БФС - Зонален съвет Велико Търново

Юноши младша възраст - зона В. Търново - Сезон 2021/2022

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 22 20 1 1 106 - 11 95 61
2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 22 19 0 3 86 - 17 69 57
3 ПОФК"Монтана" гр.Монтана 22 15 3 4 116 - 32 84 48
4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 22 15 1 6 68 - 23 45 46
5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 22 10 4 8 35 - 42 -7 34
6 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 22 8 5 9 47 - 42 5 29
7 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 22 8 4 10 56 - 63 -7 28
8 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 22 8 1 13 40 - 77 -37 25
9 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 22 8 1 13 28 - 62 -34 25
10 ФК"Гигант-1947" гр. Белене 22 3 2 17 22 - 88 -66 11
11 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 22 3 2 17 19 - 92 -73 11
12 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 22 3 0 19 27 - 101 -74 9

    

Класиране от предишни кръгове
Кръг 22 - 22-05-2022 16:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 9 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 3 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Гигант-1947" гр. Белене 1 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 21 - 15-05-2022 16:00
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 2 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 7 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 7 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 7 ФК"Гигант-1947" гр. Белене
Кръг 20 - 08-05-2022 16:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Гигант-1947" гр. Белене 1 : 7 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 4 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 11 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 19 - 01-05-2022 16:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 1 ФК"Гигант-1947" гр. Белене
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 1 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 8 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 18 - 21-04-2022 15:00
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 9 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ФК"Гигант-1947" гр. Белене
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 4 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 17 - 17-04-2022 15:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Гигант-1947" гр. Белене 0 : 8 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 7 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 16 - 10-04-2022 15:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 0 ФК"Гигант-1947" гр. Белене
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 5 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 5 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 15 - 03-04-2022 15:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 13 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Гигант-1947" гр. Белене 1 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 14 - 27-03-2022 14:00
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 3 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 7 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ФК"Гигант-1947" гр. Белене
Кръг 13 - 20-03-2022 14:00
ФК"Гигант-1947" гр. Белене 0 : 6 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 3 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 10 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 12 - 13-03-2022 14:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 3 : 1 ФК"Гигант-1947" гр. Белене
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 1 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
Кръг 10 - 28-11-2021 14:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 8 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 4 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Гигант-1947" гр. Белене 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 3 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Кръг 11 - 21-11-2021 14:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 1 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 9 : 0 ФК"Гигант-1947" гр. Белене
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 9 - 07-11-2021 14:00
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 5 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 14 : 0 ФК"Гигант-1947" гр. Белене
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 9 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 4 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 8 - 31-10-2021 14:00
ФК"Гигант-1947" гр. Белене 1 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 5 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 7 - 24-10-2021 14:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 7 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 0 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 10 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"Гигант-1947" гр. Белене 3 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 6 - 17-10-2021 14:00
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 5 : 1 ФК"Гигант-1947" гр. Белене
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 10 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 5 - 10-10-2021 14:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 6 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 6 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"Гигант-1947" гр. Белене 0 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 4 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 2 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 4 - 03-10-2021 14:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 3 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 1 ФК"Гигант-1947" гр. Белене
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 3 - 26-09-2021 14:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 5 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Гигант-1947" гр. Белене 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 16 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 7 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 2 - 19-09-2021 14:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 6 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 8 : 0 ФК"Гигант-1947" гр. Белене
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 6 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 1 - 12-09-2021 14:00
ФК"Гигант-1947" гр. Белене 2 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 1 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 8 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица