БФС - Зонален съвет Велико Търново

Областна Футболна Група - "Юг" - Сезон 2017/2018

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Спортист" с.Козаревец 2 2 0 0 7 - 3 4 6
2 ФК"Янтра" с.Драганово 2 1 1 0 3 - 1 2 4
3 ФК"Владислав" с.Джулюница 2 1 0 1 8 - 3 5 3
4 ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица 1 1 0 0 2 - 0 2 3
5 Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 1 0 0 9 - 0 9 3
6 ФК"Първомайци" с.Първомайци 2 1 0 1 3 - 3 0 3
7 ФК"Юнак" с.Мерданя 2 1 0 1 2 - 3 -1 3
8 ФК"Рудановски" с.Константин 2 1 0 1 3 - 7 -4 3
9 ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял 2 0 1 1 1 - 3 -2 1
10 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
11 ФК"Росица" с.Поликраище 2 0 0 2 1 - 4 -3 0
12 ФК"Победа" с.Кесарево 2 0 0 2 1 - 13 -12 0

Забележка: ФК"Първомайци", ФК"Янтра" с. Драганово и ФК"Рудановски" играят домакинските си срещи в неделя. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.   

Класиране от предишни кръгове
Кръг 2 - 16-09-2017 17:00
ФК"Спортист" с.Козаревец 3 : 2 ФК"Владислав" с.Джулюница
ФК"Росица" с.Поликраище 1 : 3 ФК"Първомайци" с.Първомайци
Фк"Ботев" гр. Дебелец 9 : 0 ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Янтра" с.Драганово 3 : 1 ФК"Юнак" с.Мерданя
ФК"Рудановски" с.Константин 3 : 1 ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
Кръг 1 - 09-09-2017 17:00
ФК"Победа" с.Кесарево 1 : 4 ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Първомайци" с.Първомайци 0 : 2 ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица
ФК"Владислав" с.Джулюница 6 : 0 ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял 0 : 0 ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"Юнак" с.Мерданя 1 : 0 ФК"Росица" с.Поликраище
Кръг 3 - 23-09-2017 17:00
ФК"Победа" с.Кесарево - : - Почива
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"Владислав" с.Джулюница - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица - : - ФК"Росица" с.Поликраище
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Юнак" с.Мерданя - : - ФК"Рудановски" с.Константин
Кръг 4 - 30-09-2017 17:00
ФК"Рудановски" с.Константин - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - ФК"Юнак" с.Мерданя
Почива - : - ФК"Росица" с.Поликраище
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
ФК"Победа" с.Кесарево - : - ФК"Владислав" с.Джулюница
ФК"Янтра" с.Драганово - : - ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица
Кръг 5 - 07-10-2017 16:00
ФК"Владислав" с.Джулюница - : - Почива
ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица - : - ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял - : - ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"Юнак" с.Мерданя - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
Кръг 6 - 14-10-2017 16:00
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
Почива - : - ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"Победа" с.Кесарево - : - ФК"Юнак" с.Мерданя
ФК"Рудановски" с.Константин - : - ФК"Росица" с.Поликраище
ФК"Владислав" с.Джулюница - : - ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
Кръг 7 - 21-10-2017 16:00
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял - : - Почива
ФК"Янтра" с.Драганово - : - ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Юнак" с.Мерданя - : - ФК"Владислав" с.Джулюница
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
Кръг 8 - 28-10-2017 14:30
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Росица" с.Поликраище
ФК"Победа" с.Кесарево - : - ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица
Почива - : - ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Владислав" с.Джулюница - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял - : - ФК"Юнак" с.Мерданя
Кръг 9 - 04-11-2017 14:30
ФК"Юнак" с.Мерданя - : - Почива
ФК"Янтра" с.Драганово - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
ФК"Рудановски" с.Константин - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица - : - ФК"Владислав" с.Джулюница
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ФК"Победа" с.Кесарево
Кръг 10 - 11-11-2017 14:30
ФК"Победа" с.Кесарево - : - ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"Владислав" с.Джулюница - : - ФК"Росица" с.Поликраище
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял - : - ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица
Почива - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Юнак" с.Мерданя - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Рудановски" с.Константин
Кръг 11 - 18-11-2017 14:30
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - Почива
ФК"Рудановски" с.Константин - : - ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица - : - ФК"Юнак" с.Мерданя
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
ФК"Янтра" с.Драганово - : - ФК"Владислав" с.Джулюница

Областна Футболна Група - "Юг" 2015/2016

 ФК"Първомайци" с.Първомайци, ФК"Янтра" с. Драганово и ФК"Рудановски" с. Константин играят домакинските си срещи в неделя. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. Отбора на ФК"Вихър" с. Добри Дял участник в Областна група "Юг" се изважда от състава на групата на основание чл.24, ал.2, буква "в" от Наредба за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС за сезон 2015/2016 година. Резултати на отбора получени от срещите се анулират.