БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 7 - Сезон 2018/2019

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 7 7 0 0 33 - 2 31 21
2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 7 6 1 0 46 - 2 44 19
3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 6 0 1 52 - 9 43 18
4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 7 5 0 2 38 - 9 29 15
5 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 8 5 0 3 35 - 14 21 15
6 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 7 4 2 1 50 - 5 45 14
7 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 7 4 1 2 25 - 10 15 13
8 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 6 4 0 2 13 - 6 7 12
9 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 9 3 2 4 19 - 29 -10 11
10 ФК"СПАРТА"с.Самоводене 6 2 1 3 19 - 13 6 7
11 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 8 1 4 3 16 - 20 -4 7
12 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 8 2 0 6 12 - 24 -12 6
13 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 7 1 1 5 13 - 52 -39 4
14 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 7 0 2 5 6 - 21 -15 2
15 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
16 почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
17 Фк"Ботев" гр. Дебелец 6 0 0 6 0 - 68 -68 0
18 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 7 0 0 7 1 - 94 -93 0

Забелжка: ФК"Етър ВТ" гр. Велико Търново играе домакинските си срещи в събота. ОФК"Трявна" гр. Трявна няма да участват с възраст футбол 7.Футболните клубове с една възрастова група започват срещите си в 10:30 ч. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.

Класиране от предишни кръгове
Кръг 9 - 21-10-2018 11:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 1 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 2 : 0 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 21 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 8 - 14-10-2018 11:30
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 14 ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 8 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 2 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 2 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 7 - 07-10-2018 11:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 1 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 5 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 11 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 14 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 3 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 6 - 02-10-2018 15:00
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 0 : 2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 10 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 19 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 18 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 6 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 5 - 30-09-2018 11:30
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 0 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 0 ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 18 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 8 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 11 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 7 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
Кръг 4 - 23-09-2018 11:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 14 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 1 : 4 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 2 : 2 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 3 - 16-09-2018 11:30
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 2 : 6 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 1 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 6 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
Кръг 2 - 12-09-2018 16:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 1 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 1 : 1 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 13 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 1 - 09-09-2018 11:30
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 17 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 0 : 6 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 7 : 0 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 3 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 9 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
Кръг 10 - 28-10-2018 11:30
Почива - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 11 - 30-10-2018 14:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - Почива
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"СПАРТА"с.Самоводене - : - ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 12 - 04-11-2018 11:30
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Почива - : - ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО - : - ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
Кръг 13 - 06-11-2018 14:00
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СПАРТА"с.Самоводене - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - Почива
Кръг 14 - 11-11-2018 11:30
Почива - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО - : - ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 15 - 18-11-2018 11:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - Почива
ФК"СПАРТА"с.Самоводене - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
Кръг 16 - 25-11-2018 11:30
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица - : - ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Почива - : - ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ФК"СПАРТА"с.Самоводене
Кръг 17 - 02-12-2018 11:30
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"СПАРТА"с.Самоводене - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - Почива
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица

Забелжка: ФК"Етър ВТ" гр. Велико Търново играе домакинските си срещи в събота. ОФК"Трявна" гр. Трявна няма да участват с възраст футбол 7.Футболните клубове с една възрастова група започват срещите си в 10:30 ч. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.