БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 7 - Сезон 2021/2022

  1. Резултати
  2. Предстоящи Мачове
Кръг 15 - 28-11-2021 10:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 0 ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 14 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 13 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 7 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 2 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Боруна" с. Царева ливада 0 : 8 ФК"Лато" с. Алеково
Кръг 14 - 14-11-2021 10:30
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Дан Колов" с. Сенник 1 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 16 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 4 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Лато" с. Алеково 8 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 3 : 2 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"Левски" гр. Лясковец 1 : 11 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 13 - 07-11-2021 10:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 3 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Боруна" с. Царева ливада 1 : 11 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 7 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Левски" гр. Лясковец 3 : 10 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 10 ФК"Лато" с. Алеково
Кръг 12 - 31-10-2021 10:30
ФК"Дан Колов" с. Сенник 5 : 4 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 6 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 7 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 5 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Фк"Ботев" гр. Дебелец 7 : 2 ФК"Левски" гр. Лясковец
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 9 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 11 - 26-10-2021 15:00
ФК"Боруна" с. Царева ливада 3 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 6 ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"Левски" гр. Лясковец 1 : 11 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 10 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 4 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 10 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 2 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 10 - 24-10-2021 10:30
ФК"Лато" с. Алеково 8 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 12 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 1 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 4 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 2 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 7 : 3 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Дан Колов" с. Сенник 3 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 9 - 17-10-2021 10:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 8 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Левски" гр. Лясковец 1 : 7 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 9 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 7 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 5 : 0 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"Боруна" с. Царева ливада 0 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 4 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 8 - 12-10-2021 15:00
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 13 : 2 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 3 : 1 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"Дан Колов" с. Сенник 0 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 2 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 10 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 7 - 10-10-2021 10:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 6 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Лато" с. Алеково 5 : 0 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 8 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 7 ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 7 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 4 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 2 : 1 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 6 - 03-10-2021 10:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 2 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 8 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 6 : 5 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 5 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Дан Колов" с. Сенник 0 : 2 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Боруна" с. Царева ливада 6 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 5 - 28-09-2021 16:00
ФК"Левски" гр. Лясковец 2 : 10 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 4 : 2 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Фк"Ботев" гр. Дебелец 2 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 9 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 8 : 1 ФК"Дан Колов" с. Сенник
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Лато" с. Алеково 1 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 4 - 26-09-2021 10:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 2 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 12 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 6 : 3 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 8 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Дан Колов" с. Сенник 0 : 3 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Боруна" с. Царева ливада 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 7 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 3 - 19-09-2021 10:30
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 8 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Лато" с. Алеково 9 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 10 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 8 : 1 ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"Левски" гр. Лясковец 2 : 5 ФК"Боруна" с. Царева ливада
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 5 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 0 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Кръг 2 - 14-09-2021 16:00
ФК"Дан Колов" с. Сенник 0 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Боруна" с. Царева ливада 1 : 3 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 4 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 4 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 2 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 11 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 2 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 1 - 12-09-2021 10:30
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 2 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Левски" гр. Лясковец 3 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 9 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Фк"Ботев" гр. Дебелец 8 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Дан Колов" с. Сенник 1 : 8 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 1 ФК"Боруна" с. Царева ливада

ФК"Етър Велико Търново" гр. Велико Търново играе домакинските си срещи в събота на стадиона в с.Шемшево.