БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 7 - Сезон 2021/2022

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 3 0 0 22 - 5 17 9
2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 3 0 0 15 - 1 14 9
3 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 3 3 0 0 14 - 4 10 9
4 ФК"Лато" с. Алеково 3 2 1 0 14 - 6 8 7
5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 2 0 0 7 - 1 6 6
6 Фк"Ботев" гр. Дебелец 3 2 0 1 12 - 7 5 6
7 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 1 1 1 12 - 4 8 4
8 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 3 1 1 1 10 - 6 4 4
9 ФК"Боруна" с. Царева ливада 3 1 0 2 7 - 8 -1 3
10 ФК"Левски" гр. Лясковец 2 1 0 1 5 - 7 -2 3
11 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 1 0 2 7 - 15 -8 3
12 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 0 1 2 5 - 12 -7 1
13 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 0 0 1 1 - 8 -7 0
14 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 0 0 3 7 - 22 -15 0
15 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 0 0 3 3 - 18 -15 0
16 ФК"Дан Колов" с. Сенник 3 0 0 3 2 - 19 -17 0

    

Класиране от предишни кръгове
Кръг 3 - 19-09-2021 10:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 10 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Лато" с. Алеково 9 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Левски" гр. Лясковец 2 : 5 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 8 : 1 ФК"Дан Колов" с. Сенник
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 5 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 0 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 8 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 2 - 14-09-2021 16:00
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 4 ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 2 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 2 ФК"Лато" с. Алеково
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 11 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Боруна" с. Царева ливада 1 : 3 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Дан Колов" с. Сенник 0 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 1 - 12-09-2021 10:30
Фк"Ботев" гр. Дебелец 8 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 9 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 1 ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"Дан Колов" с. Сенник 1 : 8 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Левски" гр. Лясковец 3 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово 2 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 4 - 26-09-2021 10:30
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Дан Колов" с. Сенник - : - ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Боруна" с. Царева ливада - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
Кръг 5 - 28-09-2021 16:00
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ФК"Дан Колов" с. Сенник
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Лато" с. Алеково - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Левски" гр. Лясковец - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Кръг 6 - 03-10-2021 10:30
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - ФК"Лато" с. Алеково
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Боруна" с. Царева ливада - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Дан Колов" с. Сенник - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"Левски" гр. Лясковец
Кръг 7 - 10-10-2021 10:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"Левски" гр. Лясковец - : - ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Лато" с. Алеково - : - ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Кръг 8 - 12-10-2021 15:00
ФК"Лато" с. Алеково - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново - : - ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"Дан Колов" с. Сенник - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 9 - 17-10-2021 10:30
ФК"Боруна" с. Царева ливада - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Левски" гр. Лясковец - : - ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Лато" с. Алеково
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Кръг 10 - 24-10-2021 10:30
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Дан Колов" с. Сенник - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Лато" с. Алеково - : - ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"Боруна" с. Царева ливада
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 11 - 26-10-2021 15:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Боруна" с. Царева ливада - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"Лато" с. Алеково
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"Левски" гр. Лясковец - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Кръг 12 - 31-10-2021 10:30
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Дан Колов" с. Сенник - : - ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Лато" с. Алеково - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 13 - 07-11-2021 10:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - ФК"Лато" с. Алеково
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Боруна" с. Царева ливада - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Левски" гр. Лясковец - : - ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Кръг 14 - 14-11-2021 10:30
ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - ФК"Боруна" с. Царева ливада
ФК"Левски" гр. Лясковец - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Дан Колов" с. Сенник - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Лато" с. Алеково - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 15 - 21-11-2021 10:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"Дан Колов" с. Сенник
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ДФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Боруна" с. Царева ливада - : - ФК"Лато" с. Алеково
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"Лайтс" гр. Велико Търново

ФК"Етър Велико Търново" гр. Велико Търново играе домакинските си срещи в събота на стадиона в с.Шемшево.