БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 7 - Сезон 2018/2019

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 23 22 0 1 158 - 20 138 66
2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 24 19 1 4 137 - 30 107 58
3 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 23 17 2 4 132 - 19 113 53
4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 22 17 2 3 98 - 16 82 53
5 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 22 15 3 4 117 - 25 92 48
6 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 25 15 2 8 114 - 52 62 47
7 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 23 12 3 8 87 - 46 41 39
8 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 23 12 3 8 48 - 36 12 39
9 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 23 7 7 9 50 - 58 -8 28
10 ФК"СПАРТА"с.Самоводене 23 7 5 11 50 - 56 -6 26
11 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 26 8 2 16 44 - 79 -35 26
12 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 25 6 3 16 35 - 81 -46 21
13 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 22 4 5 13 34 - 62 -28 17
14 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 23 3 2 18 28 - 154 -126 11
15 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
16 почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
17 Фк"Ботев" гр. Дебелец 20 0 0 20 5 - 174 -169 0
18 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 21 0 0 21 4 - 233 -229 0

Забелжка: ФК"Етър ВТ" гр. Велико Търново играе домакинските си срещи в събота. ОФК"Трявна" гр. Трявна няма да участват с възраст футбол 7.Футболните клубове с една възрастова група започват срещите си в 10:30/15:00 ч. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.

Класиране от предишни кръгове
Кръг 28 - 23-04-2019 15:00
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 1 : 15 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 4 : 2 ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 5 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 27 - 21-04-2019 11:30
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 6 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 1 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 8 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 2 : 6 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 2 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
Кръг 26 - 16-04-2019 15:00
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 1 : 4 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 22 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 0 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 0 : 0 ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 25 - 14-04-2019 11:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 3 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 6 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 5 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 1 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 2 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 10 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
Кръг 24 - 07-04-2019 11:30
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 3 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 13 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 1 ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 8 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 2 : 6 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 2 : 7 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
Кръг 23 - 31-03-2019 11:30
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 14 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 7 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 4 : 3 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 2 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 4 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 22 - 26-03-2019 14:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 13 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 5 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 2 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 15 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 0 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 21 - 24-03-2019 11:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 3 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 13 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 5 : 0 ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 4 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 20 - 17-03-2019 11:30
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 1 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 6 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 6 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 19 - 10-03-2019 11:30
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 4 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 0 : 4 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 17 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
Кръг 18 - 03-03-2019 11:30
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 0 : 6 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 11 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 7 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 12 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
Кръг 16 - 25-11-2018 11:30
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 1 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 9 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 5 : 1 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 6 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 2 ФК"СПАРТА"с.Самоводене
Кръг 15 - 18-11-2018 11:30
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 7 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 4 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 0 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 2 : 7 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 8 : 1 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 1 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
Кръг 14 - 11-11-2018 11:30
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 5 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 16 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 3 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 4 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 6 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 2 : 2 ФК"СПАРТА"с.Самоводене
Кръг 13 - 06-11-2018 14:00
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 5 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 5 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 1 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 5 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 0 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 12 - 04-11-2018 11:30
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 1 ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 9 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 3 : 2 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 17 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 8 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 5 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 11 - 30-10-2018 14:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 1 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 8 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 10 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 3 : 1 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 10 - 28-10-2018 11:30
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 0 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 7 : 5 ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 7 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 0 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 16 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 9 : 5 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
Кръг 9 - 21-10-2018 11:30
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 2 : 0 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 21 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 1 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 7 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
Кръг 8 - 14-10-2018 11:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 2 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 2 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 14 ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 8 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 7 - 07-10-2018 11:30
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 11 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 14 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 3 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 1 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 5 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
Кръг 6 - 02-10-2018 15:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 19 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 18 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 6 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 0 : 2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 10 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 5 - 30-09-2018 11:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 8 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 7 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 11 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 0 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 0 ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 18 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 4 - 23-09-2018 11:30
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 2 : 2 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 14 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 1 : 4 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 3 - 16-09-2018 11:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 6 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 2 : 6 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 1 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 2 - 12-09-2018 16:00
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 13 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 1 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 1 : 1 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 1 - 09-09-2018 11:30
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 17 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 0 : 6 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 7 : 0 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 3 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 9 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
Кръг 29 - 05-05-2019 11:30
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево - : - Почива
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"СПАРТА"с.Самоводене - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 30 - 12-05-2019 11:30
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
Почива - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица - : - ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 31 - 19-05-2019 11:30
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - Почива
ФК"СПАРТА"с.Самоводене - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево - : - ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 32 - 26-05-2019 11:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Почива - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 33 - 28-05-2019 15:00
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - Почива
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СПАРТА"с.Самоводене - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 34 - 02-06-2019 11:30
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Почива - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО - : - ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево

ФК"Етър Велико Търново" гр. Велико Търново играе домакинските си срещи в събота на стадиона в с.Шемшево.