БФС - Зонален съвет Велико Търново

Трета Лига - Северозападна 2022/2023

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 30 25 1 4 89 - 29 60 76
2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 30 23 3 4 90 - 21 69 72
3 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 30 21 3 6 63 - 25 38 66
4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 30 20 3 7 64 - 27 37 63
5 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 29 16 4 9 54 - 48 6 52
6 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 30 16 3 11 65 - 30 35 51
7 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 30 13 4 13 64 - 44 20 43
8 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 30 11 6 13 47 - 46 1 39
9 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 30 10 3 17 36 - 54 -18 33
10 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 30 9 6 15 41 - 64 -23 33
11 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 30 11 0 19 35 - 74 -39 33
12 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 30 9 4 17 41 - 76 -35 31
13 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 29 9 1 19 30 - 66 -36 28
14 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 30 7 4 19 38 - 69 -31 25
15 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 30 6 5 19 33 - 72 -39 23
16 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 30 5 6 19 23 - 68 -45 21

Забележка: С решение на Зонален съвет на БФС гр. Велико Търново от 28.07.2022 г. , изпада 1/един/ отбор за сезон 2022/2023 г.  на териториален принцип в съответната областна група. Срещите на "Втория отбор" не може да се провеждат в същия ден, на който е срещата на "Основния отбор"- чл.8, т.4. от Наредба за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС за сезон 2022/2023 г. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата

Класиране от предишни кръгове
Кръг 30 - 03-06-2023 18:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 6 : 2 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 4 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 1 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 4 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 3 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 4 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 3 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 29 - 28-05-2023 18:00
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 0 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 29 - 27-05-2023 18:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 2 : 3 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 3 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 21 - 24-05-2023 18:30
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 28 - 21-05-2023 17:00
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
Кръг 28 - 20-05-2023 18:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 4 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 1 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 4 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 3 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 5 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 27 - 14-05-2023 18:00
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 1 : 3 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 27 - 13-05-2023 18:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 4 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 2 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 27 - 13-05-2023 16:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 26 - 06-05-2023 18:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 1 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 2 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 5 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
Кръг 26 - 05-05-2023 18:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 25 - 30-04-2023 17:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 25 - 29-04-2023 17:00
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 3 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 1 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 4 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 4 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 24 - 23-04-2023 17:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 24 - 22-04-2023 17:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 3 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 2 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 1 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 3 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 23 - 17-04-2023 17:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 23 - 14-04-2023 17:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 2 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 2 : 1 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 22 - 09-04-2023 17:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 4 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 2 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 22 - 08-04-2023 17:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 6 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 2 : 2 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 4 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 21 - 31-03-2023 17:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 1 : 6 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 1 : 4 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 5 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 20 - 25-03-2023 14:30
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 4 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 1 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 19 - 19-03-2023 16:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 19 - 18-03-2023 14:30
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 0 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 3 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 6 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 5 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 18 - 13-03-2023 14:30
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 18 - 11-03-2023 14:30
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 0 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 2 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 5 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 5 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 17 - 04-03-2023 14:30
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 0 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 4 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 8 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 16 - 26-02-2023 14:30
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 1 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 16 - 25-02-2023 14:30
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 4 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 2 : 6 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 15 - 12-11-2022 14:30
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 4 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 1 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 1 : 6 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 0 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 2 : 3 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 14 - 06-11-2022 14:30
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 2 : 1 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 14 - 05-11-2022 14:30
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 7 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 1 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 4 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 13 - 29-10-2022 16:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 6 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 2 : 4 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 3 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 2 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 5 - 26-10-2022 16:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 12 - 22-10-2022 16:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 4 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 4 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 2 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 2 : 2 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 12 - 22-10-2022 15:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 12 - 22-10-2022 14:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 11 - 16-10-2022 16:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 11 - 15-10-2022 16:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 0 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 4 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 1 : 5 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 10 - 09-10-2022 16:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 10 - 08-10-2022 16:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 1 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 4 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 4 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 9 - 03-10-2022 16:00
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 2 : 1 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 9 - 30-09-2022 17:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 3 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 5 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
Кръг 8 - 25-09-2022 17:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 8 - 24-09-2022 17:00
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 1 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 6 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 2 : 1 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 4 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 7 - 18-09-2022 17:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 5 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 7 - 17-09-2022 17:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 3 : 1 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 6 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 0 : 2 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 3 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 6 - 10-09-2022 19:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 6 - 10-09-2022 17:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 2 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 2 : 4 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 0 : 1 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 4 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 5 - 03-09-2022 17:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 3 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 2 : 3 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 0 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 1 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 4 - 27-08-2022 18:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 5 : 1 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 2 : 3 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 4 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 3 - 20-08-2022 18:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 10 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 4 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА 3 : 1 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 5 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 3 - 19-08-2022 18:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 2 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 2 - 13-08-2022 18:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 0 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 2 : 4 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА 2 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 0 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 5 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 2 - 12-08-2022 18:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 1 - 07-08-2022 18:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 1 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 1 - 06-08-2022 18:00
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 4 : 0 ФК"БОРУНА-ЦАРЕВА ЛИВАДА" с. ЦАРЕВА ЛИВАДА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 1 ФК"ЮВЕНТУС" с.МАЛЧИКА
Кръг 1 - 05-08-2022 18:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 5 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ

Забележка: С решение на Зонален съвет на БФС гр. Велико Търново от 28.07.2022 г. , изпада 1/един/ отбор за сезон 2022/2023 г.  на териториален принцип в съответната областна група. Срещите на "Втория отбор" не може да се провеждат в същия ден, на който е срещата на "Основния отбор"- чл.8, т.4. от Наредба за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС за сезон 2022/2023 г. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата