БФС - Зонален съвет Велико Търново

"Елитна" ОФГ- мъже - Сезон 2023/2024

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 14 12 2 0 54 - 9 45 38
2 ФК"Земеделец-93" с. Козловец 14 11 1 2 45 - 14 31 34
3 ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново 13 9 2 2 33 - 14 19 29
4 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 14 8 2 4 28 - 20 8 26
5 ФК"Недан" с.Недан 14 8 1 5 28 - 26 2 25
6 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 13 5 0 8 17 - 24 -7 15
7 ФК"Бъдеще" с.Бутово 14 4 2 8 26 - 36 -10 14
8 ФК"Удар" гр.Бяла Черква 13 4 1 8 21 - 49 -28 13
9 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 13 3 1 9 27 - 39 -12 10
10 ФК"Левски 1986" гр. Стражица 14 3 0 11 25 - 49 -24 9
11 ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш 14 2 0 12 17 - 41 -24 6
12 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

Забележка: ФК"Земеделец-93" с. Козловец и ФК"Удар" гр. Бяла Черква играят домакинските си срещи в събота. Срещите на ОФК"Локомотив 2" гр. Горна Оряховица, ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново и ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш се провеждат в различен ден от този , на който играе "Основния" отбор. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата  

Класиране от предишни кръгове
Кръг 15 - 07-04-2024 17:00
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 5 : 1 ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
ФК"Недан" с.Недан 1 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 1 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 4 : 0 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 3 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 14 - 31-03-2024 15:00
ФК"Бъдеще" с.Бутово 1 : 9 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 6 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново 5 : 0 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш 2 : 1 ФК"Недан" с.Недан
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 5 : 2 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 13 - 24-03-2024 15:00
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 1 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 2 : 0 ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 4 : 2 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Недан" с.Недан 1 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 3 : 0 ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
Кръг 12 - 17-03-2024 15:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 3 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Бъдеще" с.Бутово 1 : 2 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново 5 : 2 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш 1 : 0 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 2 : 7 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
Кръг 8 - 02-12-2023 14:00
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 7 : 1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 4 : 0 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш 1 : 2 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Недан" с.Недан 3 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 8 - 01-12-2023 14:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 4 ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново
Кръг 11 - 26-11-2023 14:30
ФК"Бъдеще" с.Бутово 1 : 4 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 0 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 4 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш 2 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново 1 : 0 ФК"Недан" с.Недан
Кръг 10 - 19-11-2023 14:30
ФК"Недан" с.Недан 6 : 3 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 0 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 4 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 0 : 2 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 0 : 0 ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново
Кръг 9 - 12-11-2023 14:30
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 3 : 0 ФК"Недан" с.Недан
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 0 ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 0 : 9 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново 3 : 1 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Бъдеще" с.Бутово 3 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 7 - 22-10-2023 16:00
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново 4 : 2 ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 2 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Бъдеще" с.Бутово 1 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 3 : 0 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
Кръг 7 - 21-10-2023 16:00
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 3 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 6 - 15-10-2023 16:00
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 4 : 1 ФК"Недан" с.Недан
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 1 ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш 2 : 3 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 2 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
Кръг 6 - 15-10-2023 15:30
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 2 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 5 - 08-10-2023 16:00
ФК"Недан" с.Недан 2 : 1 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново 3 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 4 : 6 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 3 : 0 ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 1 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 4 - 01-10-2023 16:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 4 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш 1 : 2 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 4 : 5 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Бъдеще" с.Бутово 4 : 0 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 0 : 4 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
Кръг 3 - 24-09-2023 17:00
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 1 : 4 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 2 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 2 : 0 ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 4 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Недан" с.Недан 4 : 3 ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
Кръг 2 - 17-09-2023 17:00
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш 1 : 5 ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново 4 : 1 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 2 ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Бъдеще" с.Бутово 7 : 3 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 1 ФК"Недан" с.Недан
Кръг 1 - 10-09-2023 17:00
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ 3 : 1 ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 2 : 1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол 2 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Недан" с.Недан 1 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 3 ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново
Кръг 16 - 14-04-2024 17:00
Почива - : - ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ - : - ФК"Недан" с.Недан
ФК"Бъдеще" с.Бутово - : - ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА - : - ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш - : - ФК"Земеделец-93" с. Козловец
Кръг 17 - 21-04-2024 17:00
ФК"Удар" гр.Бяла Черква - : - ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
ФК"Земеделец-93" с. Козловец - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Бъдеще" с.Бутово - : - Почива
ФК"Левски 1986" гр. Стражица - : - ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Недан" с.Недан - : - ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 18 - 28-04-2024 17:00
Почива - : - ФК"Недан" с.Недан
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш - : - ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол - : - ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ - : - ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА - : - ФК"Удар" гр.Бяла Черква
Кръг 19 - 12-05-2024 18:00
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Удар" гр.Бяла Черква - : - ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - Почива
ФК"Земеделец-93" с. Козловец - : - ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Бъдеще" с.Бутово - : - ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
ФК"Левски 1986" гр. Стражица - : - ФК"Недан" с.Недан
Кръг 20 - 19-05-2024 18:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА - : - ФК"Бъдеще" с.Бутово
Почива - : - ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Недан" с.Недан - : - ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол - : - ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ - : - ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново
Кръг 21 - 26-05-2024 18:00
ФК"Бъдеще" с.Бутово - : - ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ
ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново - : - ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол
ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш - : - Почива
ФК"Удар" гр.Бяла Черква - : - ФК"Недан" с.Недан
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Земеделец-93" с. Козловец - : - ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 22 - 02-06-2024 18:00
Почива - : - ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"ЛЕВСКИ" гр. ЛЯСКОВЕЦ - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Левски 1986" гр. Стражица - : - ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ОФК"ЛОКОМОТИВ 2" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА - : - ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш
ФК"Недан" с.Недан - : - ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново
ФК"Лозен 1924" гр. Сухиндол - : - ФК"Бъдеще" с.Бутово

Забележка: ФК"Земеделец-93" с. Козловец и ФК"Удар" гр. Бяла Черква играят домакинските си срещи в събота. Срещите на ОФК"Локомотив 2" гр. Горна Оряховица, ФК"Етър ВТ" 3 гр. Велико Търново и ФК"Янтра" 2 гр. Полски Тръмбеш се провеждат в различен ден от този , на който играе "Основния" отбор. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата