БФС - Зонален съвет Велико Търново

Областна Футболна Група - "Север" - Сезон 2020/2021

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Атлетик" гр. Свищов 18 13 2 3 56 - 21 35 41
2 ФК"Светкавица" с.Михалци 18 11 4 3 49 - 26 23 37
3 ФК"Стрела" с.Ореш 18 11 2 5 72 - 30 42 35
4 ФК"Бъдеще" с.Бутово 18 10 4 4 58 - 28 30 34
5 ФК"Вихър" с. Раданово 18 8 7 3 36 - 14 22 31
6 ФК"Устрем" с.Масларево 18 8 2 8 34 - 36 -2 26
7 ФК"Пробив" с. Овча Могила 18 6 6 6 40 - 24 16 24
8 ФК"Земеделец-93" с. Козловец 18 4 3 11 32 - 55 -23 15
9 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 18 3 2 13 18 - 56 -38 11
10 ФК"Челси" с. Вързулица 18 0 0 18 17 - 122 -105 0
Класиране от предишни кръгове
Кръг 18 - 29-05-2021 18:00
ФК"Атлетик" гр. Свищов 8 : 0 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Стрела" с.Ореш 2 : 0 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Светкавица" с.Михалци 3 : 1 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Устрем" с.Масларево 3 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Пробив" с. Овча Могила 2 : 1 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
Кръг 17 - 22-05-2021 18:00
ФК"Вихър" с. Раданово 1 : 3 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 1 : 3 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Челси" с. Вързулица 2 : 9 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 1 : 4 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Бъдеще" с.Бутово 5 : 1 ФК"Пробив" с. Овча Могила
Кръг 16 - 15-05-2021 18:00
ФК"Пробив" с. Овча Могила 0 : 0 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Атлетик" гр. Свищов 4 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Стрела" с.Ореш 5 : 1 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Светкавица" с.Михалци 2 : 1 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Вихър" с. Раданово 4 : 0 ФК"Челси" с. Вързулица
Кръг 15 - 08-05-2021 18:00
ФК"Бъдеще" с.Бутово 3 : 1 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 1 : 5 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Челси" с. Вързулица 5 : 6 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Устрем" с.Масларево 1 : 1 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 : 0 ФК"Вихър" с. Раданово
Кръг 14 - 01-05-2021 18:00
ФК"Вихър" с. Раданово 1 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Светкавица" с.Михалци 4 : 2 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Челси" с. Вързулица 1 : 3 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Атлетик" гр. Свищов 2 : 0 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Стрела" с.Ореш 4 : 0 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
Кръг 13 - 24-04-2021 17:00
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 1 : 1 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Пробив" с. Овча Могила 1 : 2 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Бъдеще" с.Бутово 7 : 1 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 0 : 0 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Устрем" с.Масларево 2 : 1 ФК"Стрела" с.Ореш
Кръг 12 - 17-04-2021 17:00
ФК"Стрела" с.Ореш 1 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Вихър" с. Раданово 2 : 2 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Челси" с. Вързулица 1 : 5 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Светкавица" с.Михалци 0 : 3 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 1 : 10 ФК"Бъдеще" с.Бутово
Кръг 11 - 10-04-2021 17:00
ФК"Устрем" с.Масларево 3 : 1 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Пробив" с. Овча Могила 1 : 1 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Атлетик" гр. Свищов 5 : 3 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Бъдеще" с.Бутово 0 : 2 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 6 : 1 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
Кръг 10 - 27-03-2021 15:00
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 : 3 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Светкавица" с.Михалци 2 : 3 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Бъдеще" с.Бутово 9 : 1 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Вихър" с. Раданово 3 : 0 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Челси" с. Вързулица 0 : 8 ФК"Пробив" с. Овча Могила
Кръг 9 - 14-11-2020 14:30
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 0 : 4 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Вихър" с. Раданово 5 : 2 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Бъдеще" с.Бутово 3 : 0 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 : 3 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Челси" с. Вързулица 1 : 7 ФК"Атлетик" гр. Свищов
Кръг 8 - 07-11-2020 14:30
ФК"Стрела" с.Ореш 11 : 0 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Атлетик" гр. Свищов 3 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Пробив" с. Овча Могила 1 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Устрем" с.Масларево 5 : 3 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Светкавица" с.Михалци 2 : 1 ФК"Вихър" с. Раданово
Кръг 7 - 31-10-2020 14:30
ФК"Бъдеще" с.Бутово 3 : 2 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 : 6 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Устрем" с.Масларево 1 : 4 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Челси" с. Вързулица 0 : 10 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 2 : 2 ФК"Пробив" с. Овча Могила
Кръг 6 - 24-10-2020 16:00
ФК"Атлетик" гр. Свищов 3 : 0 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Светкавица" с.Михалци 10 : 0 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Пробив" с. Овча Могила 3 : 0 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Вихър" с. Раданово 3 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Стрела" с.Ореш 5 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
Кръг 5 - 17-10-2020 16:00
ФК"Пробив" с. Овча Могила 2 : 0 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 4 : 1 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Устрем" с.Масларево 2 : 1 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 3 : 8 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Бъдеще" с.Бутово 1 : 1 ФК"Вихър" с. Раданово
Кръг 4 - 10-10-2020 16:00
ФК"Челси" с. Вързулица 0 : 6 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Вихър" с. Раданово 1 : 0 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Стрела" с.Ореш 6 : 1 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Атлетик" гр. Свищов 2 : 1 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Светкавица" с.Михалци 1 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
Кръг 3 - 03-10-2020 16:00
ФК"Устрем" с.Масларево 0 : 1 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 5 : 2 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Атлетик" гр. Свищов 2 : 2 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Бъдеще" с.Бутово 3 : 1 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Пробив" с. Овча Могила 1 : 1 ФК"Стрела" с.Ореш
Кръг 2 - 26-09-2020 17:00
ФК"Вихър" с. Раданово 2 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Светкавица" с.Михалци 1 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Стрела" с.Ореш 2 : 3 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 1 : 2 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Челси" с. Вързулица 1 : 5 ФК"Устрем" с.Масларево
Кръг 1 - 19-09-2020 17:00
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 2 : 3 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Стрела" с.Ореш 2 : 2 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Атлетик" гр. Свищов 0 : 0 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Пробив" с. Овча Могила 11 : 1 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Устрем" с.Масларево 2 : 3 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово

Забележка:ФК"Челси" с. Вързулица играе домакинските си срещи на стадиона в с. Масларево.

ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.