БФС - Зонален съвет Велико Търново

Деца - подзона В. Търново - Сезон 2017/2018

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 26 24 2 0 223 - 7 216 74
2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 26 21 2 3 98 - 27 71 65
3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 26 18 0 8 105 - 51 54 54
4 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 26 17 2 7 114 - 54 60 53
5 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 26 15 4 7 85 - 48 37 49
6 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 26 14 2 10 82 - 67 15 44
7 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 26 13 1 12 73 - 49 24 40
8 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 26 11 1 14 49 - 75 -26 34
9 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 26 10 3 13 66 - 89 -23 33
10 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 26 10 2 14 56 - 82 -26 32
11 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 26 8 3 15 42 - 89 -47 27
12 ФК"Локомотив" гр. Дряново 26 5 2 19 45 - 122 -77 17
13 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 26 4 0 22 29 - 150 -121 12
14 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
15 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
16 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
17 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 26 0 0 26 7 - 164 -157 0

ФК"Чардафон 1919" гр. Габрово няма да участват с възраст деца в първенство 2017-2018 г. Футболните клубове, участващи с една възрастова група започват срещите си в 10:30/15:00 ч. 

Класиране от предишни кръгове
Кръг 34 - 02-06-2018 11:30
ФК"Локомотив" гр. Дряново 7 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 7 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 8 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 22 - 29-05-2018 15:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 3 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 4 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 5 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 8 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 7 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 4 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 33 - 26-05-2018 11:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 6 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 0 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 1 : 4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 32 - 19-05-2018 11:30
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 2 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 5 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 13 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 4 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 31 - 15-05-2018 14:30
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 6 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 4 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 6 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 4 : 1 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 5 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
Кръг 30 - 12-05-2018 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 1 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 3 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"Локомотив" гр. Дряново 0 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 29 - 05-05-2018 11:30
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 6 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 5 : 2 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 8 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 0 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 28 - 28-04-2018 11:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 3 : 3 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Локомотив" гр. Дряново 3 : 3 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 27 - 21-04-2018 11:30
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 8 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 8 : 5 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 2 : 1 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
Кръг 26 - 17-04-2018 14:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 8 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 2 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 5 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Локомотив" гр. Дряново 0 : 6 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 10 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 25 - 14-04-2018 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 11 : 0 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 3 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 24 - 07-04-2018 11:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 1 : 8 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"Локомотив" гр. Дряново 0 : 4 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 5 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 23 - 31-03-2018 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 4 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 5 : 0 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 5 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
Кръг 21 - 21-03-2018 14:00
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 5 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 10 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 3 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 6 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Локомотив" гр. Дряново 2 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 20 - 17-03-2018 11:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 13 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 5 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 8 : 5 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 4 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 3 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 19 - 10-03-2018 11:30
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 4 : 1 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 12 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 18 - 03-03-2018 11:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 8 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 5 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 7 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 3 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 17 - 09-12-2017 11:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 2 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 1 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 16 - 02-12-2017 11:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 7 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 9 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"Локомотив" гр. Дряново 3 : 5 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 15 - 25-11-2017 11:30
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 10 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 1 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 14 - 18-11-2017 11:30
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 8 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 14 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 6 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 2 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Локомотив" гр. Дряново 0 : 10 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 13 - 11-11-2017 11:30
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 4 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 4 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 1 ФК"Локомотив" гр. Дряново
Кръг 12 - 04-11-2017 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 10 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 7 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 6 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 6 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 5 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 11 - 01-11-2017 11:30
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 8 : 0 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 0 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 5 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 1 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
Кръг 10 - 28-10-2017 11:30
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 5 : 3 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 6 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"Локомотив" гр. Дряново 1 : 7 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 9 - 21-10-2017 11:30
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 6 : 0 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 4 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 7 : 1 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 14 : 0 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
Кръг 8 - 18-10-2017 14:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Локомотив" гр. Дряново 0 : 9 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 6 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 3 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 7 - 14-10-2017 11:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 2 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 9 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 0 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 8 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
Кръг 6 - 07-10-2017 11:30
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 6 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 6 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 3 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Локомотив" гр. Дряново 1 : 7 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 4 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 5 - 30-09-2017 11:30
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 6 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 6 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 4 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 3 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
Кръг 4 - 23-09-2017 11:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 0 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 7 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 24 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 1 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
Кръг 3 - 16-09-2017 11:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 6 : 0 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 18 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 2 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 7 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Локомотив" гр. Дряново 3 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 2 - 13-09-2017 14:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 4 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 6 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ 0 : 8 ФК"Спартак 1919" гр. Плевен
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 7 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 1 - 09-09-2017 11:30
ФК"Локомотив" гр. Дряново 3 : 2 ФК"ГИГАНТ -94" гр.БЕЛЕНЕ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 4 : 7 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Спартак 1919" гр. Плевен 13 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 5 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 2 : 3 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО

ФК"Чардафон 1919" гр. Габрово няма да участват с възраст деца в първенство 2017-2018 г. Футболните клубове, участващи с една възрастова група започват срещите си в 10:30/15:00 ч.