БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 9 - Сезон 2021/2022

  1. Резултати
  2. Предстоящи Мачове
Кръг 22 - 26-05-2022 18:00
ФК"Левски" гр. Лясковец 1 : 5 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Лато" с. Алеково 6 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 21 - 19-05-2022 18:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 3 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 5 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 20 - 12-05-2022 18:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 8 : 0 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 4 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 5 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 19 - 05-05-2022 18:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 3 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Боруна" с. Царева ливада 0 : 8 ФК"Лато" с. Алеково
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Левски" гр. Лясковец 3 : 9 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 18 - 28-04-2022 17:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 1 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 5 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Лато" с. Алеково 12 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 8 : 1 ФК"Боруна" с. Царева ливада
Кръг 17 - 21-04-2022 17:00
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 12 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Боруна" с. Царева ливада 0 : 6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 16 - 14-04-2022 17:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 8 : 1 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 4 ФК"Лато" с. Алеково
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 9 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 0 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 13 : 3 ФК"Левски" гр. Лясковец
Кръг 15 - 07-04-2022 17:00
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 0 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 14 - 31-03-2022 15:00
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 7 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 1 ФК"Лато" с. Алеково
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 3 ФК"Боруна" с. Царева ливада
Кръг 13 - 24-03-2022 15:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 3 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Боруна" с. Царева ливада 1 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Левски" гр. Лясковец 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Лато" с. Алеково 10 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 12 - 17-03-2022 15:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 3 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 6 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 2 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 9 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 1 ФК"Боруна" с. Царева ливада
Кръг 11 - 25-11-2021 14:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 7 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Боруна" с. Царева ливада 2 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 4 : 2 ФК"Левски" гр. Лясковец
Кръг 10 - 18-11-2021 14:30
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 1 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Левски" гр. Лясковец 6 : 2 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 9 - 11-11-2021 14:30
ФК"Левски" гр. Лясковец 3 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Боруна" с. Царева ливада 0 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 5 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 8 - 04-11-2021 14:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 9 : 1 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Лато" с. Алеково 6 : 0 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 5 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
Кръг 7 - 28-10-2021 15:00
ФК"Боруна" с. Царева ливада 0 : 10 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 11 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 11 ФК"Лато" с. Алеково
Кръг 6 - 21-10-2021 15:00
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 9 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Лато" с. Алеково 5 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 0 ФК"Боруна" с. Царева ливада
Кръг 5 - 14-10-2021 15:00
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 3 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Левски" гр. Лясковец 2 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Боруна" с. Царева ливада 0 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 4 - 07-10-2021 15:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 9 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 1 : 0 ФК"Лато" с. Алеково
Кръг 3 - 30-09-2021 16:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Боруна" с. Царева ливада 0 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 15 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Лато" с. Алеково 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 2 - 23-09-2021 16:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 3 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 3 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 11 : 0 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 2 ФК"Левски" гр. Лясковец
Кръг 1 - 16-09-2021 16:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 10 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Боруна" с. Царева ливада 0 : 5 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Левски" гр. Лясковец 1 : 7 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО

 ФК"Локомотив 1927" гр. Дряново се отказва от участие в първенството на  Футбол 9.