БФС - Зонален съвет Велико Търново

Областна Футболна Група - "Юг" - Сезон 2019/2020

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 0 0 0 0 - 0 0 0
2 ФК"Спортист" с.Козаревец 0 0 0 0 0 - 0 0 0
3 ФК"Янтра" с.Драганово 0 0 0 0 0 - 0 0 0
4 ФК"Рудановски" с.Константин 0 0 0 0 0 - 0 0 0
5 ФК"Първомайци" с.Първомайци 0 0 0 0 0 - 0 0 0
6 ФК"Владислав" с.Джулюница 0 0 0 0 0 - 0 0 0
7 ФК"Росица" с.Поликраище 0 0 0 0 0 - 0 0 0
8 ФК"Юнак" с.Мерданя 0 0 0 0 0 - 0 0 0
9 ФК"Победа" с.Кесарево 0 0 0 0 0 - 0 0 0
10 ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял 0 0 0 0 0 - 0 0 0
11 ФК"Ботев" с. Горско Ново Село 0 0 0 0 0 - 0 0 0
12 ФК"Олимпиакос" с. Никюп 0 0 0 0 0 - 0 0 0

Забележка: ФК"Първомайци, ФК"Янтра" с. Драганово, ФК"Вихър" с. Добри Дял и ФК"Росица"с. Поликрайще играят домакинските си срещи в неделя. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.     

Класиране от предишни кръгове
Кръг 1 - 07-09-2019 17:00
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
ФК"Юнак" с.Мерданя - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Ботев" с. Горско Ново Село - : - ФК"Олимпиакос" с. Никюп
ФК"Янтра" с.Драганово - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
ФК"Владислав" с.Джулюница - : - ФК"Победа" с.Кесарево
Кръг 2 - 14-09-2019 17:00
ФК"Победа" с.Кесарево - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - ФК"Владислав" с.Джулюница
ФК"Рудановски" с.Константин - : - ФК"Олимпиакос" с. Никюп
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял - : - ФК"Ботев" с. Горско Ново Село
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ФК"Юнак" с.Мерданя
Кръг 3 - 21-09-2019 17:00
ФК"Ботев" с. Горско Ново Село - : - ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Юнак" с.Мерданя - : - ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Янтра" с.Драганово - : - ФК"Росица" с.Поликраище
ФК"Олимпиакос" с. Никюп - : - ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
ФК"Владислав" с.Джулюница - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
Кръг 4 - 28-09-2019 17:00
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - ФК"Ботев" с. Горско Ново Село
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Рудановски" с.Константин - : - ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ФК"Владислав" с.Джулюница
ФК"Победа" с.Кесарево - : - ФК"Олимпиакос" с. Никюп
ФК"Юнак" с.Мерданя - : - ФК"Янтра" с.Драганово
Кръг 5 - 05-10-2019 16:00
ФК"Янтра" с.Драганово - : - ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Олимпиакос" с. Никюп - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
ФК"Владислав" с.Джулюница - : - ФК"Юнак" с.Мерданя
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял - : - ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - ФК"Росица" с.Поликраище
ФК"Ботев" с. Горско Ново Село - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
Кръг 6 - 12-10-2019 16:00
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Олимпиакос" с. Никюп
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ФК"Ботев" с. Горско Ново Село
ФК"Рудановски" с.Константин - : - ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Юнак" с.Мерданя - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
ФК"Янтра" с.Драганово - : - ФК"Владислав" с.Джулюница
Кръг 7 - 19-10-2019 16:00
ФК"Владислав" с.Джулюница - : - ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"Победа" с.Кесарево - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
ФК"Ботев" с. Горско Ново Село - : - ФК"Юнак" с.Мерданя
ФК"Олимпиакос" с. Никюп - : - ФК"Росица" с.Поликраище
Кръг 8 - 02-11-2019 14:30
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
ФК"Юнак" с.Мерданя - : - ФК"Олимпиакос" с. Никюп
ФК"Рудановски" с.Константин - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
ФК"Янтра" с.Драганово - : - ФК"Ботев" с. Горско Ново Село
ФК"Владислав" с.Джулюница - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Победа" с.Кесарево
Кръг 9 - 09-11-2019 14:30
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Победа" с.Кесарево - : - ФК"Росица" с.Поликраище
ФК"Ботев" с. Горско Ново Село - : - ФК"Владислав" с.Джулюница
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Олимпиакос" с. Никюп - : - ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял - : - ФК"Юнак" с.Мерданя
Кръг 10 - 16-11-2019 14:30
ФК"Юнак" с.Мерданя - : - ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Янтра" с.Драганово - : - ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
ФК"Рудановски" с.Константин - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Владислав" с.Джулюница - : - ФК"Олимпиакос" с. Никюп
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - ФК"Ботев" с. Горско Ново Село
Кръг 11 - 23-11-2019 14:30
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - ФК"Юнак" с.Мерданя
ФК"Ботев" с. Горско Ново Село - : - ФК"Рудановски" с.Константин
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Росица" с.Поликраище
ФК"Олимпиакос" с. Никюп - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял - : - ФК"Владислав" с.Джулюница
ФК"Победа" с.Кесарево - : - ФК"Янтра" с.Драганово

Областна Футболна Група - "Юг" 2015/2016

 ФК"Първомайци" с.Първомайци, ФК"Янтра" с. Драганово и ФК"Рудановски" с. Константин играят домакинските си срещи в неделя. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. Отбора на ФК"Вихър" с. Добри Дял участник в Областна група "Юг" се изважда от състава на групата на основание чл.24, ал.2, буква "в" от Наредба за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС за сезон 2015/2016 година. Резултати на отбора получени от срещите се анулират.