БФС - Зонален съвет Велико Търново

Юноши младша възраст - зона В. Търново - Сезон 2018/2019

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 10 9 1 0 50 - 10 40 28
2 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 10 8 0 2 30 - 13 17 24
3 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 10 7 0 3 27 - 19 8 21
4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 10 6 1 3 31 - 20 11 19
5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 10 6 0 4 29 - 17 12 18
6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 10 5 1 4 24 - 11 13 16
7 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 10 3 1 6 19 - 39 -20 10
8 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 10 2 2 6 16 - 33 -17 8
9 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 10 2 1 7 11 - 28 -17 7
10 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 10 1 2 7 14 - 38 -24 5
11 ФК"Чардафон" гр. Габрово 10 1 1 8 11 - 34 -23 4
12 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
13 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
14 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
15 почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
16 почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

Забележка: Футболните клубове, участващи само с една възрастова група започват в 10:30/15:00 ч. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.        

Класиране от предишни кръгове
Кръг 15 - 24-11-2018 09:45
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 5 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 1 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 14 - 17-11-2018 09:45
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 8 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 13 - 13-11-2018 15:00
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 3 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 12 - 10-11-2018 09:45
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Чардафон" гр. Габрово 4 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 11 - 03-11-2018 09:45
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 1 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 10 - 27-10-2018 09:45
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 6 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Чардафон" гр. Габрово 2 : 5 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 5 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
Кръг 9 - 20-10-2018 09:45
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 5 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 8 - 13-10-2018 09:45
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 0 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
Кръг 7 - 09-10-2018 16:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 2 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 6 - 06-10-2018 09:45
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 7 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 4 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 5 - 29-09-2018 09:45
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 5 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 9 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 4 - 22-09-2018 09:45
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 6 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 2 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 3 - 15-09-2018 09:45
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 4 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 4 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
Кръг 2 - 11-09-2018 17:00
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 5 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 1 - 08-09-2018 09:45
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 7 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 2 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 2 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево

Забележка: Футболните клубове, участващи само с една възрастова група започват в 10:30/15:00 ч. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.