ФК"ВИХЪР" с. Раданово 2 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Лато" с. Алеково 0 : 4 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 3 : 2 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
ФК"Левски" гр. Лясковец 3 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Чумерна" гр. Елена 8 : 1 ФК"Пробив" с. Овча Могила
Кръг 13 - 22-04-2018 17:00
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 2 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 1 : 3 ФК"Лато" с. Алеково
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 3 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Пробив" с. Овча Могила 1 : 3 ФК"ВИХЪР" с. Раданово
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 3 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 12 - 15-04-2018 17:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 3 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"ВИХЪР" с. Раданово 0 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 6 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 3 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 11 - 07-04-2018 17:00
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 6 : 1 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 4 : 0 ФК"ВИХЪР" с. Раданово
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 3 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Левски" гр. Лясковец 2 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Пробив" с. Овча Могила 1 : 0 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
Кръг 10 - 01-04-2018 17:00
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 2 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 4 : 1 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"ВИХЪР" с. Раданово 1 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 0 : 1 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
Кръг 9 - 05-11-2017 14:30
ФК"Пробив" с. Овча Могила 1 : 4 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"ВИХЪР" с. Раданово 2 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 3 : 0 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 0 : 4 ФК"Левски" гр. Лясковец
Кръг 8 - 29-10-2017 14:30
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 1 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 0 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 2 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 0 ФК"ВИХЪР" с. Раданово
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 7 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
Кръг 7 - 22-10-2017 16:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 3 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 1 : 3 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 4 : 1 ФК"ВИХЪР" с. Раданово
ФК"Пробив" с. Овча Могила 2 : 7 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
Кръг 6 - 15-10-2017 16:00
ФК"Левски" гр. Лясковец 3 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 6 : 4 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 2 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"ВИХЪР" с. Раданово 0 : 3 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
ФК"Чумерна" гр. Елена 5 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 5 - 08-10-2017 16:00
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 2 : 1 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 3 : 0 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 1 : 2 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Пробив" с. Овча Могила 1 : 4 ФК"Чумерна" гр. Елена
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 2 ФК"ВИХЪР" с. Раданово
Кръг 4 - 01-10-2017 16:00
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 1 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ВИХЪР" с. Раданово 3 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 2 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лато" с. Алеково 1 : 3 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 0 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
Кръг 3 - 24-09-2017 17:00
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 4 : 0 ФК"ВИХЪР" с. Раданово
ФК"Пробив" с. Овча Могила 1 : 1 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 4 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
ФК"Левски" гр. Лясковец 4 : 3 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 3 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 2 - 17-09-2017 17:00
ФК"ВИХЪР" с. Раданово 1 : 3 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 2 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 3 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 0 : 3 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 1 - 10-09-2017 17:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 3 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Пробив" с. Овча Могила 0 : 5 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Левски" гр. Лясковец 1 : 0 ФК"ВИХЪР" с. Раданово
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 2 : 1 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 2 : 5 ФК"Ресен 2012" с. Ресен

ФК"Ресен", ФК"Земеделец-Елит" и ФК"Атлетик" играят домакинските си срещи в събота. ФК"Чумерна" играе само като домакин през пролетния сезон в гр. Златарица.  ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.