БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 7 - Сезон 2023/2024

  1. Резултати
  2. Предстоящи Мачове
Кръг 3 - 19-09-2023 16:00
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 4 : 0 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 7 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Росица" с.Поликраище 4 : 2 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
ФК"Първомайци" с.Първомайци 6 : 7 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 2 - 17-09-2023 11:00
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО 2 : 1 ФК"Росица" с.Поликраище
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 1 : 12 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 6 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 8 : 2 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"Шемшево" с. Шемшево 0 : 5 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 4 : 7 ФК"Първомайци" с.Първомайци
Кръг 1 - 10-09-2023 11:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 15 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 2 : 5 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 8 : 0 ФК"Росица" с.Поликраище
Кръг 4 - 24-09-2023 11:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
ФК"Шемшево" с. Шемшево - : - ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ФК"Росица" с.Поликраище
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
Кръг 5 - 01-10-2023 11:00
ФК"Левски 1986" гр. Стражица - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - ФК"Шемшево" с. Шемшево
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 6 - 08-10-2023 11:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"Росица" с.Поликраище
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Шемшево" с. Шемшево - : - ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
Кръг 7 - 10-10-2023 15:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"Шемшево" с. Шемшево
ФК"Левски 1986" гр. Стражица - : - ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
Кръг 8 - 15-10-2023 11:00
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО - : - ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
ФК"Левски 1986" гр. Стражица - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
ФК"Шемшево" с. Шемшево - : - ФК"Росица" с.Поликраище
Кръг 9 - 22-10-2023 11:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ - : - ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица - : - ФК"Шемшево" с. Шемшево
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
Кръг 10 - 05-11-2023 11:00
ФК"Шемшево" с. Шемшево - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"Росица" с.Поликраище
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Левски 1986" гр. Стражица - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 11 - 07-11-2023 14:30
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ - : - ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ - : - ФК"Шемшево" с. Шемшево
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 12 - 12-11-2023 11:00
ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Левски 1986" гр. Стражица - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
ФК"Шемшево" с. Шемшево - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - ФК"Росица" с.Поликраище
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА - : - ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 13 - 19-11-2023 11:00
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"Шемшево" с. Шемшево
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"ЛАТО" с. АЛЕКОВО
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец

Забележка: ОФК"Спартак Плевен" гр. Плевен играят всички срещи от първенството само като гости. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.