БФС - Зонален съвет Велико Търново

Областна Футболна Група - "Север" - Сезон 2019/2020

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Вихър" с. Раданово 0 0 0 0 0 - 0 0 0
2 ФК"Атлетик" гр. Свищов 0 0 0 0 0 - 0 0 0
3 ФК"Стрела" с.Ореш 0 0 0 0 0 - 0 0 0
4 ФК"Светкавица" с.Михалци 0 0 0 0 0 - 0 0 0
5 ФК"Морава" с.Морава 0 0 0 0 0 - 0 0 0
6 ФК"Спортист" с.Върбовка 0 0 0 0 0 - 0 0 0
7 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 0 0 0 0 - 0 0 0
8 ФК"Бъдеще" с.Бутово 0 0 0 0 0 - 0 0 0
9 ФК"Устрем" с.Масларево 0 0 0 0 0 - 0 0 0
10 ФК"Пробив" с. Овча Могила 0 0 0 0 0 - 0 0 0

Забележка: ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.   

Класиране от предишни кръгове
Кръг 1 - 14-09-2019 17:00
ФК"Стрела" с.Ореш - : - ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Устрем" с.Масларево - : - ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Вихър" с. Раданово - : - ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Бъдеще" с.Бутово - : - ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово - : - ФК"Морава" с.Морава
Кръг 2 - 21-09-2019 17:00
ФК"Спортист" с.Върбовка - : - ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Пробив" с. Овча Могила - : - ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Устрем" с.Масларево - : - ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Морава" с.Морава - : - ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Атлетик" гр. Свищов - : - ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
Кръг 3 - 28-09-2019 17:00
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово - : - ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Стрела" с.Ореш - : - ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Вихър" с. Раданово - : - ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Светкавица" с.Михалци - : - ФК"Морава" с.Морава
ФК"Бъдеще" с.Бутово - : - ФК"Устрем" с.Масларево
Кръг 4 - 05-10-2019 16:00
ФК"Атлетик" гр. Свищов - : - ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Спортист" с.Върбовка - : - ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Устрем" с.Масларево - : - ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Пробив" с. Овча Могила - : - ФК"Морава" с.Морава
ФК"Вихър" с. Раданово - : - ФК"Бъдеще" с.Бутово
Кръг 5 - 12-10-2019 16:00
ФК"Бъдеще" с.Бутово - : - ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Морава" с.Морава - : - ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово - : - ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Стрела" с.Ореш - : - ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Светкавица" с.Михалци - : - ФК"Спортист" с.Върбовка
Кръг 6 - 19-10-2019 16:00
ФК"Вихър" с. Раданово - : - ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Пробив" с. Овча Могила - : - ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Бъдеще" с.Бутово - : - ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Спортист" с.Върбовка - : - ФК"Морава" с.Морава
ФК"Устрем" с.Масларево - : - ФК"Светкавица" с.Михалци
Кръг 7 - 02-11-2019 14:30
ФК"Светкавица" с.Михалци - : - ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Морава" с.Морава - : - ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово - : - ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Атлетик" гр. Свищов - : - ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Стрела" с.Ореш - : - ФК"Бъдеще" с.Бутово
Кръг 8 - 09-11-2019 14:30
ФК"Устрем" с.Масларево - : - ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Вихър" с. Раданово - : - ФК"Морава" с.Морава
ФК"Бъдеще" с.Бутово - : - ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово - : - ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Пробив" с. Овча Могила - : - ФК"Спортист" с.Върбовка
Кръг 9 - 16-11-2019 14:30
ФК"Стрела" с.Ореш - : - ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Спортист" с.Върбовка - : - ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Светкавица" с.Михалци - : - ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Морава" с.Морава - : - ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Атлетик" гр. Свищов - : - ФК"Вихър" с. Раданово

Забележка: ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.