БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 9 - Сезон 2021/2022

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 2 0 0 18 - 1 17 6
2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 2 0 0 14 - 3 11 6
3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 1 0 0 2 - 1 1 3
4 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 1 0 1 2 - 10 -8 3
5 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 2 1 0 1 5 - 2 3 3
6 ФК"Лато" с. Алеково 1 1 0 0 3 - 1 2 3
7 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 1 0 1 5 - 4 1 3
8 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 0 0 0 0 - 0 0 0
9 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 1 0 0 1 3 - 4 -1 0
10 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 0 0 1 1 - 3 -2 0
11 ФК"Левски" гр. Лясковец 2 0 0 2 3 - 11 -8 0
12 ФК"Боруна" с. Царева ливада 2 0 0 2 0 - 16 -16 0

 ФК"Локомотив 1927" гр. Дряново се отказва от участие в първенството на  Футбол 9.    

Класиране от предишни кръгове
Кръг 2 - 23-09-2021 16:00
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 3 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 11 : 0 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 2 ФК"Левски" гр. Лясковец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 3 ФК"Лато" с. Алеково
Кръг 1 - 16-09-2021 16:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 10 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Левски" гр. Лясковец 1 : 7 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Боруна" с. Царева ливада 0 : 5 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 3 - 30-09-2021 16:00
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Боруна" с. Царева ливада - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Лато" с. Алеково - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Левски" гр. Лясковец - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 4 - 07-10-2021 15:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ФК"Боруна" с. Царева ливада
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - ФК"Лато" с. Алеково
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 5 - 14-10-2021 15:00
ФК"Лато" с. Алеково - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Левски" гр. Лясковец - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Боруна" с. Царева ливада - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 6 - 21-10-2021 15:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Лато" с. Алеково - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 7 - 28-10-2021 15:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Левски" гр. Лясковец - : - ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Боруна" с. Царева ливада - : - ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 8 - 04-11-2021 14:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Лато" с. Алеково - : - ФК"Боруна" с. Царева ливада
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"Левски" гр. Лясковец
Кръг 9 - 11-11-2021 14:30
ФК"Левски" гр. Лясковец - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Боруна" с. Царева ливада - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ФК"Лато" с. Алеково
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 10 - 18-11-2021 14:30
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Лато" с. Алеково - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Левски" гр. Лясковец - : - ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 11 - 25-11-2021 14:30
ФК"Боруна" с. Царева ливада - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ФК"Левски" гр. Лясковец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"Лато" с. Алеково