БФС - Зонален съвет Велико Търново

Областна Футболна Група - "Юг" - Сезон 2023/2024

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 7 5 2 0 28 - 5 23 17
2 ФК"Чумерна" гр. Елена 7 5 2 0 23 - 4 19 17
3 ФК"Спортист" с.Козаревец 7 3 3 1 18 - 11 7 12
4 ФК"Вихър" с.Добри Дял 6 3 1 2 11 - 7 4 10
5 ФК"Владислав 2022-Джулюница" 7 3 0 4 8 - 13 -5 9
6 ФК"Ботев" с. Горско Ново Село 6 2 1 3 8 - 12 -4 7
7 ФК"Победа" с.Кесарево 7 1 1 5 7 - 17 -10 4
8 ФК"Рудановски" с.Константин 0 0 0 0 0 - 0 0 0
9 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
10 ФК"Ботев Златарица-1921" гр. Златарица 7 0 0 7 3 - 37 -34 0

Забележка: ФК"Ботев" с. Горско ново село, ФК"Спортист" с. Козаревец. ФК"Вихър" с. Добри дял и ФК"Ботев Златарица-1921" гр. Златарица играят домакинските си срещи в неделя. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.  ФК"Рудановски" с. Константин се отказва от участие в първенството.       

Класиране от предишни кръгове
Кръг 4 - 02-12-2023 14:00
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 3 : 0 ФК"Вихър" с.Добри Дял
Кръг 7 - 25-11-2023 14:30
ФК"Победа" с.Кесарево 4 : 0 ФК"Ботев Златарица-1921" гр. Златарица
ФК"Владислав 2022-Джулюница" 1 : 0 ФК"Спортист" с.Козаревец
Кръг 9 - 18-11-2023 14:30
ФК"Владислав 2022-Джулюница" 1 : 4 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Победа" с.Кесарево 2 : 2 ФК"Ботев" с. Горско Ново Село
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ 12 : 0 ФК"Ботев Златарица-1921" гр. Златарица
Кръг 8 - 11-11-2023 14:30
ФК"Спортист" с.Козаревец 4 : 1 ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Ботев" с. Горско Ново Село 2 : 1 ФК"Владислав 2022-Джулюница"
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 1 ФК"Вихър" с.Добри Дял
Кръг 6 - 22-10-2023 16:00
ФК"Ботев Златарица-1921" гр. Златарица 1 : 4 ФК"Владислав 2022-Джулюница"
Кръг 10 - 23-03-2024 15:00
Почива - : - ФК"Ботев Златарица-1921" гр. Златарица
ФК"Владислав 2022-Джулюница" - : - ФК"Вихър" с.Добри Дял
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Рудановски" с.Константин - : - ФК"Ботев" с. Горско Ново Село
ФК"Победа" с.Кесарево - : - ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 11 - 30-03-2024 15:00
ФК"Ботев" с. Горско Ново Село - : - ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"Владислав 2022-Джулюница" - : - Почива
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - ФК"Ботев Златарица-1921" гр. Златарица
ФК"Вихър" с.Добри Дял - : - ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Чумерна" гр. Елена - : - ФК"Рудановски" с.Константин
Кръг 12 - 06-04-2024 17:00
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ - : - ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Рудановски" с.Константин - : - ФК"Вихър" с.Добри Дял
ФК"Победа" с.Кесарево - : - ФК"Владислав 2022-Джулюница"
Почива - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Ботев Златарица-1921" гр. Златарица - : - ФК"Ботев" с. Горско Ново Село
Кръг 13 - 13-04-2024 17:00
ФК"Владислав 2022-Джулюница" - : - ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Вихър" с.Добри Дял - : - ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"Чумерна" гр. Елена - : - ФК"Ботев Златарица-1921" гр. Златарица
ФК"Победа" с.Кесарево - : - Почива
ФК"Ботев" с. Горско Ново Село - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
Кръг 14 - 20-04-2024 17:00
Почива - : - ФК"Ботев" с. Горско Ново Село
ФК"Рудановски" с.Константин - : - ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Ботев Златарица-1921" гр. Златарица - : - ФК"Вихър" с.Добри Дял
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ - : - ФК"Владислав 2022-Джулюница"
Кръг 15 - 27-04-2024 17:00
ФК"Вихър" с.Добри Дял - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Чумерна" гр. Елена - : - ФК"Ботев" с. Горско Ново Село
ФК"Рудановски" с.Константин - : - Почива
ФК"Победа" с.Кесарево - : - ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"Владислав 2022-Джулюница" - : - ФК"Ботев Златарица-1921" гр. Златарица
Кръг 16 - 04-05-2024 18:00
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - ФК"Владислав 2022-Джулюница"
ФК"Ботев Златарица-1921" гр. Златарица - : - ФК"Победа" с.Кесарево
Почива - : - ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ - : - ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Ботев" с. Горско Ново Село - : - ФК"Вихър" с.Добри Дял
Кръг 17 - 11-05-2024 18:00
ФК"Рудановски" с.Константин - : - ФК"Ботев Златарица-1921" гр. Златарица
ФК"Победа" с.Кесарево - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Владислав 2022-Джулюница" - : - ФК"Ботев" с. Горско Ново Село
ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ - : - Почива
ФК"Вихър" с.Добри Дял - : - ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 18 - 18-05-2024 18:00
Почива - : - ФК"Вихър" с.Добри Дял
ФК"Ботев Златарица-1921" гр. Златарица - : - ФК"БОТЕВ" гр. ДЕБЕЛЕЦ
ФК"Чумерна" гр. Елена - : - ФК"Владислав 2022-Джулюница"
ФК"Ботев" с. Горско Ново Село - : - ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - ФК"Рудановски" с.Константин

Забележка: ФК"Ботев" с. Горско ново село, ФК"Спортист" с. Козаревец. ФК"Вихър" с. Добри дял и ФК"Ботев Златарица-1921" гр. Златарица играят домакинските си срещи в неделя. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.  ФК"Рудановски" с. Константин се отказва от участие в първенството.