БФС - Зонален съвет Велико Търново

Юноши младша възраст - зона В. Търново - Сезон 2021/2022

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 6 6 0 0 28 - 2 26 18
2 ПОФК"Монтана" гр.Монтана 6 4 1 1 33 - 10 23 13
3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 5 4 0 1 21 - 3 18 12
4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 6 4 0 2 12 - 7 5 12
5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 3 0 2 7 - 13 -6 9
6 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 2 1 2 13 - 12 1 7
7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 2 0 2 11 - 5 6 6
8 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 1 2 1 10 - 13 -3 5
9 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 1 1 3 8 - 12 -4 4
10 ФК"Гигант-1947" гр. Белене 6 1 1 4 4 - 19 -15 4
11 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 6 1 0 5 11 - 25 -14 3
12 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 6 0 0 6 4 - 41 -37 0

    

Класиране от предишни кръгове
Кръг 6 - 17-10-2021 14:00
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 5 : 1 ФК"Гигант-1947" гр. Белене
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 10 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 5 - 10-10-2021 14:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 6 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 6 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Гигант-1947" гр. Белене 0 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 4 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 2 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 4 - 03-10-2021 14:00
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 3 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 1 ФК"Гигант-1947" гр. Белене
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 3 - 26-09-2021 14:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 5 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Гигант-1947" гр. Белене 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 16 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 7 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 2 - 19-09-2021 14:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 6 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 8 : 0 ФК"Гигант-1947" гр. Белене
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 6 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 1 - 12-09-2021 14:00
ФК"Гигант-1947" гр. Белене 2 : 2 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 1 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 8 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 7 - 24-10-2021 14:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Гигант-1947" гр. Белене - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 8 - 31-10-2021 14:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Гигант-1947" гр. Белене - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ПОФК"Монтана" гр.Монтана - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 9 - 07-11-2021 14:00
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"Гигант-1947" гр. Белене
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ПОФК"Монтана" гр.Монтана
Кръг 10 - 14-11-2021 14:00
ПОФК"Монтана" гр.Монтана - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Гигант-1947" гр. Белене - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 11 - 21-11-2021 14:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"Гигант-1947" гр. Белене